Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Abi feci olacak ne ya Bildiğin ilk Fantastic for ile S*çtılar. [ Gerçi ilki gene o kadar kötü değildi ]
Şimdi Sıvıyorlar.
Marvel Evreninde [ Dünyada ]
1. Dr. Doom
2. Red Skull
3. Mangeto

Yani Fantastic 4 için konu mu yok ? Krull's Galaktus Dr.Doom X-Dimension
Geçen filmde Galaktusu bozdular sıra Dr.Doom'da :D
Oyuncuları bile adam gibi bilindik değil. Sırf film haklarını kaybetmemek için işte film çektik demek için film çekiyorlar. İlk filmlerin kadrosu iyi idi.

Kadro yine fena değil ama tercihler yanlış. Miles Teller ve Michael B. Jordan ileride isimlerini daha sık duyacağımız yetenekler. Jamie Bell zaten henüz çocukken sektörün saygısını kazanmış bir isim ki gelecekte de çok başarılı işler çıkaracağından şüphem yok. Toby Kebbell da benim şahsi olarak beğendiğim bir aktör, yalnızca Kate Mara hakkında çok pozitif konuşamam. Fakat sıkıntı şu ki bu arkadaşların 5'i de (Dörtlü + Doom) rollerine uygun isimler değiller. Bir de filmin türü "found footage" olacak, tam rezillik ya.

İnterstellar filmini çok övüyorlar Imbd iyi bir sıraya yerleşmiş galiba :/ Nolan bu işi biliyor :T
Ha birde filme gitmeden evrenin ötesi belgeselini izleyin daha iyi anlarsınız bilgisinide yazmış olayım .

Not ; Filme gitmedi ama gidecek.

Kadro yine fena değil ama tercihler yanlış. Miles Teller ve Michael B. Jordan ileride isimlerini daha sık duyacağımız yetenekler. Jamie Bell zaten henüz çocukken sektörün saygısını kazanmış bir isim ki gelecekte de çok başarılı işler çıkaracağından şüphem yok. Toby Kebbell da benim şahsi olarak beğendiğim bir aktör, yalnızca Kate Mara hakkında çok pozitif konuşamam. Fakat sıkıntı şu ki bu arkadaşların 5'i de (Dörtlü + Doom) rollerine uygun isimler değiller. Bir de filmin türü "found footage" olacak, tam rezillik ya.
Bu film varya bence yüz yılın rezaleti olacak yani buradan bunu çıkartıyorum :hhh:
İnterstellar filmini çok övüyorlar Imbd iyi bir sıraya yerleşmiş galiba :/ Nolan bu işi biliyor :T
Ha birde filme gitmeden evrenin ötesi belgeselini izleyin daha iyi anlarsınız bilgisinide yazmış olayım .

Ben filmi izlemedim ama 1-2 review izledim. Saçmalık ama film güzeldir büyük ihtimalle ama film %100 Teori üstüne kurulduğu için biraz saçma geldi bana ama izlemek lazım sen izlersen söyle :D

Nolan filmlerini herkes anlamaz kafa yormak lazım 3 saatten fazla sürüyor ,filmin bitmesine saatler kala toplu halde çıkan insanlar gördüm izleyecek olanlar dediğin gibi hazırlıklı gitmeli bencede.

Son 6-8 ay civarında nete düşen popüler filmlerden bir liste derleyebilecek olan yardım sever bir arkadaş arıyorum (kaliteli olması lazım değil filmlerin dikkat çekmiş olması yeterli)..

Son 6-8 ay civarında nete düşen popüler filmlerden bir liste derleyebilecek olan yardım sever bir arkadaş arıyorum (kaliteli olması lazım değil filmlerin dikkat çekmiş olması yeterli)..
2014 yılından bir 15 - 20 film izledim bir bakayım eklerim buraya izlenmesi gerekenleri.

22 Jump Street Tabii önce 21 izlenirse çok daha iyi olur.
Blended
X-Men: Days of Future Past
Edge of Tomorrow
Chef
Divergent
Neighbors
The Grand Budapest Hotel
Non-Stop
The Raid 2: Berandal
Dawn of the Planet of the Apes

Valla bu filmler izlenir.Johnny Deep ve Scarlet'in filmi de var ama pek tavsiye etmem onlar dışında birşey yok çünkü biraz vasat.

Guardians of the Galaxy
Boyhood
Captain America: The Winter Soldier
The Lego Movie
Amazing Spider-man 2
Nymphomaniac: Volume I & II
Godzilla

Popülerler arasından bunları da eklemek lazım, hepsi de izlemeye değer filmler bana kalırsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık