Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Unknown

Sanırım efsane olan bütün orclar orada vardı [ Hani Dranor için geçenler isimleri aklımda yok ] ama Grom Hellscream dışında diğerlerini seçemedim ben :(
ODA zorla hani Grom mu len o diye iyi dikkat etmen lazım :D
2. Filmde falan değinirler artık. Ama ben Thrall'un şu halini görmeden rahat etmem. :I Öyle efsane Warcraft'ın Lore una abartı hakim sayılmam aslında ama gerçekten de ilgimi çekiyor.

2. Filmde falan değinirler artık. Ama ben Thrall'un şu halini görmeden rahat etmem. :I Öyle efsane Warcraft'ın Lore una abartı hakim sayılmam aslında ama gerçekten de ilgimi çekiyor.

Thral bebek len :D [ Bu arada bende pek Lore bilmiyorum ama ]
Bu yaş işi nasıl bilen var mı ? Thrall yeni doğuyor sanırım WOW'dada böyle Sonra Thrall Gromash'a bakıyor Grom'un hatrına ama Grom bildiğin 30 yaşında adam la burada :D Çok garip :D

Unknown

Thral bebek len :D [ Bu arada bende pek Lore bilmiyorum ama ]
Bu yaş işi nasıl bilen var mı ? Thrall yeni doğuyor sanırım WOW'dada böyle Sonra Thrall Gromash'a bakıyor Grom'un hatrına ama Grom bildiğin 30 yaşında adam la burada :D Çok garip :D
Biliyorum nehre koyulan bebek işte trailer da ki. :D

Aynen benimde beynim yandı o konuda. İşi Şamanizm e bağlayıp o yüzden daha az yaşlanıyor falan diye kurdum kafam da ama bilemiyorum artık. :D

WOW
Film güzeldi, yapmışlar, olmuş :sapkali:
Filmin iyi yanları
Silahlar ve Zırhlar, uzun zamandır istediğim şekilde fantastikti, bu kadar iyi beklemiyordum. Fantazi dünyalarında gerçeğin bire bir kopyalarını görmekten sıkılmıştım Lotr'da bile üç beş sağlam parçadan başka bişey yoktu ama burda her bir silah her bir zırh hatta binek hayvanların bile bi havası vardı...
Oyuncuları beğendim bi tek Khadgar'ı oynayan elemana ısınamadım
Ragnar döktürmüş, beklediğimden daha ağır başlıydı ama o kopuk hallerini de görebildim işini iyi yapmış
Paula Patton :utan:
Howard Stark güzel bi süpriz oldu, Ajan Carter'da baya iyi iş çıkarıyordu zaten yeni bi dizisi daha başlamış adam baya baya parladı.
Ve filmin yıldızı Durotan, hayal gücünden bile daha iyiydi :respect:
Seneryo'su iyi ama filmi iyi yapan seneryo değildi :) Filmin iyi olmasının 3. sebebi olabilir ancak. Normalde böyle filmlerde ilk sırada izlediğiniz dünya gelir. Örnek Lotr, Orta Dünya ilk akla gelendir ardından diğerleri gelir ama burda ilk akla Azeroth gelmiyor belki ikinci yada üçüncü sırada olabilir.
Son atılan bir vs bir çok kötüydü bence filmin tek eleştirilecek yani o vs :artiz:

Warcraft izledim, beklediğimin üstündeydi çok keyif aldım. Yalnız barış için kendini feda eden kral çok masalsı olmuş :D Belki oyun senaryosunda öyledir ona sadık kalmışlardır orasını bilmiyorum tabii. Madem öldürdünüz orklar yaksaydı parçalasaydı falan.. Çocuklar etkilenmesin durumu olmuş biraz :D

Assassin's Creed filmi de gelecek ama oyun senaryolarından bağımsız bildiğim kadarıyla. Hazır oyunlar sinemaya bu kadar girmişken Elder Scrolls evreninin bir filmi de çok iyi olmaz mıydı? :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık