Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sıcak Kafa (2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 83.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6
Hastalık kafada canlandığı gibi makara bir şey değil. Bir iki küçük aksiyonla çok daha rahatsız edici olabilirmiş hatta. Hastalığa yakalananlar zorla bu hastalığı yayma eğiliminde olmalı fiziken de bir tehdit oluşturmalıydılar saldırgan tavırlar sergilemeliydiler mesela. Dizide markette sevimli ponçik bir teyze gösterdiler, ağzını kapatsan ya da gelişine vursan kadın iptal direkt. Bu haliyle korkutucu olmaktan çok üzücü olmuş vakalar.

Dizi inanılmaz gereksiz işlerle vakit harcıyor bomboş olaylar saçma salak bir yürüyüş üzerine kurulu sezon falan derken gerçekten ilgi çekici olan mevzuya giremeden bitirdiler. Hastalık nasıl ortaya çıktı nasıl yayıldı tüm dünyada genel olarak durum nedir evreleri neler hastalığa yakalananlar ne kadar bilinçli ya da bilinçli mi (Anton'un karısı çocuğu yaralanınca endilişeleniyor korkuyor panik yapıyordu) Haluk reisin olayı ne vs havada kaldı bunlar. En çok bunları anlatman lazımdı anasını satayım.

Oyunculuklar da gerçekten kötüydü. Konuşmadan herkesten daha iyi oynayan reislerin reisi hariç izlerken rahatsız etti bir çoğu. Ana karakterin motivasyonuna daha doğrusu motivasyonsuzluğuna girdiği gereksiz hallere tüm dünyanın kurtuluşu olabilecek mevzunun ciddiyetine kimsenin adam takıllı varamamasına kafayı yedim ekran başında. Farklı bir iş olmuş tavsiye ederim ama sorduğum soruların cevabını bir şekilde öğrensem ben bu dizinin devam sezonunu izlemem. Bir iki sahneye bakar kapatırım.
Haluk Bilginer ve Yetkin Dikiciler ikisi de 3-4 kelime konuşup dizideki geri kalanlardan daha iyi oynamışlar. Haluk Bilginer özellikle başka bir seviye. Diğer oyunculardan birinin röportajı düşmüştü önüme(sanırım Osman Sonatın), ben role girmek için kaç ay hazırlandım, dizi çekimi sırasında yavaş yavaş oturdu karakterim ama Haluk abi bir geldi iki makyaj bir saç düzeltme, "Haluk" oldu. Bir anda girdi Haluk rolüne.

Tekrar tekrar şapka çıkartmak lazım kendisine.

Ekleme: diziyi izledikçe nefret ediyorum Gonca Vuslateriden. Kadın bütün isteğimi öldürüyor resmen. Çok kötü tasarım.

Haluk Bilginer ve Yetkin Dikiciler ikisi de 3-4 kelime konuşup dizideki geri kalanlardan daha iyi oynamışlar. Haluk Bilginer özellikle başka bir seviye. Diğer oyunculardan birinin röportajı düşmüştü önüme(sanırım Osman Sonatın), ben role girmek için kaç ay hazırlandım, dizi çekimi sırasında yavaş yavaş oturdu karakterim ama Haluk abi bir geldi iki makyaj bir saç düzeltme, "Haluk" oldu. Bir anda girdi Haluk rolüne.

Tekrar tekrar şapka çıkartmak lazım kendisine.

Ekleme: diziyi izledikçe nefret ediyorum Gonca Vuslateriden. Kadın bütün isteğimi öldürüyor resmen. Çok kötü tasarım.
Çekim esnasında da oturtamamış ki zaten bok gibi oynamış karakteri ya. Tepeden tırnağa kabız bir başrol performansı : / Amerikan çakması sayko Özgür tiplemesi de leşti Gonca kadar.
Ailecek izlemeyi düşünüyoruz bu diziyi. Tavsiye eder misiniz?
Ailecek izlenebilecek ilgi çekici bir dizi. Ama sıkılabilirler izlerken bir iki bölüm bakın sararsa devam.

Çekim esnasında da oturtamamış ki zaten bok gibi oynamış karakteri ya. Tepeden tırnağa kabız bir başrol performansı : / Amerikan çakması sayko Özgür tiplemesi de leşti Gonca kadar.

Ailecek izlenebilecek ilgi çekici bir dizi. Ama sıkılabilirler izlerken bir iki bölüm bakın sararsa devam.
Özgürü oynayan adamın adını unuttum da güzel rolleri vardı. Gonca zaten çok iyi bir oyuncu değil bence ama neyse... O kulak yalama sahnesi geldi gözümün önüne, midem kalktı yine. Sahneyi dün izlediğimden beri yemek yemiyorum.

Nette bulamadım bilen biri bunun sonunu ve hastalığın nasıl ortaya çıktığını yazarsa ya da link atarsa süper olur. Bari kafada yarım kalmasın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık