Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

http://www.manga-tr.com/id-40337-read-shokugeki-no-soma-chapter-182.html

Doluşun bakalım gençler.

Edit: Bölüm cidden iyiydi Hayama dışında tanıdık bir sima yok diğer ikisi muamma bakalım ne olacak .. Soma nın aklına genel güzel bir fikir geldi galiba hadi hayırlısı .. Diğer ekstra bölüm de Rindou ve Tsukasa hakkında bunlar çocukken de berabermiş. Harbiden biri 1. koltuk olmuş diğeride 2 Rindou tam kaygısız ya :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
http://www.manga-tr.com/id-40337-read-shokugeki-no-soma-chapter-182.html

Doluşun bakalım gençler.

Edit: Bölüm cidden iyiydi Hayama dışında tanıdık bir sima yok diğer ikisi muamma bakalım ne olacak .. Soma nın aklına genel güzel bir fikir geldi galiba hadi hayırlısı .. Diğer ekstra bölüm de Rindou ve Tsukasa hakkında bunlar çocukken de berabermiş. Harbiden biri 1. koltuk olmuş diğeride 2 Rindou tam kaygısız ya :D
Özel bölümü okudun mu asıl? Rindou o zaman gerçek gücünü saklıyor. Sırf 1. koltuk demiş diye 2. oluyor ya. İkkaku'nun arkadışı ve o gibi.:D Rindou çok iyi ya.

@Alpamis Gördün mü?

Özel bölümü okudun mu asıl? Rindou o zaman gerçek gücünü saklıyor. Sırf 1. koltuk demiş diye 2. oluyor ya. İkkaku'nun arkadışı ve o gibi.:D Rindou çok iyi ya.

@Alpamis Gördün mü?
Dedim ya çocukken beraberlermiş diye şaşırdım yani aslında Rindounun gücünü Tsukadan çıkartabiliriz. Tsukasanın yemeklerini çok övdüler. Rindou da ona benziyordur ama daha asi bir tarz ya da daha eğlenceli bir tarz.

Dedim ya çocukken beraberlermiş diye şaşırdım yani aslında Rindounun gücünü Tsukadan çıkartabiliriz. Tsukasanın yemeklerini çok övdüler. Rindou da ona benziyordur ama daha asi bir tarz ya da daha eğlenceli bir tarz.
Ve daha güçlü, çalışmadan 2. oluyor sonuçta.:D Belli ya deli bir tip. Son zamanlarda animelerde böyle baskın bir kız karakter yok.

Nereye daha güçlü? Tsukasa birinci koltuksa anlamış anca 2.koltuğu alabileceğini. Durum bu.:D
Sen 1. Olmak istiyorsan bende 2 numara olurum dedi. Bunu ancak dahiler söyler. Kendi sırasını kafasına göre ayarlıyor. Arkadaşını geçmek istemiyor yani istese 1 numarada olur. Ben bu anlamı çıkardım.

Bildiğin İchiryu Başkan gibi işte.

Sen 1. Olmak istiyorsan bende 2 numara olurum dedi. Bunu ancak dahiler söyler. Kendi sırasını kafasına göre ayarlıyor. Arkadaşını geçmek istemiyor yani istese 1 numarada olur. Ben bu anlamı çıkardım.

Bildiğin İchiryu Başkan gibi işte.
Ne İchuryusu :( Reyize hakaret bu. O 1. ise ben anca 2. olabilirim anlamında.

Ne İchuryusu :( Reyize hakaret bu. O 1. ise ben anca 2. olabilirim anlamında.
Yahu ancak öyle olabilirim değil bu. Senin hayalin o ise bende seni yalnız bırakmayacağım diyor. Sen zirvede olacaksın, kimse sana ulaşamayacak. Hepsini ben ezeceğim diyor.

Kızın hayali bile değilken 2 numra oluyor daha ne olsun?!!

Kuroko no basket deki Kise gibi ya, her işte bir numara.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık