Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Çeksin cidden Hayamanın yüzünü görmek istemiyorum. Ayar ediyor beni her sayıda bir artizlenmeler falan umarım Mangaka saçmalamaz . Bunda bile tahmin edemiyorsun ki şu ya da bu alır diye.. :(
Yok ya Souma'yı 2 defa ezmez. hem böyle hikaye tıkanır. Diğerleri kazanıp bu kaybederse büyük sıkıntı. Bakalım birileri kaybeder ama Aldini falan olmasın bu, çocuk ezil ezil bitmedi. Şu Erina'yı da biraz iş başında görsek fena olmazdı. Oyuncak ayı Momo ile falan vs atsın. Rindou ona 2 numara büyük gelir.:D

Yok ya Souma'yı 2 defa ezmez. hem böyle hikaye tıkanır. Diğerleri kazanıp bu kaybederse büyük sıkıntı. Bakalım birileri kaybeder ama Aldini falan olmasın bu, çocuk ezil ezil bitmedi. Şu Erina'yı da biraz iş başında görsek fena olmazdı. Oyuncak ayı Momo ile falan vs atsın. Rindou ona 2 numara büyük gelir.:D
Erina vs falan atmayacak bence :( şimdi ye kadar neyini gördük herkes attı ama Erina da tık yok. İnsan düşünüyor. Umarım Soma yener ama kuru kuru yenmesin ya Hayamayı kendi silahıyla yensin yani..

Erina vs falan atmayacak bence :( şimdi ye kadar neyini gördük herkes attı ama Erina da tık yok. İnsan düşünüyor. Umarım Soma yener ama kuru kuru yenmesin ya Hayamayı kendi silahıyla yensin yani..
O kadar Kuga destek atıyor, yani bir zahmet yensin. Rindou büyük bir şeyler planlıyor, dediydi dersin. Kuga falan hep onun planları. En son devrim yapacak.

Şu Erina'da harbi ne bulup öne atıyor mangaka anlamıyorum.

Bodoslama dalacağım ama Soma'nın Luffy ile olan benzerliğini düşünürdüm hep izlerken. Luffy gibi Soma'da hedef biçen ve o doğrultuda ilerleyen, rahat ve düşmanlarını zamanla müttefiği - dostu haline getiren bir karakter.
Her neyse seri sıkmaya başladı hafiften. Hayama'nın havasını da indirmek gerek ama öyle olacağını sanmıyorum. Hayama Soma gibi bu neslin zirve isimlerinden güç bakımından hep çekişmeli gidecek büyük ihtimal.

O kadar Kuga destek atıyor, yani bir zahmet yensin. Rindou büyük bir şeyler planlıyor, dediydi dersin. Kuga falan hep onun planları. En son devrim yapacak.

Şu Erina'da harbi ne bulup öne atıyor mangaka anlamıyorum.
Rindou yoktu bu bölüm ondan bir şey çıkacak da umarım onun vs sini görürüz. Bari Rindou nun kini çiz be adam :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık