Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Şu an bile Adam Warlock hakkında bir dizi yazı okudum. Infinity Gaunlet'te Adam Warlock var ve eldiven eline geçip Infinity Watch grubunu kuruyor ve taşları koruyorlar. Yenen şu an o gözüküyor ve Captain Marvel'ın Thanosu yendiğini daha göremedim . Thanos ölüp , Death tarafından tekrar diriliyor. O olayda Infinity War'dan çok önce gerçekleşiyor ve Captain Marvel ile oradan bir münasebetleri var. Zaten Captain Marvel 'da Captain America gibi 90 lı yıllardan kalma biri. Geçmişte Thanosla karşılaşıyor. Eldivenli haliyle değil diye biliyorum. Çok yazı okudum internette hepsindede bu tarz bi hikayesi var :) Şu an zaten Infinity Gaunlet çizgi romanını indiriyorum. Okuduktan sonra söylerim kimin yendiğini :D
Hocam boşa inat ediyorsun. İnfinity gaunlet bizzat okuduğum bir çizgi romandır. Hatta şuan 2 metre uzağımda duruyor sayısı. Adam warlock çizgi romanda var planı da o kuruyor evet ama Thanostan eldiveni alan o değil. Thanos eldiveni kendi mallığına kaptırıyor. Kaptırdığı kişi de torunuydu sanırsam Nebula. Adam Warlock Nebuladan alıyor eldiveni Thanostan değil. Daha nasıl bir açıklama yapabilirim bilmiyorum.

Hocam boşa inat ediyorsun. İnfinity gaunlet bizzat okuduğum bir çizgi romandır. Hatta şuan 2 metre uzağımda duruyor sayısı. Adam warlock çizgi romanda var planı da o kuruyor evet ama Thanostan eldiveni alan o değil. Thanos eldiveni kendi mallığına kaptırıyor. Kaptırdığı kişi de torunuydu sanırsam Nebula. Adam Warlock Nebuladan alıyor eldiveni Thanostan değil. Daha nasıl bir açıklama yapabilirim bilmiyorum.
İnatlık bir durum yok. İnternette gördüğümü dile getiriyorum. Okumadım zaten çizgi romanı. Birazdan okuyacağım :) Captain Marvel gelecek diğer filmde bildiğimiz gibi. Captain Marvel yenemiyor , yense yense Adam Warlock yener demek istiyorum aslında :) Kozası da gösterilmişti. Captain Marvel ile işin içinden çıkmayıp umarım Adam Warlock'u getirirler

After Creditsi söylesem spoiler sayılmaz herhalde. Çünkü filmi izlemissin. After credit sonrası Nick Furry bi arabada gözüküyor ve sonra arkadaki arabaya ve insanların silinmesine tanık oluyor. Eline bi cihaz alıyor. Telefon gibi çağrı cihazı, tam arama yapıyorken oda yok olmaya başlıyor. Küfür ediyor yarıda kalıyor küfürü. Elindeki cihaz yere düşüyor ve kamera yavaş yavaş ona yaklaşıyor. Ekranda bi görsel var. O görselde Captain Marvel'in görseli. Yani Captain Marvel gelecek. Film sanırım zaten 6-7 sonrasında geçecekmiş .
6-7 neyde anlamadım :D ?

6-7 neyde anlamadım :D ?
6-7 yıl sonrası. Zaten mantıklısı da zaman atlaması. O mesajın Captain Marvel'a gitmesi , Captain Marvel'ın dünyaya gelmesi felan yıllar alacak diye işlerlerse taşlar yerine oturur. Yoksa adama derler yeni mi çağırıyorsun Marvel'ı diye :D Büyük ihtimal uzak bir galakside ve gelmesi o kadar zamanı bulacak. Bakalım açıklama doğru ise tabi :) Captain Marvel çıksında kesinleşir :D

6-7 yıl sonrası. Zaten mantıklısı da zaman atlaması. O mesajın Captain Marvel'a gitmesi , Captain Marvel'ın dünyaya gelmesi felan yıllar alacak diye işlerlerse taşlar yerine oturur. Yoksa adama derler yeni mi çağırıyorsun Marvel'ı diye :D Büyük ihtimal uzak bir galakside ve gelmesi o kadar zamanı bulacak. Bakalım açıklama doğru ise tabi :) Captain Marvel çıksında kesinleşir :D
2. filmin öncesi zaman atlaması mı olacak ? Hiç öyle düşünmemiştim ha :D kaldıkları yerden devam diyordum bende .. d.

2. filmin öncesi zaman atlaması mı olacak ? Hiç öyle düşünmemiştim ha :D kaldıkları yerden devam diyordum bende .. d.
Bir sitede öyle duymuştum. Bir videolu değerlendirmede de . Marvel'a daha önce neden haber verilmediğinin gereçkesi olarak da zaman atlaması söylenmişti. 2 ayrı yer aynı şeyi söylemişti. Büyük ihtimal olabilir. Ama kesin değil tabiki :) Büyük ihtimal Thanos'u çiftçilik yaparken göreceğiz :D Nebula normalde sanırım eldiveni alıyor Thanos'tan , ya da Ant Man atom altı parçacıklara inip birşeyler yapabilir. Göstermedikleri karakterler üzerinden senaryo üretiyorum şu an. Çizgi roman ile birebir final yapacaklarını sanmıyorum :))

Film 90 larda geçiyor ne 6-7 yıl sonrası :/

Bir sitede öyle duymuştum. Bir videolu değerlendirmede de . Marvel'a daha önce neden haber verilmediğinin gereçkesi olarak da zaman atlaması söylenmişti. 2 ayrı yer aynı şeyi söylemişti. Büyük ihtimal olabilir. Ama kesin değil tabiki :) Büyük ihtimal Thanos'u çiftçilik yaparken göreceğiz :D Nebula normalde sanırım eldiveni alıyor Thanos'tan , ya da Ant Man atom altı parçacıklara inip birşeyler yapabilir. Göstermedikleri karakterler üzerinden senaryo üretiyorum şu an. Çizgi roman ile birebir final yapacaklarını sanmıyorum :))
He anladım da o ney öyle ya :D Adam Warlock u getirin ya :D

Film 90 larda geçiyor ne 6-7 yıl sonrası :/
2.film(Avengers 4 ) İnfinity War'dan 6 yıl sonrasını konu alacak diyorum ben. Captain Marveldan bahsetmiyorum. Bi kaç yerde öyle duydum ve aklıma yattı . Captain Marvel filminden sonra uzak bir galaksiye gidebilir. O yüzden Furry'nin onu aramak istememesi uzun sürdü diye mantıklı bir gerekçe sunmuşlar. Mesajın Marvel'a gitmesi ve onun dünyaya gelmesi arasında zaman farkı olacak ertesi gün gelmeyecek demişler. Sen ne anladın ? tabi doğruluğu kesin değil. Hemen Thanosun evrenin yarısını kül etmesinden 1 gün sonrasındada gelebilir . Orasını göreceğiz .

Bir tane daha mantıklı birşeye denk geldim. Thor 3 deki düşman Hela'yı hatırlıyorsanız. Asgard'ın hazinesine giriyor ve orada Eldivenin çakmasını görüyor ve ona bu gerçek değil diyor. Hela da 2000 yıldır tutsak. Yani 2000 yıl öncesinden sonsuzluk taşlarını birleştiren bir eldiven olması lazım ki Hela bunu bilebiliyor. Büyük ihtimal o eldiveni bulmaya çalışacaklar, ya da kimdeyse o devreye girebilir demiş. Thanos'un eldiveni yeni yaptırdığına dikkat çekiyor bir de. Çünkü Odin yeni öldü ve ondan önce o diyarı koruyan Asgard dı. Orada kalıbını gördük zaten eldivenin . Thanos gelip cüceye eldiveni yaptırıyor ve katlediyor oradakileri.Eldivenin orjinali olmadığı için 6 taşı birden kullandığında kendini bozdu ve filmin sonunda ondan eldiven bozuktu demiş. Orjinali değil yani eldivenin ve Hela'nın 2000 yıl öncesinden gördüğü eldiven gerçek . Çünkü Thanos eldiveni yeni yaptırıyor. Hela'nın bilmesi ve sahte demesi o eldivene imkansız. Güzel şeyler görüyorum mantıklı geldi bu olay da . Değişik yerlere çekilebilir :)

Kısacası eldivenin sahte olduğunu ve bu yüzden 6 taşın gücünü kaldıramadığını , Hela üzerinden açıklamış.(En az 2000 yıldır tutsaktı) Benim hoşuma gitti :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık