Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Guardians of the Galaxy izledim.Komik,eğlenceli güzel filmdi.Thanos'u daha iri ve büyük beklerdim neyse olsun.Sorum şu
quill in babası kim ? Uzaylı birisi bu belli de sonra çıkacak mı önemli birisi mi ?

2014 yılından bir 15 - 20 film izledim bir bakayım eklerim buraya izlenmesi gerekenleri.

22 Jump Street Tabii önce 21 izlenirse çok daha iyi olur.
Blended
X-Men: Days of Future Past
Edge of Tomorrow
Chef
Divergent
Neighbors
The Grand Budapest Hotel
Non-Stop
The Raid 2: Berandal
Dawn of the Planet of the Apes

Valla bu filmler izlenir.Johnny Deep ve Scarlet'in filmi de var ama pek tavsiye etmem onlar dışında birşey yok çünkü biraz vasat.
Guardians of the Galaxy
Boyhood
Captain America: The Winter Soldier
The Lego Movie
Amazing Spider-man 2
Nymphomaniac: Volume I & II
Godzilla

Popülerler arasından bunları da eklemek lazım, hepsi de izlemeye değer filmler bana kalırsa.
Bende soruyu sorup unutmuşum burayı :D, teşekkürler öneriler için..

Guardians of the Galaxy izledim.Komik,eğlenceli güzel filmdi.Thanos'u daha iri ve büyük beklerdim neyse olsun.Sorum şu
quill in babası kim ? Uzaylı birisi bu belli de sonra çıkacak mı önemli birisi mi ?
Filmde babasından sanki çok nadir bir canlıymış gibi bahsettiler, o sebeple muhtemelen çizgi romanlardaki gibi yapmayacaklar. Çizgi romanlar için cevap verecek olursam; önemli denilebilir. Marvel evreninde üç tane büyük ulus var: Shi'ar, Skrull ve Kree. Bunların her biri bir galaksiye hükmediyorlar. Quill'in babası J'son da Shi'ar galaksisi içinde var olan bir gezegen olan Spartax'ın kralı. Öyle diğer üçü gibi aşırı nüfuzlu bir krallık değil, ama yine de evrende sözleri geçer. Yalnız pek sevilesi bir adam değildir J'son :D.

Filmde babasından sanki çok nadir bir canlıymış gibi bahsettiler, o sebeple muhtemelen çizgi romanlardaki gibi yapmayacaklar. Çizgi romanlar için cevap verecek olursam; önemli denilebilir. Marvel evreninde üç tane büyük ulus var: Shi'ar, Skrull ve Kree. Bunların her biri bir galaksiye hükmediyorlar. Quill'in babası J'son da Shi'ar galaksisi içinde var olan bir gezegen olan Spartax'ın kralı. Öyle diğer üçü gibi aşırı nüfuzlu bir krallık değil, ama yine de evrende sözleri geçer. Yalnız pek sevilesi bir adam değildir J'son :D.
Skrull dedinde bu Marvel evreninde halen bir Skrull göremedik ya en büyük korkum infinity war'dan sonra çıkıp
Aslında Black Widow en başından beri Skrull'du diyecekler diye korkuyorum :ehe:

Not: Bence John quill'in babası Gözcü veya o kapasitede birisi çıkacak :(

Skrull dedinde bu Marvel evreninde halen bir Skrull göremedik ya en büyük korkum infinity war'dan sonra çıkıp
Aslında Black Widow en başından beri Skrull'du diyecekler diye korkuyorum :ehe:

Not: Bence John quill'in babası Gözcü veya o kapasitede birisi çıkacak :(
"En başından beri" olayını gerçekleştirecek kadar saçmalamazlar bence :D.

Esasen olağanüstü güçleri olan biri değil, ama filmlerde bakalım nasıl bir şey çıkacak.

"En başından beri" olayını gerçekleştirecek kadar saçmalamazlar bence :D.

Esasen olağanüstü güçleri olan biri değil, ama filmlerde bakalım nasıl bir şey çıkacak.
Belkide yapmazlar diyeceğim ama Skrull ve Kree arasındaki savaş çok büyük ya yapmazlarsa ayıp olur şimdi.
Ama Skrull'ların kendini değiştirmesi felan çok bozuk işler belkide yapmazlar :ehe:

Elinde "The Incredible Hulk" un torrent linki olan var mı? Bugün kaç tane denediysem hepsi kırık çıktı. :(

Varsa bir de uygun altyazı. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık