Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Rindou ya laf edeni çizerim ki Erina bu sayı da 200 küsürdür varsa Rindou 50 sayı vardır ya da yoktur. O yüzden Erina nın sevilmesinin sebebi Somadır bundan dolayı Erinayı Erina yapan Soma Rindou ya gelirsek kendi çapında takılan bir elit on üyesi gayet insanların seveceği bir tip yani ... Hoş yemeklerini göremedik ama Erina kadar feci durumda olamaz ... Zaten tanrının dili güya ama hiç bir vasıf yok. Bunun karşısına kim çıkacak merak ediyorum. Tsukasa Somanın karşısına çıksa diye düşünüyorum ama ağır gelir bence Eizan seni yeneceğim diyor bir yandan Rindou zaten muamma hala ben çıkacağını düşünmüyorum ama bilemiyorum.

Kesin torpilli, maçlardan bile kaçıyor yenilmemek için.
Bu mangayı okuyan herkes biliyordu. Aldini ve Megumiyi havada karada kapacağını. Ciddiye bile almazdı Alice ve Ryo nun yenildiği bir yemek yarışında Aldini ve Megumi kimmiş yav ama Kuga atıldıktan sonra Rindounun gözünü kan bürüdü.. O yüzden o kafasına göre takılıyor. Zaten mantık olarak konunun işlemesi için bu gerekliydi... Burada ki çoğu kişi tahmin etti Rindou nun bir şeyler yapacağını.. Şimdi ki Alay Shokugesin dede Rinodu nun olacağını düşünmüyorum zaten..

Rindou ya laf edeni çizerim ki Erina bu sayı da 200 küsürdür varsa Rindou 50 sayı vardır ya da yoktur. O yüzden Erina nın sevilmesinin sebebi Somadır bundan dolayı Erinayı Erina yapan Soma Rindou ya gelirsek kendi çapında takılan bir elit on üyesi gayet insanların seveceği bir tip yani ... Hoş yemeklerini göremedik ama Erina kadar feci durumda olamaz ... Zaten tanrının dili güya ama hiç bir vasıf yok. Bunun karşısına kim çıkacak merak ediyorum. Tsukasa Somanın karşısına çıksa diye düşünüyorum ama ağır gelir bence Eizan seni yeneceğim diyor bir yandan Rindou zaten muamma hala ben çıkacağını düşünmüyorum ama bilemiyorum.
Rindou'nun değeri bilinmez mi yahu, kasmadan 2 numara oluyor belki Souma'nın babası gibi uğraşmak istemiyordur.

Rindou tırt. Erina tırt. Yok efendim vampirmiş de yok efendim tanrının diliymiş de falan fıstık.

Alice akar diğerleri bakar. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık