Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Odin genel anlamda en kudretlisidir. Ama Thor Rune King Thor olunca Odin'den bile kudertli oluyor.
Captain Marvel filmlerde en güçlü Avengers muhtemelen doğrudur. Ama çizgi romana göre kıyaslarsam Thor'u daha güçlü görüyorum.
Avengers içinde filme göre mi sordun bilmiyorum güç durumu için net bir şey diyemeyiz. Ironman için mesele Robert Downey farkı ile hep ön planda.
Genel olarak sıyrılan Dr. Strange ve Thor şu an en güçlüleri. Sonrasında Hulk gelir.
Captan Marvel'in zırt diye bu ekibe katılması hem de en güçlüleri olması aşırı saçma olur, ilk filmdeki Avengers ekibi Thanos'u yener daha sonra Captan Marvel'e devrederler olayı.

Doktordan umudum vardı o da fos çıktı nasıl olduysa. Herşeyi geçtim Reality warper olması bile yetiyor adamın yani filmde neden öyle güçsüzleştirmişler.Thanosu istese silebilir gerçekliği değiştirerek. Skillerine tekrar bir bakayım dedim
Agility,Animation,Astral Projection,Blast Power,Cosmic Awareness,Reality Manipulation,Dimensional Manipulation,Divine Powers,Energy Manipulation,Fire Control,Flight,Force Field,Healing,Hypnosis,Illusion,Casting,Insanely,Rich,Intellect,Invisibility,Leadership,Longevity,Magic,Mesmerize,Necromancy,Possession,Psionic,Psychic,Stamina,Swordsmanship,Telekinesis,Telepathy,Teleport,Time Manipulation,Time Travel,Unarmed Combat

Şimdi nolacak peki :S Evrenin yarısı hiçliğe karıştı. Dünya zaten genelde kaosa en uygun yerlerden biri evren gerçekten refaha erdi mi yoksa bunu görmekten aciz mi? Ironman ne yapar onu merak ediyorum, karakterler arasında ümidi en zayıf olan karakter gibi hissettim ben filmde. Hele Pepper falan da hiç olduysa depresyona girip çıkamayabilir gibi :T Bi süre karakterler başı boş mu gezecek ne yapacaklar :S Bu sırada kimisi ordu toplayacak kimisi de uzak duracak belki de olaylardan.

Şimdi nolacak peki :S Evrenin yarısı hiçliğe karıştı. Dünya zaten genelde kaosa en uygun yerlerden biri evren gerçekten refaha erdi mi yoksa bunu görmekten aciz mi? Ironman ne yapar onu merak ediyorum, karakterler arasında ümidi en zayıf olan karakter gibi hissettim ben filmde. Hele Pepper falan da hiç olduysa depresyona girip çıkamayabilir gibi :T Bi süre karakterler başı boş mu gezecek ne yapacaklar :S Bu sırada kimisi ordu toplayacak kimisi de uzak duracak belki de olaylardan.
İron man büyük ihtimal önemli bi rol oynayacaktır. Çünkü Strange zaman taşıyla olasılıklara baktığında milyonlarca ihtimalden sadece birinde kazandıklarını gördü. Onda da Tony rol üstleniyordur büyük ihtimal. Thanos iron man'i öldürecekken, Strange onun canını bağışlarsan sana taşı veririm demişti ve ölürken Tony'e başka yolu yoktu dedi.Bu arada Örümcek adamın öldüğü yer de baya duygusaldı. Belki Adam warlock 2. filmde gelip herşeyi düzeltebilir olmassa captain marvel gelir o da çok güçlü biri.

Captan Marvel'in zırt diye bu ekibe katılması hem de en güçlüleri olması aşırı saçma olur, ilk filmdeki Avengers ekibi Thanos'u yener daha sonra Captan Marvel'e devrederler olayı.
Şimdi captain marvel migties hero in the world falan diye geçiyor. Thanosun sanırım ilk çıkışında ona ayarı veren de Captain Marveldı (bu kısmı ben direkt okumadım infinity gaunlette bahsediliyordu)

Dün gece İstinye Park'ta izledim bende filmi. Dikkat ettiğim bi nokta var. Iron Man Doctor Strange'ye şöyle diyor. ''Onun evine savaşı götürelim. Orada hazırlıksız olur''. Strange'nin cevabı da şu oluyor. ''Evet öyle yapalım . Ama Sen,spiderman, Taş arasında seçim yapmam gerekirse. İkinizden birinin ölümünden çekinmem.'' En öne taşı koyuyor yani. Iron Man'i kurtarmasının sebebi de o 16 milyon bilmem kaçta 1 ihtimalde önemli bir rolü var diye kurtardı. Taşı kendi eliyle ölseler bile vermeyeceğini belirtmişti çünkü. Captain Marvel bayan bir karakter sanırım ? cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama umarım bu film gibi tatmin eder ve ekipçe yenerler. Thanos şu an en güçlü varlık konumunda ve sol kolu taşı kullandıktan sonra eldivenle birlikte zarar görmüş gözüküyordu. Sanırım taşı kullanmakta bir sıkıntı yaşayacak ve öyle yenilecek gibi :) Çizgi romanda Thanos'u dünyadan nasıl yolluyorlar bilen var mı ? Dr. Doom tanrı Doom olduğunda öldürüyor Thanos'uda o çok ileriki olay. Dünyadan nasıl gönderiyorlar :D

Infinity War o kadar övüldü o kadar "git" diye baskı gördüm ki, gidince Civil War'da olduğu gibi izlerken ayılıp bayılıcam sanırım sıkıntıdan. :( Yanılmadım bu konuda Marvel filmlerinde. :(

Dün gece İstinye Park'ta izledim bende filmi. Dikkat ettiğim bi nokta var. Iron Man Doctor Strange'ye şöyle diyor. ''Onun evine savaşı götürelim. Orada hazırlıksız olur''. Strange'nin cevabı da şu oluyor. ''Evet öyle yapalım . Ama Sen,spiderman, Taş arasında seçim yapmam gerekirse. İkinizden birinin ölümünden çekinmem.'' En öne taşı koyuyor yani. Iron Man'i kurtarmasının sebebi de o 16 milyon bilmem kaçta 1 ihtimalde önemli bir rolü var diye kurtardı. Taşı kendi eliyle ölseler bile vermeyeceğini belirtmişti çünkü. Captain Marvel bayan bir karakter sanırım ? cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama umarım bu film gibi tatmin eder ve ekipçe yenerler. Thanos şu an en güçlü varlık konumunda ve sol kolu taşı kullandıktan sonra eldivenle birlikte zarar görmüş gözüküyordu. Sanırım taşı kullanmakta bir sıkıntı yaşayacak ve öyle yenilecek gibi :) Çizgi romanda Thanos'u dünyadan nasıl yolluyorlar bilen var mı ? Dr. Doom tanrı Doom olduğunda öldürüyor Thanos'uda o çok ileriki olay. Dünyadan nasıl gönderiyorlar :D
Çizgi romanda bütün hikaye thanosun oluşturduğu bir mekanda geçiyor uzayda. Başka hiç bir yere gitmiyor thanos.

Thor adama vurmadı bildiğin tek attı, benim filmde en fazla rahatsız olduğun sahnelerden biriydi o, İki sahneden rahatsız oldum, ilki Loki'nin anlamsız atarıyla ölmesiydi, sırf adam ölsün diye yapılmış gibiydi diğeri ise Thor'un tüm taşları almış elemana tek atmasıydı. Tamam yine yensin hatta Thor üç beş tane Thanos yensin en fazla sevdiğim kahraman hoşuma gider ama öyle saçma sapan bir şekilde değil. Oda'nın arcleri uzatıp olay kilit dövüşlere gelince karekterlerin bir birine tek atması gibi olmuş :artiz:

Eldiven çıkarma sahnesi fazla kafama takılmadı, Thanos'un motivasyonu da idare ederdi.
Haklısın. Thor'un çekiç almadan önce hiç gücü yokmuş gibi davranması da büyük salaklık. " Ragnarok'ta Odin sen çekiçlerin tanrısımısın? " diye soruyor ardından thor yıldırım falan çakıyor ama bu filmde yine çekiçlerin tanrısı.

Çizgi romanda bütün hikaye thanosun oluşturduğu bir mekanda geçiyor uzayda. Başka hiç bir yere gitmiyor thanos.
Gitmekten kastım yenilmesi nasıl oluyor ? Adam Warlock mu yeniyordu ?

Infinity War o kadar övüldü o kadar "git" diye baskı gördüm ki, gidince Civil War'da olduğu gibi izlerken ayılıp bayılıcam sanırım sıkıntıdan. :( Yanılmadım bu konuda Marvel filmlerinde. :(
Zevk meselesi ama film en iyi Marvel filmiydi ve çok başarılıydı :) Tabiki bence . Ki her filmi sinemada izleyen biri olarak ben beğendiysem iyidir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık