Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Jack

Rayleigh vs Jack

• Kullanılan toplam oy
    211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rayleigh

Roger korsanları ikinci kaptanıdır.Kılıç kullanarak dövüşür.Sabaondy adasında amiral Kizaru'yu durdurmayı başarmıştır.3 tür hakiyede sahiptir.Luffy'ye hakiyi öğreten kişidir.

Jack

Jack Kaido'nun kollarından biridir.Büyük bir cüssesi vardır.1.000.000.000 ödülü vardır.Jack Zo Zo meyvesinin mamut modeline sahiptir.Epey dayanıklıdır.İnu ve Neko ile 5 gün boyunca savaşmıştır.Jack elinde 2 silah bulundurur.İnsan formundayken bunları kullanarak dövüşmüştür.

Bence genç Rayleigh imparator gücündeydi.Şu anki hali ise Mihawk'ın ufak bir adım uzağında.Şu halinin bile tam olarak amiral olabileceğini düşünüyorum.İssho gibi vasıfsızı bile o yaşında amiral yaptılarsa 3 hakili adadaki herşeyin yerini belirleyebilen bir adam da amiral olabilir.Yaş o kadar fazla önemli değil böyle efsanelerde.Çünkü adamın çıtası çok yüksek.Meyve yedirmeye de gerek yok şu anda dahi amiral olur Rayleigh.

Jack'i fazla yaşatmaz.Süründürmek isterse de denizin dibin boylatır beklesin dursun Jack.

Rayleigh yaşlı diye küçümsemeyin derim. Kizaru'yu durdurmak herkesin yapabileceği şey değil. Yapamayanlardan bir örnek...

Garp'ın denizciler 2 efsane ile uğraşamaz dediği bir adamı Jack ile karşılaştırmak yanlış.

Rayleigh'in bana kalırsa Marco ayarında bir adamdır. İkiside belli bir süre dövüşebilir. Marco kendini yenileyebildiği sürece Rayleigh ise ciğeri yetebildiği sürece dövüşürler kim daha çok dayanırsa kazanır.
Diğer yonkou sağ kollarından da üstündür diye düşünüyorum.

Genç hali ise direk Shanks.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık