Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Isshiki kaybedecek, Nene ile aralarında duygusal bişeyler geçsin diye uzatıyor sadece. Souma sadece sıcak su mu içiliyormuş nolmuş :D Birinci koltuk kolay bırakmaz yerini zaten ama onun da rakibi çıkacak. OP'de de böyle bir algı var, Kaidou en güçlü o zaman kimseye yenilmez mantığı yada Mihawk en iyi kılıç ustası teknik olarak tüm kılıç kullananları yener gibi... Halbuki daha geçen bölüm suşi ustası yenildi :( Neyse çok yazınca laf atıyorsun diye kızıyorlar :T

Nefret gözünü kör etmiş, laf attığı seriyi takip etmiyor.
Çayiçmiyor mu o, türk çayı hemde.:D Tam İshiki'lik rakip ama adamın dünya umrunda değil, Nene'nin kıskandığı kadar var, deha adam kasmıyor oradan kaybediyor.:D

Rindo tokatlar bunu bu gidişle.Finalde de muhtemelen şöyle olacak.Tsukasa zaten soumayı falan biliyor.Final savaşında bunu yenicek ama yine hayran olacak aşçılığına.Azamiye ihanet edecek ve asillere geçecek.Tabi bu nere rındo oraya.Aha mutlu son.
Ben kutsal asil ejder falan severim ama bu Erina'yı sevemedim, çok itici geliyor. İlk zamandan gıcık kaptım bir kere kafasına göre akademiye Souma'yı almıyordu. Bencil tam haset bir kere, potansiyeli gördüğü halde hak yiyor. Rindou kassa herkesin içinden geçer.

@NALAKA

Şu an R tamamen sıfır. Ve yeni maç atmış Aldini ile shokugeki yapacak.:D Ve yeni maç atmış Aldi'niyi yenmek Momo'yu yenmekten de daha zordur.

Yani Erina R karşısında handikaplı çıkacak ve ona rağmen yenecektir. Aaa pardon ezecektir.

Çayiçmiyor mu o, türk çayı hemde.:D Tam İshiki'lik rakip ama adamın dünya umrunda değil, Nene'nin kıskandığı kadar var, deha adam kasmıyor oradan kaybediyor.:D

Ben kutsal asil ejder falan severim ama bu Erina'yı sevemedim, çok itici geliyor. İlk zamandan gıcık kaptım bir kere kafasına göre akademiye Souma'yı almıyordu. Bencil tam haset bir kere, potansiyeli gördüğü halde hak yiyor. Rindou kassa herkesin içinden geçer.
Babadan torpilli.Bir tane yeteneği var diye elit 10a alıyorlar bunu.Ezik soma bile zevk çeşmesinde yıkıyordu bunu ilk sayılarda.Nakiri dedin mi Alice hacı.Kırmızı gözlerine kurban olduğum ya

Son karşılaşmalar için anket ekleyebilir mi adminler belirlenince, herkes safını belli etsin :T Ayrıca iddialar da başlayabilir :D Bakınız daha şimdiden başlamış bile. Sıkıntı son karşılaşma nasıl olacak :S Azami ve Jouichiro da olacak herhalde, bi belirlensin de şenlikler başlasın.

Babadan torpilli.Bir tane yeteneği var diye elit 10a alıyorlar bunu.Ezik soma bile zevk çeşmesinde yıkıyordu bunu ilk sayılarda.Nakiri dedin mi Alice hacı.Kırmızı gözlerine kurban olduğum ya
Alice başka o bir tane, bu aileden nasıl böyle kız çıkmış insan şaşıyor, hem Kuro'ya insan gibi davranıyor, Erina ise Hiso'ya köle muamelesi yapıyordu. :D

Teklifini söyle.
Hmm düşünelim, sende düşün. Şimdi aklıma gelmedi. Parantez içi ve avatar olsun mu? 10 gün sürsün, ne dersin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık