Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    61
forumlarda paylaşım yapılmaz, açılmış konulara mesaj atılır :S
Mesaj dediğimiz şey de paylaşım değil mi? :s
başkan neden her sene bu gündeme geliyor lan bi tarikat falan mısınız siz acaba :S ki bunu zaten yapamazlar, o kadar kişinin engelini takip edip sunucuda gereksiz işlem yapılmış olacak ki şu an bile değişmediyse engellediğin kişinin mesajı yine görünüyor, sadece gizlenmiş içeriği göster şeklinde bi yazı kalıyordu sanırım.
İhtiyaç olmasa gündeme gelmezdi. :(

Bildirimlere tıkladığımda dındın diye yüksek bir bildirim sesi geldi. Ödüm koptu yeni bir özellik mi yoksa benim telefon uçtu mu?

Edit: kusura bakmayın mesajları okumadan yazmıştım. Yeni özellikmiş. Kolay gelsin!

Engelleme işinde insanlara pranga vuracak halimiz yok. Elbette isteyen okur, cevap yazar, yorum yapar ama seçenek olarak engelle, engelle ve alıntılayamasın veya etiketleyemesin, tepki veremesin gibi birden fazla seçenek mümkünse denenebilir. Tabi bu engelleyenin isteğine bağlı olmalı çünkü bazen engellersin ama bunun gizli kalmasını isteyebilirsin. O arkadaş istiyorsa yine fikrini yazar konuya ama karşılıklı bir hale dönmez.

Mesaj dediğimiz şey de paylaşım değil mi? :s

İhtiyaç olmasa gündeme gelmezdi. :(
bu forum tipinde konu açarak atılanlar ve incelemeler haricinde pek değil

her dönem max 2 kişi gündeme getiriyor ama böyle bi ihtiyaç varsa bu konuda bi anket yapılır gerçekten ihtiyaç mı anlaşılabilir.

istenen şey şöyle bişi, benim engellediğim mesajlarımı görmesin ama siteye üyeliksiz girenler bile görsün :D yanisdfglişj ha hepten kapalı hesap isteniyorsa onun adı zaten sosyal medya forum değil

bu forum tipinde konu açarak atılanlar ve incelemeler haricinde pek değil

her dönem max 2 kişi gündeme getiriyor ama böyle bi ihtiyaç varsa bu konuda bi anket yapılır gerçekten ihtiyaç mı anlaşılabilir.

istenen şey şöyle bişi, benim engellediğim mesajlarımı görmesin ama siteye üyeliksiz girenler bile görsün :D yanisdfglişj ha hepten kapalı hesap isteniyorsa onun adı zaten sosyal medya forum değil
Dışarıya kapalı konular için istemiştim ben. :d Bölüm yorumları vs. için üye engellemek bir tık saçma geliyor bana.

Engelleme işinde insanlara pranga vuracak halimiz yok. Elbette isteyen okur, cevap yazar, yorum yapar ama seçenek olarak engelle, engelle ve alıntılayamasın veya etiketleyemesin, tepki veremesin gibi birden fazla seçenek mümkünse denenebilir. Tabi bu engelleyenin isteğine bağlı olmalı çünkü bazen engellersin ama bunun gizli kalmasını isteyebilirsin. O arkadaş istiyorsa yine fikrini yazar konuya ama karşılıklı bir hale dönmez.

Yasakçı zihniyete başladın yine.

Siyah ve beyaz dışında daha farklı temalar nasıl olurdu? Luffy=Kırmızı Zoro=Yeşil Sanji=Sarı. Fazla pragmatik olmadığı kanısındayım ama fena durmazdı açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık