Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Elindeki cetveli daha tehditkar tutan öğretmenler gördüm.

Fantastikli bilim kurgulu mevzulara hasta bir adam olarak her halükarda izlerim bunu ama 45 kiloluk bir kadının böyle aksiyondan aksiyona koşması olayın büyüsünü bozuyor.
Bence orada elindeki silahı tuttuğu için hedef alınabileceğini anlıyor yoksa o şekilde silah tutan biri tavuk bile kesemez.

45 kilo bir kadın olmasından ziyade podyumdan yeni inmiş de gelmiş gibi bir suratı var. Hiçbir şey görmüş geçirmiş gibi durmuyor. Mel Gibson mesela Apocalypto çekmişti o filmdeki her şey doğal geliyordu bunda kullanılan dilin yerli dili olmasının da payı vardı tabi. Bu film 4'lük 5'lik bir şey olur en fazla.

The Northman'ı izliyordum geçen filmin ilk 15 dakikasında mı ne kapattım. Babası katledilen ve intikam yemini eden ana karakterin çocukluktan yetişkinliğe geçtikten sonraki ilk aksiyonunu gösteriyordu o sıra. Yurdundan kaçıp ruslara mı ne sığınmış orada asker olmuş. Köye baskın düzenleyip köydeki askerleri biçtiler eyvallah aksiyon müthiş ama film boyunca izleyeceğim ve bir şekilde motivasyonunu içselleştireceğim ana karakterin çoluk çocuk yakan tiplere hizmet etmesi onlarla aynı yolda yürümesini midem kaldırmadı. Dönemin gerçeklerine ve destana bağlı kalmışlar diyenler olabilir afedersiniz ama ikisine de kafam girsin. Belgeselci kafasıyla film izlemem. Vikinglerden de feci soğudum o işemeli sıçmalı babet köpekli ayin neydi öyle Allah'ın belaları bu tarihinizde vardıysa bile direkt kayıtlardan silmeniz anlatana suikast düzenlemeniz lazımdı lan

Canım Predator de SJW furyasına kurban gitmiş. Prey filminin hikayesi Amerika'ya ilk yerleşen kolonicilerin zamanında geçiyor. Bu sefer kızılderiler ve Predator arasındaki mücadeleyi izliyoruz. Kızılderili arkadaşlarımız 40 yıllık Manhattan sakini gibi aksanlı İngilizce konuşuyor, filmin baş karakteri de çellimsiz bir kadın. Klasik feminist zırvası bir şey geleceğine emin oldum ben şu anda. Kimse beni kadın düşmanlığı ile suçlamasın, ama Predator dediğin film saf testosteron yüklüdür. Birinci ve ikinci filmlerinde kadın oyuncu yok gibi bir şeydir. Çünkü bu serinin olayı avcıların kapışmasıdır. Neyse, sara sara izleriz.
Hevesimi gırdın :( Bu ne...

Orada baltaya bakıyor. 1.11'de görünen kızıl saçlı elemanın baltası. Onların öldürüldüğünü anlayacak baltayı sahipsiz bulduğu için.
Bakıyor diye tutsa bile öyle balta mı tutulur.

İki açıklaması var birincisi tamamen beceriksizlik ki pek becerikli kişiler tarafından çekilen bir film havası vermiyor.
İkincisi muhtemelen ilk başlarda avcı değil sonradan avcı olacak zaten fragmanda da sonradan baltayı çevirdiğini görüyoruz artık nasıl kullanacağını biliyor gibi.

Bakıyor diye tutsa bile öyle balta mı tutulur.

İki açıklaması var birincisi tamamen beceriksizlik ki pek becerikli kişiler tarafından çekilen bir film havası vermiyor.
İkincisi muhtemelen ilk başlarda avcı değil sonradan avcı olacak zaten fragmanda da sonradan baltayı çevirdiğini görüyoruz artık nasıl kullanacağını biliyor gibi.

Film bence de saçma sapan bir şey çıkacak ama, oradaki balta tutma sahnesi bana normal geldi. Saldırı veya tetikte kalmak için tuttuğun baltayı etraflıca inceleyemeyebilirsin. Kabzasından tuttuğun silahın sağına soluna bakmak için nişangahını sağa sola eğmek gibi düşündüm ben.

Bizim kadar düşünmemiş olabilirler sahneyi. :d

Joker 2 geliyor, filmin senaryosu tamamlanmış. Filmin adı da ‘Joker: Folie a Deux' (Joker: İki Kişilik Delilik) olacakmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık