Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce One Piece Nasıl Sonlanacak?

Hikâyenin bu kadar uzama nedeni hala anlamıyorsunuz değil mi?
Öyle bir son bekliyor-ki bizi herkes şok olacak…
ODA ' Ölecek, sonu ise herkesçe farklı yorumlanacak ancak asla bilinemeyecek,

2-) Shanks Le kapişmiyacak bana göre birbirlerini bile göremiyecekler

Sebebi Shanks Karasalaka Savaç acıcak Ölücek Luffy Shanksi Defnedicek

Karasakala Kin`i İyice Artıcak

evet bende buna benzer bişi bekliyorum çünkü shanksın one piece bittiğinde hala yonkou olma ihtimali çok düşük

Caribou : 4 yonkoudan en muhteşem yakişikli olani olucak , 2. law , 3. kid , 4. buna birini bulamadim belki shanks ölmez wb gibi en yaşlilari olur...

Filo Amirali : Smoker

Amiral : Coby, Matrix Helmeppo, ve 3. aaah adini nasil unuturum yha ben bunun ay gelmedi aklima şey diyim smokerin aciz yardimcisi siz anlayin işte

Luffy : Korsanlar krali olucak
Zoro : Mihawki yenicek kilicini belki mezarinin başina diker belki yanina alir
Sanji : All blueyi bulucak
Chopper : Amaçsizca gezinmeye devam heralde tedavi edemediği hiçbir hastalik kalmiycak öğretmen olup öğrencilere kirmizi kiraz çiçeklerini anlatir
Nami : Dünyanin haritasini çizicek ve dünyanin yuvarlak olduğunu söylediği için idam edilicek şaka şaka haritayi çizicek ama sonuçta
Robin : hayir hikayeyi bilsen nolur bilmesen nolur diycem ama önemli yani bende merak ediyorum o taşi bulucan robin devam et
Franky : En güçlü sybork olmasina rağmen ülkesi water 7 a dönüp marangoz olucak gemileri DON diye yapicak
Usopp : Babasiyla karşilaşicak bizi niye terk ettin ben ne kadar aci çektim haberin varmi vs vs dişlandim aç kaldim sokakta yattim acindircak acindircak erkek usopp düelloya davet edicek yasopp vs usopp olucak babasini yenicek denizin cesur savaşçisi olucak yada yasopa baba babaciğim diyip sarilicak mutlu son hikayelerini anlaticak köyüne geri dönücek 50 koyun alicaklar usopp onlara bakicak
Brook : Laboonu Görücek İçine yerleşicek bundan sonra seninle hep ben ilgilenicem dicek

daha sonra The end yazcak ve biticek , Biraz abartili yazdim ama olsun ...

-Dünya hükümeti yıkılır ve 5 İhtiyar Devrimciler tarafından İdam edilir.
-Bütün Ülkelerin kontrolünü Devrimciler ele alır.
-Luffy gittiği son ada'da Teach ve Akaiunu ile karşılaşarak çetin ve uzun bir dövüşe girer.
-Bu sırada Zoro her hangi bir bölge'de Mihawk'ı bulmuş ve dövüşmeye başlamıştır.
-Sanji,Sunny'de son adaya Luffy'nin yanına giderken Fırtına'ya yakalanır ve Tesadüf eseri All-Blue'yu bulur.
-Nami ve Usopp dağı en iyi gören yere çıkar Nami haritayı çizer iken Usopp ona göz kulak olmaktadır.
-Franky ağır bir yaraya maruz kalır ve Chopper imkansızı tedavi eder.
-Robin,Son ada da yerin 7 kat altında bir mağrada Kitabeleri arar.

Sonuç;
-Devrimciler Dünyaya Hakim olur.
-Luffy zorlu savaşı büyük yaralarla kazanır ve Robinin yanına iner,burada One Piece tek bir taş parçasında yazılan yazıdır,Robin bunu Luffye çevirerek okur.(Kendi kitabeleri dahil)
-Nami tüm dünyanın haritasını çizer ve bunu dünyaya yayar,bir çok korsan/kaşif/devrimci bu haritaya bakarak yol alır ve Nami zengin olur.
-Usopp,nami ile çıktığı yerden Ada sakinlerine saldıran insanı vurur ve ada sakinleri tarafından Dünyanın en keskin nişancısı ilan edilir.
-Chopper imkansız yara (Franky) tedavi ederek yine Ada sakinleri tarafından Dünyada her hastalığı tedavi edebilen doktor olarak lenselenir.
-Kral,Mihawk'ı yener,Mihawk'ın kırılan kılıcını savaş bölgesine gömer.

Bundan sonra herkes Son adaya gitmek'de rahatlamıştır.Sanji All Blue'yu bulduğu yerde bir Restoran açar.
Usopp Köyüne döner.
Nami,Zoro'yu köyüne bırakarak Cocoyashi köyüne döner ve burada zengin bir hayat yaşar.
Franky Water7'ye döner ve Iceberg ile Water7'yi yüzen ada yapma projesini bitirirler.
Nico Robin Devrimcilerle çalışmaya başlar ve yanlarında kalır.
Chopper adasına döner ve doktorluk yapmaya başlar (Dünyaca tanınan bir Geyik doktor'dur)
Zoro köyünde Dojo açar.Buna rağmen Sarhoş hayatı yaşar.
Brook Laboon'nın yanında kalır.

Vesaire Vesaire işte.

en başta karasakal shanks ı öldürecek sonra luffy karasakal ı indirecek indirirken usopp babasını yenmiş olan karasakal ın nişancısı nı yener.daha sonra raftel e giden yolda kid ve tayfasını görürler aralarında büyük bir savaş başlar luffy savaşı kazanır daha sonra raftel i bulurlar ve dünya hükümetine savaş açarlar savaşta devrimciler de olur dünya hükümeti yıkılır luffy korsanlar kralı olduktan sonra antik silah ateşlenecek ve all blue oluşacak. kid,law,hawkins ve drake de yonkou seviyesinde olurlar luffy daha sonra hastalanır ve chopper onu tedavi edecekken luffy ben amacıma ulaştım deyip chopper ı durdurur ve ölür.son bu mutlu değil ama:D

en başta karasakal shanks ı öldürecek sonra luffy karasakal ı indirecek indirirken usopp babasını yenmiş olan karasakal ın nişancısı nı yener.daha sonra raftel e giden yolda kid ve tayfasını görürler aralarında büyük bir savaş başlar luffy savaşı kazanır daha sonra raftel i bulurlar ve dünya hükümetine savaş açarlar savaşta devrimciler de olur dünya hükümeti yıkılır luffy korsanlar kralı olduktan sonra antik silah ateşlenecek ve all blue oluşacak. kid,law,hawkins ve drake de yonkou seviyesinde olurlar luffy daha sonra hastalanır ve chopper onu tedavi edecekken luffy ben amacıma ulaştım deyip chopper ı durdurur ve ölür.son bu mutlu değil ama:D
shanks ölmesini istemediğimden:agla: o kısım hariç sana katılıyorum

Huzurun ,Kardeşliğin,Barışın hüküm sürdüğü bir dünya oluşacak.bütün okyanuslar birleşecek ve bütün kara parçaları birbirlerine yapboz gibi bağlanacak.Raftel ile doğu mavi arasındaki sınır kalkacak.çünkü roger boşuna doğu mavide idamının olmasını seçmedi.herşeyin başlangıcı doğu mavi ve bitişide raftel.luffy gil doğu mavi ve raftel arasındaki sınırı yıkıp ONE PİECE oluşmasını sağlayacaklar
-luffy korsanlar kralı olacak ve şapkasını makinonun çocuğuna bırakacak(şapkayı shankstan aldı ama shanks öleceği için onun çocuğu olan yani makinonun çocuğuna bırakacak(tamamen benim düşüncemdir))
-dragon dünya hükümetini luffy sayesinde yıkmayı başarıp yeni dünya hükümetinin lideri olacak.
-tayfa korsanlığı bırakacak ama yine belli bir yerde birlikte yaşayacaklar aileleriyle.
-zoro ve tashigi evlenecek,2 tane çocukları olacak.
-sanji zeffide yanına alıp güzel yemekler pişirebilecekleri bir restoran açacaklar.
-ussop manitası ile evlenecek ve çocukları ile bizim ussopun kendi 3 has adamı ilgilenecek
-nami dünyanın haritasını çizmeyi başaracak.piri reis olacak :)
-brook laboona kavuşacak.hemde kendisinin gitmesine gerek kalmadan.
-franky galley la nın patronlarından biri olacak ve dünyanın en büyük marangozu olarak anılacak
-robin dünyanın en büyük kütüphanesini oluşturup açacak.(aynı eski mısırdaki iskenderiye de olan gibi)
-chopper büyük bir doktor olup tüm hastalıkları iyleştirecek ve kendine iyi bir hastane açacak
-garp dragonun liderliğindeki hükümet için asker yetiştirecek.en özel öğrencisi luffynin oğlu olacak
Kendi beklentimi ve hayalimi yazdım

Bence Luffy'nin şapkası son savaşında düşmanı tarafından yakılacak. Luffy bu yüzden Raftel'a ulaştığında çok mutlu olmayacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık