Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Spoiler yok sadece bazı şeyleri az deşeyim sinemada hayal kırıklığına uğramayın

Age of Ultron da Hawkeye i biraz değişik işlemişler biraz irite oldum . Baya ön plana alınmış ama filmdeki hikayesi bana olmamış geldi. Natasha'nın geçmişi çok derin işlenmemiş yinede beni baya üzdü. Hulk ve Hawkeye baya ön plandaydı bir ara film bu ikisine yazıldı zannettim. Sonra kalanlar sahneleri eşitledi gibi gibi. Ama güzel filmdi ne ara bitti anlamadım. Evet filmde ölüm varmış. Burdan sonra ne açıklasam spoiler olur . Fakat fragmanlarda baya baya fake atmışlar .Garip ters köşeler vardı. Haftaya tartışmak üzere görüşürüz.

Jack Nicholson nasıldı daha izlemedim ama bence bu Joker öncekinden iyi olmuş çizgi roman açısından.Tipi ve yüz hatları tam oturuyor bence çizimlere.Çok iyi bir oyunculukla epey sağlam diyalogları olursa eskisi kadar başarılı olur tahminim.

Çizgi romanlardaki Joker'i adam akıllı oynayabilecek insan yoktur zaten burada önemli olan oyuncunun Joker'in karakterini benimsemiş olması ve kendi yorumunu katması bence. Heath Ledger daha ciddi bir Joker'i oynadı ve sinema tarihinin gelmiş geçmiş en etkileyici performanslarından birini sergiledi. Onun Joker'ine yaklaşan olmayacaktır bana göre o yüzden bundan sonra o ciddiyette bir Joker göreceğimizi sanmıyorum daha şakacı daha renkli bir Joker göreceğiz galiba

Dark Knight Rises da Heath Ledger ölmeseydi Joker olacaktı. Zaten senaryoyu büyük ölçüde değiştirmişler :/
Şayet ölmeseydi en iyi üçlemeye sahip film olabilme ihtimali vardı.
Dark Knight bile gölgede kalırdı.

Çizgi romanlardaki Joker'i adam akıllı oynayabilecek insan yoktur zaten burada önemli olan oyuncunun Joker'in karakterini benimsemiş olması ve kendi yorumunu katması bence. Heath Ledger daha ciddi bir Joker'i oynadı ve sinema tarihinin gelmiş geçmiş en etkileyici performanslarından birini sergiledi. Onun Joker'ine yaklaşan olmayacaktır bana göre o yüzden bundan sonra o ciddiyette bir Joker göreceğimizi sanmıyorum daha şakacı daha renkli bir Joker göreceğiz galiba
Bence William Dafoe daha güzel oynardı:

Jack Nicholson nasıldı daha izlemedim ama bence bu Joker öncekinden iyi olmuş çizgi roman açısından.Tipi ve yüz hatları tam oturuyor bence çizimlere.Çok iyi bir oyunculukla epey sağlam diyalogları olursa eskisi kadar başarılı olur tahminim.
Jack Nicholson biraz daha Joker karakterine yakın canlandırmıs.Film boyunca ciddiyet 0 saçma sapan şeyler yapıyor filan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık