Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Jack

Rayleigh vs Jack

• Kullanılan toplam oy
    211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Budsa bana zorlanıyormuş gibi geldi. Özellikle 1.50 sonrasında. Sadece olay yaş değil tabiki yaş önemli bir etken ama aynı zamanda bu adam yıllardır savaşmamış bile. Boruto serisinde gördük savaşmayan karakterlerin kabiliyetlerini ne kadar kaybettiğini. Ben bir türlü mantığıma oturamıyorum Ray'in yonkou seviyesine olmasını. Bana göre genç hali bile yonkou üstü değildir yaşlı ve yıllardır kılıç tutmamışı nasıl olsun? Yani dediğim gibi bu benim biraz da Kk ve yonkou arasındaki farkı fazla görmediğimden dolayı da olabilir.Bm konusunda kadının normal bir bedene sahip olmadığından dolayı normal bir gelişim ve yaşlanma süreci geçirdiğini de düşünmüyorum (tamamiyle benim düşüncem, kesinlik belirtmiyorum).
Kizaru- Başım dertte sanırım, adaya geldiğimde işlerin kolay olacağını düşünmüştüm
Sentomaru- Yaşlı adamı durdurabilen birini ilk kez görüyorum.

Şunu da belirteyim, Kizaru ışık hızında hareket eden bir adam. Kaç zamandır kılıç tutamayan biri ışık hızında kılıç çarpıştırıyor? Ve dakikalar önce çaylaklar Kizaru'nun değil hızına yetişmek göremediler bile. Senin dediğin gibi kişisel görüşün Ray'in bir amiral bile zor edeceği, benim görüşüm ise şuan bir Yonkou durdurabileceği ve gençliğinde KK-WB-Ray olarak görmem.

Şu örnekleri Beckmann üzerinden verme.:(
Niye vermiyeyim ki.
Beckman,Kizaru saldırırken mal mal bakarken Rayleigh nereye koçum diyip engelliyor.
Beckman benim gözümde vasıfsız biri.

Beckman yerine Shanks olsa lafını tekrarlatmaz ve saldırıyı engellerdi. Bu açıkça Oda`nın karakterler üzerine verdiği değeri gösterir.

Rayleigh > Beckman

Misal Marco bunu yaptı sonrada Krala o kadar kolay ulaşamazsın diyerek kendini ispatladı.

Kizaru- Başım dertte sanırım, adaya geldiğimde işlerin kolay olacağını düşünmüştüm
Sentomaru- Yaşlı adamı durdurabilen birini ilk kez görüyorum.

Şunu da belirteyim, Kizaru ışık hızında hareket eden bir adam. Kaç zamandır kılıç tutamayan biri ışık hızında kılıç çarpıştırıyor? Ve dakikalar önce çaylaklar Kizaru'nun değil hızına yetişmek göremediler bile. Senin dediğin gibi kişisel görüşün Ray'in bir amiral bile zor edeceği, benim görüşüm ise şuan bir Yonkou durdurabileceği ve gençliğinde KK-WB-Ray olarak görmem.
Dediğim gibi farklı düşünüyoruz, ikimiz de düşüncelerimizi yazdık. İkimiz de anladık neden böyle düşündüğümüzü. Daha fazla konuyu Ray vs Yonkou'ya çevirmeye gerek yok bence. Senin fikrinin de başımın üstünde yeri var:sapkali:

Niye vermiyeyim ki.
Beckman,Kizaru saldırırken mal mal bakarken Rayleigh nereye koçum diyip engelliyor.

Beckman yerine Shanks olsa lafını tekrarlatmaz ve saldırıyı engellerdi. Bu açıkça Oda`nın karakterler üzerine verdiği değeri gösterir.

Rayleigh > Beckman
Bence de Ray > Beckmann, olay verdiğin örneğin saçma olması değil zaten. Sadece karakteri sevdiğimden dolayı öyle yazdım.

Niye vermiyeyim ki.

Rayleigh > Beckman
Beckman zeki bir adam orda Amiral'i yaralasa savaş durmayabilirdi o yüzden dalmamıştır :bilmem:

Dediğim gibi farklı düşünüyoruz, ikimiz de düşüncelerimizi yazdık. İkimiz de anladık neden böyle düşündüğümüzü. Daha fazla konuyu Ray vs Yonkou'ya çevirmeye gerek yok bence. Senin fikrinin de başımın üstünde yeri var:sapkali:
Canımsın, teşekkürler. En azından Ray vs Yonkou tartıştık. Ray vs Jack değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık