Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Oden diyorum. Bu adamlar zaten 3 gün boyunca savaştılar yani o zaman güçleri denkti. Sonrasında Oden güçlenmeye devam ederken Ray ayyaş oldu çıktı. Birde şöyle bir şey var. Bunlar savaşırken Rayleigh 52 yaşında Oden 33 yaşındaydı. Buradan bile Oden olduğu çıkarılabilir

İkisi de hayvani derecede güçlü karakterler. Fakat Oden Roger ve Beyazbıyık'ın ligine göz kırpan bir karakter imajı çizdi flashback boyunca. Yolculuğundan döndüğünde de bomba gibi bir haldeydi. Potansiyeline ulaşamamış hali Rayleigh'i alabilecek güçtedir diye düşünüyorum. Oda liboşluk yapmasa tam gücü ile Kaido karşısında görecektik zaten ne güzel ama neyse...

Akıllara zarar bir VS bu.

Gözlemin G’si yok Oden dediğimiz maymunda. Olmayan gözlemiyle Ray’e ne yapabilir. Kizaru dediğimiz adam Oden’in her haliyle top gibi oynar. Oden daha önünde duran Bariyeri göremiyor. Dof’un çöp diye oynadığı adam bile karşısında bariyer olduğunu biliyordu.

Gözlem desen yok.
Haki desen yok.
Akış hakisi desen yok.

Ejderha kesince Ray’e denk mi oldu bu Feodal artığı?
Düşüncelere tercüman olmuş eyw ;)

Tabi ki de Kara Kral ;) Boşuna Roger'a Korsan Kral Ray-San'a Kara Kral Demediler .

Not : Yaşlı hali zamanın da Shakuyaku 11 süpernovanın toplamın'dan hepsinden 100 kat daha güçlüdür diyor ki bu yaşlı hali ;) Kaç karakter var ki bir amiral ile vs atıp koca okyanusu yüzerek geçip yol da deniz kralı öldürüp tek çizik yemeden luffy'nin yanına gelebilsin :)
Bunu hangi sahnede diyordu? Hatırlayamadım.

İkisi de hayvani derecede güçlü karakterler. Fakat Oden Roger ve Beyazbıyık'ın ligine göz kırpan bir karakter imajı çizdi flashback boyunca. Yolculuğundan döndüğünde de bomba gibi bir haldeydi. Potansiyeline ulaşamamış hali Rayleigh'i alabilecek güçtedir diye düşünüyorum. Oda liboşluk yapmasa tam gücü ile Kaido karşısında görecektik zaten ne güzel ama neyse...
O kadar da değil ya.Bence aralarındaki farkı net ortaya koydu mangaka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık