Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Dracule Mihawk

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Bu bir güç kıstası değil. Zira Luffy daha Dünya'da yokken emekli olup inzivaya çekilenlerden güçlü, daha da güçlü olacaktır.
Öncelikle ne kıstası merak ettim. İkincisi benim söylediğim şey Mihawk'ın en iyi kılıç ustası ünvanını Rayleigh'ten aldığını hatta yaralarla bunu desteklemeye çalışanlara ;)

Öncelikle ne kıstası merak ettim. İkincisi benim söylediğim şey Mihawk'ın en iyi kılıç ustası ünvanını Rayleigh'ten aldığını hatta yaralarla bunu desteklemeye çalışanlara ;)
Rayleigh emekli olduktan sonra bile unvanı taşıyor olabilirdi. Mihawk böyle bir durumda gidip onunla savaşmış olabilir. Ben şahsen bu fikri desteklemiyorum, ama söylediklerinizi konuyla ve güç seviyeleriyle bir bağı yok. Tamamen alakasız şeyler.

Mihawk böyle bir durumda gidip onunla savaşmış olabilir. Ben şahsen bu fikri desteklemiyorum,
Mihawk'ın onunla savaştığına mı katılmıyorsun neye katılmadığını anlamadım.
ama söylediklerinizi konuyla ve güç seviyeleriyle bir bağı yok. Tamamen alakasız şeyler.
Ne söyledim ki katılmıyorsun ve alakası buluyorsun onu da anlamadım. Açarsan ne demek istediğini sevinirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık