Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Truva filmi Türkiye'de çekildi sanıyordum. :)

Gene aydınlandık, atı bize hediye etmişler sanırım.

Malta, Fas, Londra ve Meksika’da çekilen filmde, çekimlerde kullanılan at Çanakkale’ye getirilmiştir. Tarihi bir bulgu olmamasına rağmen, bu bölgede geçen bir tarihi anlattığı için ülke turizmi açısından da büyük önem arz etmiştir. İstanbul’ dan parçalar halinde getirilen at, Çanakkale’ de atölyelerde tekrar birleştirilmiş ve birçok turist ve vatandaşın gözleri önünde. Yerleştirilerek dikkat çekmiştir.

TRT 2'nin Haziran ayı boyunca saat 22.00'da yayınlayacağı film listesi belli oldu.

1 haziran çarşamba kar beyaz
2 haziran perşembe sweet and lowdown
3 haziran cuma the man who killed don quixote
4 haziran cumartesi pororoca
5 haziran pazar contact
6 haziran pazartesi of human bondage
7 haziran salı kon-tiki
8 haziran çarşamba uzak ülke
9 haziran perşembe zalozhniki
10 haziran cuma king of the belgians
11 haziran cumartesi anton
12 haziran pazar dunkirk
13 haziran pazartesi cléo de 5 à 7
14 haziran salı la isla mínima
15 haziran çarşamba cenneti beklerken
16 haziran perşembe xiang hun nü
17 haziran cuma hors normes
18 haziran cumartesi secret window
19 haziran pazar fences
20 haziran pazartesi the 39 steps
21 haziran salı sorkhpust
22 haziran çarşamba pandora'nın kutusu
23 haziran perşembe los versos del olvido
24 haziran cuma girafada
25 haziran cumartesi l'odyssée
26 haziran pazar trautmann
27 haziran pazartesi empire of the sun
28 haziran salı shyrakshy
29 haziran çarşamba yarım
30 haziran perşembe eldfjall

https://eksisozluk.com/entry/138152759

Truva filmi Türkiye'de çekildi sanıyordum. :)

Gene aydınlandık, atı bize hediye etmişler sanırım.

Malta, Fas, Londra ve Meksika’da çekilen filmde, çekimlerde kullanılan at Çanakkale’ye getirilmiştir. Tarihi bir bulgu olmamasına rağmen, bu bölgede geçen bir tarihi anlattığı için ülke turizmi açısından da büyük önem arz etmiştir. İstanbul’ dan parçalar halinde getirilen at, Çanakkale’ de atölyelerde tekrar birleştirilmiş ve birçok turist ve vatandaşın gözleri önünde. Yerleştirilerek dikkat çekmiştir.
Çanakkale de çekmek istemişlerdi lakin dönemin ileri görüşlü turizm bakanı sayesinde izin verilmemişti :)

Depp vs Heard davasını güncel ve yakından takip etmiş birisi olarak 6 haftalık dava sonucunda Jhonny Depp'in nihayet aklanmasına sevindim.
Ve bununla birlikte Disney'de mors oldu. Adamın bu 6 yıl içerisinde iptal edilmedik projesi, kadrosundan çıkarılmadık film kalmadı.

Karayip Korsanlar'ın bir sonraki filminde Margot Robbie'nin başrol olarak düşünüldüğü açıklanmıştı.
Margot Robbie'yi severim ama filmi prensip olarak para verip izlemem. Gişesinin de yüksek olacağını pek düşünmüyorum.

Bir diğer mevzu da eğer Amber Heard'in Aquaman 2'den bütün sahneleri çıkarılmazsa onu da kesinlikle para verip izlemem. Aquaman bana göre Dc'nin son zamanlardan çıkardığı en güzel filmlerden biridir ama 2. filmde sahnelerini baya kesip ve kısaltmış olsalar bile kadın 1dk gözükse dahi izlemem. Aquaman, Dc'nin gişedeki en başarılı filmi ve bunu riske atıp bir çuval inciri berbat etmezler umarım.

Depp vs Heard davasını güncel ve yakından takip etmiş birisi olarak 6 haftalık dava sonucunda Jhonny Depp'in nihayet aklanmasına sevindim. Ve bununla birlikte Disney'de mors oldu.
Adamın bu 6 yıl içerisinde iptal edilmedik projesi, kadrosundan çıkarılmadık film kalmadı.

Karayip Korsanlar'ın bir sonraki filminde Margot Robbie'nin başrol olarak düşünüldüğü açıklanmıştı.
Margot Robbie'yi severim ama filmi prensip olarak para verip izlememem. Gişesinin de yüksek olacağını pek düşünmüyorum.

Bir diğer mevzu da eğer Amber Heard'in Aquaman 2'den bütün sahneleri çıkarılmazsa onu da kesinlikle para verip izlemem. Aquaman bana göre Dc'nin son zamanlardan çıkardığı en güzel filmlerden biridir ama 2. filmde sahnelerini baya kesip ve kısaltmış olsalar bile kadın 1dk gözükse bile izlemem. Aquaman, Dc'nin gişedeki en başarılı filmi ve bunu riske atıp bir çuval inciri berbat etmezler umarım.
Peki bir yaptırım olacak mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık