Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce One Piece Nasıl Sonlanacak?

1-) Evet kavuşabilecek.
- BB
- Luffy'nin şahsen ada kontrol etmek gibi bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Railegh'e dediği gibi o sadece "denizlerde özgürce dolaşmak" istiyor ama KK olduğunda adalar otomatikman onun hakimiyetine girmiş sayılabilir, bilmiyorum.
- Ölmez, ağır yaralanır
- O teori çok mantıklı, bence evet
- Bilmiyorum ama somut bir ilaçtan ziyade soyut bir şeyler çıkabilir altından yani moral, umut gibi.
- Büyük ihtimal D. ve WG ile ilgili

2-) İhtimal dahi vermiyorum
- Bkz. üst soru

3-) Akainu'nun ölmesi lazım, Ace'i öldürdü şerefsiz herif. BB de tek KK olacağı için Luffy'nin yolunun üstünde duruyor, o da gebersin. Bir Shanks'ımız var ama onu da BB götürecek gibi.

4-) Law olabilir ama Kid'den öyle bir atraksiyon beklemiyorum. Big Mom gidici gibi duruyor.
- Diğer supernovalar da Luffy'nin şu herkesi müttefik yapma yeteneğinden hareketle olası bir WG vs. korsanlar mücadelesinde bizimkilerin tarafında yer alır diyorum.

5-) Coby amiral olabilir
- Garp ve Sengoku idealist denizciler, her daim bizimkilerin karşısında dururlar. Sona doğru ikisinin de ölmesini bekliyorum, zaten Ace'in ölümünden sonra Garp'ın aldığı her nefes haram.
- "Tırsak Adalet" olur :D Şaka bir yana Sengoku'nun varisi gibi bir şey olur bence

6-) Devrimden kasıt WG'nin yıkılması ise hayır, onların sonunu Luffy ve tayfası getirecek, Dragon da bu yolda yardımcı olabilir.

7-) Malum teorideki gibi One Piece için kullanılabilir, yaparsa yine Luffy yapar diyorum.

bence guc olarak lufy korsanlar kralı olmayacak..herkes ona ıctenlıkle saygı duyacagı ıcın kalplerın kralı olacak..bu sayede korsanlar kralı olarak ısımlendırılecek..
: )

Ben Garpin denizcilerin En büyük kozu olduğunu düşünüyorum Emekli oldu falan dediler ama luffye bir şekilde yardim ediceğini hatta şöyle bisöz bile söyleyebilir ace i kaybettim seni kaybetmicem git luffy falan filan der akauni vs garp olur luffy de bb le kapişir diye düşündüm,

Coby Amiral Olucaktir Haki Uyandirmayi Başardi Hizla Yükselicektir MUHTEMEL BİR LUFFY VS COBY - ZORRO VS HELMOPPO OLABİLİR,

Big mam çok hafife alindi lawa (umarim olmaz) Hakki Rahmetine Kavuşturabilir,

Shanks vs kaido yada BB olabilir Shanks Kaybedebilir,

Luffy Korsanlar Krali Olur Ama Şu Gear Second Ömrünü Azaltiyo belki Hayallini gerçekleştirdiği için kendini bi tehdid olarak görür,Dünyanin korsanlar tarafindan işgal edilmemesi gibi bişi için veya benzeri gider teslim olur coby smoker bişi yapamaz ellerinden bişi gelmez

Zoro Tashigiyle Evlenir - Sanji Namiyle belki %1 ihtimal - Nico Robin Tarihi Öğrenir - Brook laboona kavuşur - Frankky Supperrrr - Chopper Zaten Gönüllerin Doktoru -Kim Kaldi ay 9.kimdi haha ussop Denizin Cesur Savaşçisi Olmak için babasina meydan okuyabilir ve tayfaya yeni dünyadan bir kişi katilir benim bu yazim kalir anime muhtemel bi 2000 bölüme rahat gider :) Saygilar

icdedpeople

Benim One Piece finali ile ilgili tahminim biraz serinin gidişatı ve genel tarzından yola çıkarak ortaya çıktı. Öncelikle karakterlerimizden hiçbirinin gözünde korsan kralı ya da onun tayfası olayım da rahata ereyim, şan şöhret sahibi olayım hırsı yok. Evet bunun için çabalıyorlar ama bu sadece bir motive. Asıl konu hep özgürlük ve dostluktu. Bunun en iyi kanıtı Robin, Usopp ve Rayleigh arasında geçen bu konuşma

Rayleigh duymaya hazır olmadıklarını ama istiyorsa söyleyebileceğini açıkça dile getiriyor. Önce Robin reddediyor, sonra Usopp niyetleniyor ama Luffy aklını başına getiriyor. Sebebi nedir sizce? Çünkü açıkça tek isteği macera dolu, özgür bir hayat. One Piece burada sadece bir araç. Burada Rayleigh başka bir şeye daha dikkat çekiyor. Biz o yazıları okuyacak kadar zeki, okumuş insanlar değildik sadece her şeyi duyma yetisi vardı bizde. Balıkadam adasında Luffy'de uyanan güç tahminen ileri sayılarda daha da artacak ve bizim tayfada aynı noktaya gelecek. Böylece One Piece'e hazır olacaklar.
Gelelim adaların birleşmesi teorisine. Bence de oldukça mantıklı ve uygun bir son. Ancak sorun şu: Madem öyle Roger neden yapmadı bunu? Madem bütün karaları ve denizleri birleştirip kralı olacak hüküm sürecekti, neden teslim olmayı seçti? Ben buna yine korsanlık ruhunu sebep gösteriyorum ve bence Luffy de bu güce ulaşınca (karakteri belli adamın, sadece macera ve dostluğu önemsiyor) ne karaların birleşmesini isteyecek (tabi teorinin doğru olduğunu kabul edersek) ne de buralara hükmetmeyi. O da Roger gibi kaderinin götürdüğü yere gidecek.
Tayfadaki diğer kişilere gelecek olursak Luffy'yi korsan kralı yapma ekseninde şekil alan diğer hayaller serinin içinde yavaş yavaş da olsa gerçekleşiyor. Nami dünyanın hiç gitmediği yerlere gidiyor (gerçi uzun zamandır onu harita çizerken görmüyoruz ama), Chopper yeni ilaçlar öğreniyor, Brook Laboon'a yaklaşıyor. Franky kendi yaptığı rüya gemisi ile yolculukta zaten, Usopp artık gerçekten cesur bir deniz savaşçısı (sadece diğerlerine göre biraz daha aklıselimden yana hala). Zoro belki çoktan ulaştı hayaline (Mihawk'ı yenmiş olabilir, bilmiyoruz). Robin yeni poneglyphler okuyor, Sanji ise bu yolculukta elbet all blue'yu bulacak. Yani demek istediğim bu yolculuk boyunca her biri bir şekilde hayallerine, özgürlüklerine ve dostluklarına sahip çıkarak mutlu oldular. One Piece bunu bozacak bir güç olmamalı. Öyleyse zaten bizim tayfa onu elinin tersiyle iter.
Antik silahlar mevzusu bu dediklerimi en iyi kanıtlayacak olay. Şu anda Robin Pluton'un yerini biliyor (Arabasta'da okudu), Franky planlarını yaksa da aklında Pluton'un şemasına sahip. Shirahoshi'nin antik silah olduğunu aynı şekilde Robin açığa çıkardı. Geriye bir tek Uranus kaldı (Onun Luffy'nin kendisi olabileceği dedikodusu da dolanıyor. Tıpkı Shirahoshi'nin eski silahın yerini alması gibi) Yani şu anda isteseler zaten mükemmel bir güce sahip olabilirler. Ama onlar için önemli olan kendi hayalleri ve dostlukları.
Devrimcilere gelince işte olaya nerden dahil olacaklarını en çok merak ettiğim şey bu. Tahminen yine bir tesadüf buna sebep olacak ama kesinlikle One Piece'in en çok beklediğim bölümleri bunlar. Burada bir tahmin bile yapamıyorum.
Serinin geleceğine dairse şunları hissediyorum.
1. Luffy balıkadam adasına kesinlikle geri dönecek. Madam Sharley'nin kehaneti gerçekleşecek. Bu adanın yok olması kötü gibi görünse de iyi bir şeye yol açacak (Balıkadam adasının Marijeo'nun altında olması bence çok önemli bir ipucu). Ayrıca Shirahoshi'ye söz verdiler, dönmeleri lazım.
2. Jinbei tayfaya katılamayacak, tahminen ölecek. Balıkadam adasına dönüş de bu yüzden olacak. Buna sebep olan olaylar nasıl gerçekleşir bilmiyorum ama Caribou'nun taşıdığı sır etkili olabilir.
3. Coby tahminen sonunda amiral olacak. Barış dolu bir adalet kurar sanırım.

Reversi

roger o gün öldü bence shanks luffy karasakal aynı anda raftel'e beraber varacaklar ve akainu onların peşinden gidecek shanks ölür karasakal luffy'e yenilir aokiji ve luffy beraber olup akainu öldürürler aokiji yenilgisinin intikamını alır luffy ace'in intikamı alır ve luffy korsanlar kralı olup biter

1)
-Bence de kapismayacak kimseyle.En sona gelindiginde zaten dövülmesi gereken pataklanmasi gereken herkesi dövmüş olacak ve olay Shanks ve Luffy arasinda ağlamaklı8 sümüklü gülmeli sahnelerle bitecek(ki bence 2 sene sürer bu bölümler :D )
-Bence adalar onun kontrolunde olmayacak.Sebebi ise Luffy böyle seylerle ugrasmak istemez.Sadece adı gecen adalar onun olacaktir ya da bütün adalar onların korsan simgesini cekeceklerdir.
-Mihawk ölmeyecek,ölmemeli.
-All blue adalarin birleşmesiyle olmayacak bence.Tahminim zaten öyle bir yer var.
-Tüm ilaçlari iyileştirebilicek bir ilac yapmayacak bence.Cünkü öyle bir sey imkansiz gibi.Her hastalik sadece ilaclarla iyilestirilmez.Bazı hastalıklarda insanlarin kalplerini iyilestirmeniz gerekir.En azindan OP den ben bunu öğrendim.
-Buna birsey diyemeyecek kadar cok sey okudum sitede.Demek istedigim kendi fikrim yok henüz :)

2) Bence karsılasmayacaklar.Bir kere Shanks Luffy icin baba gibi daha dogrusu abi gibi birsey.Shanks in Luffy i kızdıracak birsey yapacagini da tahmin etmiyorum.Bu acidan baba oğul da dovüşmezler.He belki Usopp kafa tutar neden gelip bizi almadin annemle bekledik o kadar diye aglasirlar :(

3)-Bence Shanks ölmeyecek.En azindan ben öyle olmasını diliyorum :D Ama Blackbeard mutlaka ölecektir.Ace yaptıklarından sonra Luffy affetmez tahmin ediyorum.Ki o affetse wg affetmez.İlla kıstırırlar.
-Pas.

4)-Pas
-Aralarından ölecek olan olacaktir bence.Olmasi da lazim.Bazıları cok ezik bence.Daha görmedik ama gördügümüz kadariyla Apoo,sonra adi aklima gelmedi mafya babasi vardi bir tane o.Kalanlar ise en sonda olacak büyük savasa katılacaklardir Luffy nin ya da Luffy nin yanında olacak olan kişilerle.

5)Denizciler dagılacaktır mutlaka.Ya da yeni yapılanmaya gideceklerdir.Bu sefer gercek adalet icin,dünya barısı icin :D
-Onlar coktan bitti tahminimce anca arada akıl vermek icin cikarlar.Rayleig gibi.
-Bence Coby amiral olamayacak kadar gücsüz.Benim gördügüm kadariyla.

6)Bilmiyorum pek bilgim yok.

7)Bence dengelerin adil olmasi icin her iki taraf da kullanacak(wg,korsanlar).

ELlerine saglık hocam bu arada :D eminim yorumlari okudukca cok sey kazanacagim,cok bilgi edinecegim :D simdiden bir hata yaptıysak affola.

1)
-Bence de kapismayacak kimseyle.En sona gelindiginde zaten dövülmesi gereken pataklanmasi gereken herkesi dövmüş olacak ve olay Shanks ve Luffy arasinda ağlamaklı8 sümüklü gülmeli sahnelerle bitecek(ki bence 2 sene sürer bu bölümler :D )
-Bence adalar onun kontrolunde olmayacak.Sebebi ise Luffy böyle seylerle ugrasmak istemez.Sadece adı gecen adalar onun olacaktir ya da bütün adalar onların korsan simgesini cekeceklerdir.
-Mihawk ölmeyecek,ölmemeli.
-All blue adalarin birleşmesiyle olmayacak bence.Tahminim zaten öyle bir yer var.
-Tüm ilaçlari iyileştirebilicek bir ilac yapmayacak bence.Cünkü öyle bir sey imkansiz gibi.Her hastalik sadece ilaclarla iyilestirilmez.Bazı hastalıklarda insanlarin kalplerini iyilestirmeniz gerekir.En azindan OP den ben bunu öğrendim.
-Buna birsey diyemeyecek kadar cok sey okudum sitede.Demek istedigim kendi fikrim yok henüz :)

2) Bence karsılasmayacaklar.Bir kere Shanks Luffy icin baba gibi daha dogrusu abi gibi birsey.Shanks in Luffy i kızdıracak birsey yapacagini da tahmin etmiyorum.Bu acidan baba oğul da dovüşmezler.He belki Usopp kafa tutar neden gelip bizi almadin annemle bekledik o kadar diye aglasirlar :(

3)-Bence Shanks ölmeyecek.En azindan ben öyle olmasını diliyorum :D Ama Blackbeard mutlaka ölecektir.Ace yaptıklarından sonra Luffy affetmez tahmin ediyorum.Ki o affetse wg affetmez.İlla kıstırırlar.
-Pas.

4)-Pas
-Aralarından ölecek olan olacaktir bence.Olmasi da lazim.Bazıları cok ezik bence.Daha görmedik ama gördügümüz kadariyla Apoo,sonra adi aklima gelmedi mafya babasi vardi bir tane o.Kalanlar ise en sonda olacak büyük savasa katılacaklardir Luffy nin ya da Luffy nin yanında olacak olan kişilerle.

5)Denizciler dagılacaktır mutlaka.Ya da yeni yapılanmaya gideceklerdir.Bu sefer gercek adalet icin,dünya barısı icin :D
-Onlar coktan bitti tahminimce anca arada akıl vermek icin cikarlar.Rayleig gibi.
-Bence Coby amiral olamayacak kadar gücsüz.Benim gördügüm kadariyla.

6)Bilmiyorum pek bilgim yok.

7)Bence dengelerin adil olmasi icin her iki taraf da kullanacak(wg,korsanlar).

ELlerine saglık hocam bu arada :D eminim yorumlari okudukca cok sey kazanacagim,cok bilgi edinecegim :D simdiden bir hata yaptıysak affola.
Eyvallah hocam, güzel cevapların için sen saol:)

büyük bir savaş cıkar devrimciler ile korsanlar birleşir hükümet çöker dragon başa geçer öyle işte

1-) Bana Göre Herkes Hayaline kavuşacak

Luffynin Son Rakibi Karasalak Olucak

Adalar konusunda yorum yok

Mihawk Bana Göre Ölücek Zoro kılıcını alicak

All Blue Adalar birleşmesi ile olucagini tahmin ediyorum

Chopper bu yaparmi yapar

Karanlik yüzyılla İlgili yorum yok :D

2-) Shanks Le kapişmiyacak bana göre birbirlerini bile göremiyecekler

Sebebi Shanks Karasalaka Savaç acıcak Ölücek Luffy Shanksi Defnedicek

Karasakala Kin`i İyice Artıcak

3-) Akainu ya gelcek olursak Luffy Korsanlar Kralı oldukdan sonra dünya hükmetine savaş acıp

Akainu`yu öldürücek Ace intikamını alicak

4-) SüperNovalar gelcek olursak bana göre çoğu boş Kid İle Law Yonkou statüsüne gelir diye tahmin ediyorum

5-) Coby Büyük Savaştan Sonra Filo Amirali olucak (Ondan önce Kor Amiral)

6-) Dragon Luffy`nin yanında savaşıcak Denizcilere Karşi Ve Kutsal Ejderi Yok edicekler

7-) Antik Silahlar Adalar Birleşmesine Etkili olucak diye tahmin ediyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık