Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

İnfinity spoiler:
Filmdeki en beğendiğim şey Thor aga. Sen bunca yıl bu herifi diğerleri ile bir tuttun. Millet öyle gaza geldi ki Hulk Thor'u döver ezer Hulk smash demeye başladı.

Halbuki o Thor ki Celestialların lideri Arishem ile kafa kafaya dövüşen , Galactus'un beyninin içinden geçen , Silver Surfer'in sörfünü kıran , Dr. Doom'a diz çöktüren , Ragnarokta elder tanrılarına ayarı verip Asgard'ın kaderini değiştiren , Unworthy halde en güçlü mutant Apocalypse ile dövüşüp onu malup eden , Void Sentry ile dövüşebilecek tek Avengers olan , Beyonderslerin bir kısmını Hyperion ile birlikte durdurmaya çalışan Thor.

Gelip sırf komedi malzemesi diye ilk filmde Hulk'un üffleyip yumruk atabileceği biri değil.

Nihayet bu filmde akılları başlarına geldi. İnfinity Gauntlet bile taksa Thor öyle kolay bir yenilgi alamaz. Hele Ragnarok'u görmüş Thor ...
Hulk'ın hakkına hiç bir zaman vermediler dayak yedikçe sinirlenen sinirlendikce daha güçlü olan tam baş belası karakter. Bu Hulk sinirlenmiyor bile.

Normal internette takılırken rastgele yorumlarda yapılan şakalardan dolayı yaptığım çıkarım ile Spoiler yemiş olabilirim :/ infinity wars, gene spoiler'a alayım tabii.
Örümcek adam ölüyor öyle mi?

Daha ragnarok ve black panther izlemedim halbuki :D

Ben genel olarak beğendim filmi ama bazı karakteri çok ön plana atmışlar doğal olarak ona bir şey diyemem tabi ki ... ayrıca sinema baya baya Star Lord a sövdüm yanı aşırı gereksizlik orası ya da orada öyle bir şey olacağı belliyse bile Thanos un yenilmeyeceği belli niye gereksiz bir sahne koymuşlar ki ? Anlamadım after cret i bile izleyemedim. Zaten ölüm bekliyordum ama böyle bir ölüm değildi sanki ayrıca Thor keşke Wakanda yerine Starkların olduğu yere gitse baya tek atacakmış Thanos a onuda çözemedim. Ikinci film Captan marvelden çok Warlock gelse keşke çünkü bunun koza muhabbetleri Galaksinin koruyucularında geçti ilk koza göründü koleksiyoncuda sonra o koza açık göründü falan bakalım. Stranger i aşırı beğendim .

Ben genel olarak beğendim filmi ama bazı karakteri çok ön plana atmışlar doğal olarak ona bir şey diyemem tabi ki ... ayrıca sinema baya baya Star Lord a sövdüm yanı aşırı gereksizlik orası ya da orada öyle bir şey olacağı belliyse bile Thanos un yenilmeyeceği belli niye gereksiz bir sahne koymuşlar ki ? Anlamadım after cret i bile izleyemedim. Zaten ölüm bekliyordum ama böyle bir ölüm değildi sanki ayrıca Thor keşke Wakanda yerine Starkların olduğu yere gitse baya tek atacakmış Thanos a onuda çözemedim. Ikinci film Captan marvelden çok Warlock gelse keşke çünkü bunun koza muhabbetleri Galaksinin koruyucularında geçti ilk koza göründü koleksiyoncuda sonra o koza açık göründü falan bakalım. Stranger i aşırı beğendim .
After Creditsi söylesem spoiler sayılmaz herhalde. Çünkü filmi izlemissin. After credit sonrası Nick Furry bi arabada gözüküyor ve sonra arkadaki arabaya ve insanların silinmesine tanık oluyor. Eline bi cihaz alıyor. Telefon gibi çağrı cihazı, tam arama yapıyorken oda yok olmaya başlıyor. Küfür ediyor yarıda kalıyor küfürü. Elindeki cihaz yere düşüyor ve kamera yavaş yavaş ona yaklaşıyor. Ekranda bi görsel var. O görselde Captain Marvel'in görseli. Yani Captain Marvel gelecek. Film sanırım zaten 6-7 sonrasında geçecekmiş .

Yanlış yazmışlar o zaman.
Şu an bile Adam Warlock hakkında bir dizi yazı okudum. Infinity Gaunlet'te Adam Warlock var ve eldiven eline geçip Infinity Watch grubunu kuruyor ve taşları koruyorlar. Yenen şu an o gözüküyor ve Captain Marvel'ın Thanosu yendiğini daha göremedim . Thanos ölüp , Death tarafından tekrar diriliyor. O olayda Infinity War'dan çok önce gerçekleşiyor ve Captain Marvel ile oradan bir münasebetleri var. Zaten Captain Marvel 'da Captain America gibi 90 lı yıllardan kalma biri. Geçmişte Thanosla karşılaşıyor. Eldivenli haliyle değil diye biliyorum. Çok yazı okudum internette hepsindede bu tarz bi hikayesi var :) Şu an zaten Infinity Gaunlet çizgi romanını indiriyorum. Okuduktan sonra söylerim kimin yendiğini :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık