Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Kaptan Murica - İç Savaş
Sınavlardan dolayı anca vakit bulup gidebildim. İlk yarısı biraz sıksa da ikinci yarıda toparladı. Çizgi romanını okumuştum. Olay örgüsü epey farklı olsada kötü olmamış bence. Yeni Spidey'den de pek emin olamadım işin aslı.

Memento-Akıl defterini izledim ama hiç birşey anlamadım ya la. Katil kim şimdi öldürdüğü herif katil miydi, o gözlüklü gevşek kimin nesi ne istiyor bizim adamdan, o anlattığı karısını iğneleye iğneleye öldüren adam hikayesi kendi hayali miydi o adam kimdi, karısı nasıl öldü tecavüzden mi öldü diyabetten mi öldü kafam çok karışık. Nolan tarzını çok severim bütün filmlerinin hastasıyımdır ama diğer filmlerinde hep sonunda bi vooo çekerdim, kafam karışırdı ama yine de birşeyler anlar yorum yapabilirdim bundan hiç birşey anlamadım lütfen aydınlatın beni :(
Hadi Memento'nun az biraz bi konusu var.Şu ikisi cehennem azabı gibi yemin ediyorum.Bittikten sonra ekrana boş boş bakakaldım :D

Cube serisini izlemeni öneririm. Daha çok boş boş bakarsın. 3 filmi de izledikten sonra, elinde hiçbir veri olmuyor. Ve sen yüzlerce fikir üretiyorsun. 1 ay boyunca bunu düşünüyorsun sürekli.
İzledim o seriyi de biliyom :D Hiperküp filanda vardı.Hangi filmdi hatırlamıyorum biri küp'ün dışına çıkıyordu.Alıp götürüyorlardı.Muhtemelen deney gibi bisey orası.

Küp'ün de muhtemelen esinlenildiği film :fool:

Son düzenleme:
Hadi Memento'nun az biraz bi konusu var.Şu ikisi cehennem azabı gibi yemin ediyorum.Bittikten sonra ekrana boş boş bakakaldım :D

Memento'nun net analizi var gibiydi ama izleyeli çok oldu internette vardır muhtemelen.O kadar da yoruma açık değildi diye hatırlıyorum.Tabii kafa yormadan ilk izlemede kavranması zor.

Ama David Lynch anlaşılmama konusunda uzman bir isim.Onun filmleri her yoruma açık gibi.Anlamaya kasmayın diyor zaten.Lost highway yine o kadar karmaşık değildi bence.Eraserhead ile Mullholland biraz daha karışık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık