Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Jozuyu Ryuumanın kesecegi ne malum ? Mihawk uykucu Ryuuma kılıcının kınına dokunan bir adama savaş açtıgı için Mihawkı yenebilecek sevyedemi oldu ? Vistaya erteliyelim dediyse ne olmuş ? Bu Mihawkın ezikligini degil vistanın üstün kılıc yeteneklerinden kaynaklanıyordur..Wbnin kılıç ustası sonucta..Ayrıca korkutugu içinmi erteliyelim dedi ? Altı üstü bir ejder kesti adamı kral yaptınız..

Buggyi kesmekten bile aciz bir adam diyorsunuz mihawk için burda buggynin kişiligine göre konusmayın Buggynin meyvesine göre konusun..Buggy mihawkın önüne aniden cıktı o anda haki kullanamamış olabilir ?

Mihawk Zoronun iradesinden etkilenmesinde kim etkilensin ? Zoro gibi kılıcustasımı var..
Buggy kısmında aniden çıktı demişsin. İlk vuruşunda anlamış olması lazımdı. İkincide niye kullanmadı?

Rütbesi öyle diye, güçleride öyle olacak değil ya ?
O rütbeye kadar gelebilmişsse güçlü degilmidir sence ?

Marco: Odanın kral lakabını verdigini biliyorum ayrıca sengoku garp wb samuraylık bunlardan önce veya bunlar hünz korsan olmadan önce vardı..Yada bunlar oldugundada varsayarsak bile kulvarları cok farklı..BEnim orda kral yaptınız demem bir ejderiş kesitgi için mihawkı yenebilecegini düşünmeniz.

mangada shirano isimli bir kılıçustası vardı , mihawk a yapılan bir göndermedir bence,
Abi naptın o seri yapıldığı sırada daha Mihawk karakteri oluşturulmamıştır belkide ki gönderme yapılsın :flaugh:

sonuçta benzerler, çizen adamda aynı, samuray ın kılıçustası karşısında ciddi olunca ne yapabildiğini
göstermek istedi Oda bence :D

devrinin en iyisi dendiği ve samuray olduğu için yenceğini düşünüyorum, ejder kestiği için değil
Abi bence orda Samurayın iradesini ve değerlerini ortaya çıkarmak için yapmıştır şimdi başka bir samurayla kapıştırsa abes olurdu ulan ikiside samuray biri şerefli biri şerefsiz diyip ikilemde kalır millet diye yapmıştır. Ama önemli olan tek şey KRAL RYUUMA :hhh:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güçsüz değildir demedim, demek istemedim zaten.Yardımcı Amiral diye, Amirale çok yakın bi gücü olması gerekmiyor.Rütbe sistemi Op'de çok değişik, bunu biliyoruz.Adamlar sonuca bakıyor, doğal olarak sadece zekasını kullanarakta o rütbeye gelinebilir.
Zeka gücün yarısıdır Bir inasını zekası ile bile yenebilir örn luffy salagı..Bu arada aksini idda etmiyorum yanlıs anlama sadece seni yanlıs anlamısım kusura bakma :hhh:

Marco: Mihawkda devrinin en iyisi ya her neyse bana göre Mihawk sana göre Ryumaa.

Samuray`lar bana ve bir çok otoriteye göre orta çağdaki gelmiş geçmiş en büyük kılıç ustalarıdır ben buna göre değerlendiriyorum.Kılıç Ustası dendiği zaman aklıma Mihawk veya Zoro filan gelmez benim.Direk aklıma Samuray kelimesi gelir.O yüzden kılıç ustası = samuray benim için.Onlardan başka kılıç ustası diye gezen herkes gözümde fala foş reziller sürüsü.
haklısında bu kadar da ezme bizim kileri yuba.. :D

ejderhayla deniz kralı birmi ya ne ettiniz siz :D hiç mi ejderha efsanesi bilmezsiniz hangi ejderhanın derisinin kolay kesildigini duydunuz...ryumanın büyüklügünü vurgulamak için söylenen bir söz bu 'havada ucan ejderhayı kesen efsanevi bir samuray' ve tek attı ejderhaya,zorlanma gerilme yok...deniz krallarını sanji bile dövüyor bırakın kesmeyi:)ryumada gercek potansiyelini göstermedi...tmm mihawkta kücümseniyor,cok güclü ama mihawka verilen unvan dünyanın en iyi kılıc ustası...ryumaya ise the king :) öyle ryuma mihawkı ezer gibi fanteziler yapmak sacmalık ama benm kanaatim ryuma,mihawktan daha fazla potansiyeli ve iradesi olan bir adam en azından bana öyle gibi geldi...ayrıca ryuma hiç yenilmeden öldü,mihawk ise zoroya yenilerek ölcek...ne tesadüftür zoroda aynı ryumaya benziyor:flaugh: zoro mihawka yüzünü döndügünde arkadan vurmasın diye, ruhsuz mihawk önce neden oldugunu bile anlamadı...öyle seref ve ruh tasıyor zoro,aynısıda ryuma işte...keske brookun yerine tayfaya ryuma katılsaydı...

ruyuma alır dedim.adam kendi devrinin 2.kılıç ustasına tek attı,daha ne olsun.bizim mihawk vistayla uğraştı üstüne kesemedi(bence biraz daha devam etseydi mihawk alırdı).ruyuma nın kendisi zoroya,hareketleri de luffy benziyor,böyle bir adam en iyi si olmuşsa üstüne the king lakabı verilmişse mihawkı yenmesi lazım.burda anticilik falan yapmıyorum mihawk en sevdiğim karakterlerden biridir,ama ruyuma efsane.

Ryuuma nedir abi ya daha ne zaman yaşadığını bile bilmiyoruz Kara Kılıcın eski sahibini görmeden bir şey demek istemiyorum ama Mihawkın her türlü Ryuumayı alacağına inanıyorum daha iki kılıcı bulunan Zoro'dan tek yiyen adamı Zoroyu çakıyla delik deşik eden adamla kıyaslıyorsunuz ya pes diyorum ve sözümü bitiriyorum.
Tamam beyler hemen saldırmayın :D
tamam saldırmayalımda
yanlış bilgi veriyosun,
zorodan tek yiyen, brook'un gölgesiydi..., ki tekte yemedi 1bölüm vs attı...
brook müzisyen kılıçustası bile değil,
yani tekniği olmadan dahi ,adamın ölüsü zoroyla vs atıyor
kılıçustalarında ise teknik herşey demektir zaten söylemeye gerek varmı ?
birde bir ölü beden nasıl ryuumadan esintiler taşıyabilir ? (son kısımda kılıcı verme anlamında,teknik değil)
böyle birşeyi sadece ryuumada gördük thriller parkta,
hesap edin ryuumanın ruhunu

Orada bir yanlışlık vardı ama abi Ryuumanın kendisi de diyordu Brooka (bilmem kaç yıldır çalışıyorum demesi üzerine) sen bir şey öğrenirsen ben de öğrenmiş olurum diyordu ama baktık ki Brookla alakası yok adamın kendi tekniklerini kullanıyor demek ki zombiler gölgesi kadar değil bedeni kadar güçlü addediliyorlar benim bilgimde yanlışlık yok bu açıdan
ordaki olay su, cürümüs beden ryumanın,ama gölge ve bütün teknikler brookun;) adam sadece cürümüs bedeni sayesinde zoroyla vs attı...üstelik zoro bile kılıclarının kırılabilecegini anladı son saldırıya her seyini koyup kazandı...sen zannediyormusunki gercek samuray olsa öyle olurdu sonuc...adamın teknikleri yok sadece beden var ortada ki oda cürümüs, onu zor yendi zoro;) kendi bile kabullenmedi sonucu zoro,bunu saymıyorum ,keske seninle yasarken dövüsseydim dedi...

dövüsü tekrar izlersen gercekten farkedersin...brokun saplayıs dedigi teknikle,brook pxe anten gibi monte oldu sabodyde,ama ryumanın bedeni aynı saplayısla duvarda kocaman delik actı...yetenek aynı, fark kas yapısı ve beden gücü...kılıc ustalıgında sır zaten beden gücüyle, ruhun harmonisi vede yetenekle, iyi bir kılıctan olusuyor...mihawk niye dünyanın en iyisi,bedeninden cıkan enerji dalgasını görmedinmi yesil wbye yolladıgı, o enerji tamemen beden gücünden geliyor ve sadece kolunu sallayarak oluyor...üstelik yetenegi eşsiz,cok iyi kılıcı var tek eksigi ruh işte...ryumada ve zoroda olan ruh mihawkta yok,o yüzden mihawk zorodan etkilendi;) ama ryuma gercekten efsaneymiş her halükarda zoroyada yendirilirdi ya neyse... yinede tüm dünyada bilinen ve öldükten onlarca sene sonra bile hatırlanan efsanevi samuray bence mihawkı yenerdi:good:

içinde ki gölge zoro gibi bir adamın olsaydı ölü haliyle bile kimleri indireceğini tahmin bile edemiyorum açıkçası...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık