Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Dracule Mihawk

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Mihawk'ın onunla savaştığına mı katılmıyorsun neye katılmadığını anlamadım.

Ne söyledim ki katılmıyorsun ve alakası buluyorsun onu da anlamadım. Açarsan ne demek istediğini sevinirim.
Rayleigh ile Mihawk'ın savaştığını düşünmüyorum, aksi taktirde Mihawk diye bir karakter olmazdı.

Birinin daha meydanlara çıkmadan, diğerinin emekli olmasının güç seviyesi çizmek için delil olmadığını düşünüyorum. İlk yorumunuzda bunu ima ettiğinizi düşündüm. İma etmediyseniz özür dilerim. Yanlış anlamış olmalıyım.

Rayleigh ile Mihawk'ın savaştığını düşünmüyorum, aksi taktirde Mihawk diye bir karakter olmazdı.
Tamamen senle aynı şeyi düşünüyorum.

Birinin daha meydanlara çıkmadan, diğerinin emekli olmasının güç seviyesi çizmek için delil olmadığını düşünüyorum. İlk yorumunuzda bunu ima ettiğinizi düşündüm. İma etmediyseniz özür dilerim. Yanlış anlamış olmalıyım.
Orada kastettiğim Rayleigh emekli olduğunda Shanks miço olduğuna göre o dönem Shanks ile kapışan Mihawk'ın da Shanks gibi çömez olduğu aşikar. Onu kastetmiştim. Bu sebeple karşılaştıklarını düşünmediğimden işte Rayleigh'in yaralarını Mihawk yapmıştır diye düşünenler için dedim. Çünkü adam inzivaya çekiliyor. Dünya ile bağlantısını koparıp gizleniyor. Öbür türlü korsanlar kralının sağ kolunun peşine düşecek ilk kişiler denizciler olurdu ki Mihawk'ın istihbaratı denizcilerin yanında düşük olacağı da aşikar.

Tamamen senle aynı şeyi düşünüyorum.

Orada kastettiğim Rayleigh emekli olduğunda Shanks miço olduğuna göre o dönem Shanks ile kapışan Mihawk'ın da Shanks gibi çömez olduğu aşikar. Onu kastetmiştim. Bu sebeple karşılaştıklarını düşünmediğimden işte Rayleigh'in yaralarını Mihawk yapmıştır diye düşünenler için dedim. Çünkü adam inzivaya çekiliyor. Dünya ile bağlantısını koparıp gizleniyor. Öbür türlü korsanlar kralının sağ kolunun peşine düşecek ilk kişiler denizciler olurdu ki Mihawk'ın istihbaratı denizcilerin yanında düşük olacağı da aşikar.
Tamamen aynı şeyi düşünüyorum.
Teori konusu olan düello 22 yıl öncesine dayanıyor. Hachi'nin Rayleigh'i denizden kurtardığı ve Rayleigh'in artık inzivaya çekildiği ve bir daha kılıcını kullanmadığı zaman.
Mihawk şu an 43 yaşında. Bahsedilen zamanda 21 yaşında oluyor. Pek de çömez yaşı değil şu anki Luffy ve Zoro'ya bakarsak.

@Reiper hala şu teoriyi yazmanı bekliyoruz. :s

Mihawk'dan önceki ünvanın sahibinin Rayleigh olduğunu düşünüyorum
Roger Korsanlar Kralı iken Sağ kolu Rayleigh En iyi kılıç ustası, tıpkı gelecekteki Luffy ile Zoro gibi,

Roger öldükten sonra, Rayleigh'in bu işlerden elini eteğini çekmesiyle,
ünvan Mihawk ya da Shanks'a kalıcaktır ve bu arada bahsi geçen düellolar başlar (ya da devam eder) taa ki bundan 12 yıl önce Shanks Luffy'nin memleketinde kolunu kaybedene kadar.

Zaten ortalardada başka güçlü Kılıç ustası gözükmüyor, Mihawk ile Genç Rayleigh'den sonra en güçlü Yonkou'ların tayfalarındaki, Shiryuu, Vista, Jack, Cracker var, bu saat'den sonrada Wano'da çat diye bi karakter çıkartacaklarını zannetmiyorum (Mihawk'ın ünvanı aldığı kişiyi yani) Oda'nın tarzı değil bu, yıllar önceden alırdık sinyali, Adam güç dengelerinin temelini taa yıllar önceden atmış, Dragon Ball gibi işlemiyorki seri. Çook ufak bir ihtimal Green Bull'a veririm sadece, ama zaten Fujitora kılıç ustasıyken, 1 Amiral daha gelirmi böyle şüpheli.

Ya eşittirler, ya da Mihawk daha güçlüdür bence.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık