Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Peki bir yaptırım olacak mı ?
Dava dün taze sonuçlandığı için henüz bir şey açıklanmadı ama kadının kariyeri baya büyük darbe yedi bu kesin. Çünkü şirketlerin çoğu böyle davalara göre hareket ediyor. Hatta kariyeri kısmen bitti bile sayılabilir çünkü zaten endüstride önemli bir konumu yok ve yeri kolay doldurulabilir birisi.
Bundan sonra aşırı feminist kadın haklarını savunan projelerde anca yer bulur.

Yani Amber Heard bundan sonra proje bulmakta baya zorlanacak. Aquaman 2'deki sahneleri kısaltılmış, hatta bir aksiyon sahnesi bile tamamen çıkartılmış.
Ama millet kadının projelerden tamamen çıkartılmasını istiyor çünkü Jhonny Depp zamanında suçsuz olduğu halde söylentiler yüzünden bütün büyük projelerden çıkartılmıştı.

Canım Predator de SJW furyasına kurban gitmiş. Prey filminin hikayesi Amerika'ya ilk yerleşen kolonicilerin zamanında geçiyor. Bu sefer kızılderiler ve Predator arasındaki mücadeleyi izliyoruz. Kızılderili arkadaşlarımız 40 yıllık Manhattan sakini gibi aksanlı İngilizce konuşuyor, filmin baş karakteri de çellimsiz bir kadın. Klasik feminist zırvası bir şey geleceğine emin oldum ben şu anda. Kimse beni kadın düşmanlığı ile suçlamasın, ama Predator dediğin film saf testosteron yüklüdür. Birinci ve ikinci filmlerinde kadın oyuncu yok gibi bir şeydir. Çünkü bu serinin olayı avcıların kapışmasıdır. Neyse, sara sara izleriz.

Canım Predator de SJW furyasına kurban gitmiş. Prey filminin hikayesi Amerika'ya ilk yerleşen kolonicilerin zamanında geçiyor. Bu sefer kızılderiler ve Predator arasındaki mücadeleyi izliyoruz. Kızılderili arkadaşlarımız 40 yıllık Manhattan sakini gibi aksanlı İngilizce konuşuyor, filmin baş karakteri de çellimsiz bir kadın. Klasik feminist zırvası bir şey geleceğine emin oldum ben şu anda. Kimse beni kadın düşmanlığı ile suçlamasın, ama Predator dediğin film saf testosteron yüklüdür. Birinci ve ikinci filmlerinde kadın oyuncu yok gibi bir şeydir. Çünkü bu serinin olayı avcıların kapışmasıdır. Neyse, sara sara izleriz.

Önceki Predator'lara benzemiyor sanki bu.

1:13

O nasıl bir balta tutuştur ya :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 8, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık