Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Soma 206 Spoiler:
Rebun Adası Limanı: Sadece Alice enerjik görünüyor, Hisako ve yurt öğrencileri ise bunalımdalar.

Normalde atılan öğrencilerin burada bulunması yasak ama Alice durmadan şikayet edince kapışmaya tanıklık etmelerine izin verilmiş. Hayama da burada olmalarına gerçekten izin verildi mi diye soruyor. Alice: Aynı tarafta olduğumuz sürece bağlantımız asla kopmayacak.

Kurokiba, Hayama'nın Soma'ya kaybettiğini duyduğu için "İleride biz kapışırsak kesinlikle ben kazanırdım" diyor. Hayama da Kurokiba'ya maç sözü veriyor.

Urara (maçlarda sunuculuk yapan kız) şu an Central'ın tarafında ve yine maçta sunuculuk yapacak.

Urara daha sonra işareti verir ve Tsukasa, Rindo, Saito, Momo, Nene, Eizan ve iki yeni katılan kişi alana gelir. Rindo sonunda ciddi bir tavır takınmış, saçlarını at kuyruğu yapmış ve beline de bir salon önlüğü takmış.

[Alice'in Flashbacki]
Kurallar kararlaştırıldıktan sonra Alice ve Soma Skype aracılığıyla konuşurlar. Özel eğitim için gerekli malzemeyi Alice sağlayacak. Kurokiba, Soma'ya yalnızca 4 kişinin Elit 10'lu ile yüzleşebilip yüzleşebilemeyeceğini soruyor ancak Soma rakiple aynı sayıda olacakları kadar kişiyi bir şekilde bulabildiğini söylüyor.
[Flashback biter]

Elit 10 alana giriş yaptıktan sonra diğerleride gelir.
Erina Tarafındaki Tüm Üyeler: Erina, Soma, Takumi, Megumi, Ishiki, Kuga, Megishima ve Mimasaka

Urara her iki takımdan da kaçar kişi katılacağına karar verilmesini ister.
Her iki takımda 8'er kişi getirdiği için her iki takımdan katılmasına izin verilen azami kişi sayısı 8'dir. Erina ilk karşılaşmada 3 vs 3 ister ve Azami de aynı fikirdedir.

İlk Karşılaşmadaki Ekipler:
Erina'nın Ekibi: Soma, Ishiki ve Megishima
Central'ın Ekibi: Nene ve iki yeni gelen kişi.

Nene: Yani rakibim Yukihira Soma-kun. Seni ağlatırsam özür dilerim.
Soma: Lütfen bana nazik/yumuşak davran! Kinokuni Senpai!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık