Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

X-man için Umut yok şimdi Days of Futur Past düşünürsek Apocalys'in yolda olması adamların o kısmı sağlam ama
F4 yeni versiyonu için umudum yok benim yalan yok. Aynen Spider-man içinde geçerli hatta Spider-man 3'ü 2017'e mi ne taşıdılar.

2020'ye kadar daha çok zaman var. Görürüz kesin Sonra birde Secret War Oh mis Birde adam gibi Galaktus görsek
Guardian of the Galasi + Avengers ile Dadından yinmez :D
Amazing Spider Man 3 şuan 2018 de görünüyor. F4 'ün bende çok büyük gişe yapacağını sanmıyorum işin gerçeği. Eğer umulduğu kadar kar etmezse Marvel'e dönüş için bir ihtimal işte.

Avengers İnfinity War ile ilgili paylaşılan video. Etkinliğin basına kapalı gerçekleştirilen kısmında yayınlanan video izleyicilerden birinin telefonu ile çekilmiş.
[YOUTUBE]Uv2NRpG76Pg[/YOUTUBE]​

Marvel iyice sürümden kazanmaya başladı. Hikaye denen bir şey yok, komedi benzeri şeyler ve aksiyon gibi görünen sahnelerle yürüyorlar, o çizgiromanlara yanıyorum ben yav, adamlar o kadar kafa patlatıp kurgu hazırlamış, güç dengesi çizmiş, bir film çekiyorlar tiyatro oyunu gibi. :(

Iron Man

O değil de Sony atılım yapmış. Venom: Carnage ile hakkını verirse 2017`nin zirveye oturur.

Marvel iyice sürümden kazanmaya başladı. Hikaye denen bir şey yok, komedi benzeri şeyler ve aksiyon gibi görünen sahnelerle yürüyorlar, o çizgiromanlara yanıyorum ben yav, adamlar o kadar kafa patlatıp kurgu hazırlamış, güç dengesi çizmiş, bir film çekiyorlar tiyatro oyunu gibi. :(
Öyle deme guardians of galaxy tam bir başyapıt 8.5 puan almış. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık