Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Crocodille Ryuumanın karşısına çıksa çok daha vahim şeyler olurdu emin ol kaldı ki orada da zor durumda kalmadı bir saldırı ya da vs geçmedi bana vsden örnek ver
wtf
ilk düellosu yemek yedikten sonrakini kastediyorum adama saldırıyor ya kılıcın kınına niye dokundun diye
Shirano'nun şansı bile olmadı. İlk karşılaşma sayılmaz aslında.

Mihawk zor anda hiç kalmadı ha. Buggy, Crocodile yetmez mi sana o zor anlar. Vampir çakması biri asla bir Samuray`ı yenemez çünkü Samuray`ı sadece Samuray`lar öldürebilir. Zombi halinin ölmesinin sebebi içinde Brook`un ruhun olması.
Ryuuma, hastalıktan ölmüş zaten. Bu da yenilmediğini gösterir.

Mihawk konusunda katılmıyorum.. Bi Ejderhaya tek atmasıyla o işler olmaz.. Mihawk'ta tek atıyor deniz krallarına ? Momongoda.. Mihawk'da bu zamanın en iyi kılıç ustası olarak anılıyor.. herkes kendi zevklerini tatmin etme derdinde.. Dünyanın en iyi kılıcı'da mihawk'da şuan.. Anticilik havada kol geziyor resmen..

Dünya'nın en iyi kılıç ustası + The (the tek olan şeylere kullanılır) King
Mihawk'ada boşuna "DÜNYANIN EN İYİ KILIÇ USTASI" ünvanı babasının hayrına verilmedi.. dünyanın en güçlü adamı ünvanı olan WB'de gördük neler yaptıgını..

Ejderha ile Deniz kralı arasında çok fark var.
açıkla

Mihawk konusunda katılmıyorum.. Bi Ejderhaya tek atmasıyla o işler olmaz.. Mihawk'ta tek atıyor deniz krallarına ? Momongoda.. Mihawk'da bu zamanın en iyi kılıç ustası olarak anılıyor.. herkes kendi zevklerini tatmin etme derdinde.. Dünyanın en iyi kılıcı'da mihawk'da şuan.. Anticilik havada kol geziyor resmen..
Sahibinden dolayı kılıç o değerde. Oro Jackson, Roger'ın gemisi olduğundan en iyi gemiydi.

Ejderha ile Deniz kralı arasında çok fark var.
Açıkla hadi ? laf olsun diye ortaya atma birşeyler..

Sahibinden dolayı kılıç o değerde. Oro Jackson, Roger'ın gemisi olduğundan en iyi gemiydi.
kılıcı ele o zaman.. Onu kullanana bak o niye aldı ?

Ryuuma`da babasının hayrına vermediler. Samuray ve Vampir çakmasını kıyaslaman bile hata.
Zevk tatmin etme bunun adı..

Jozuyu Ryuumanın kesecegi ne malum ? Mihawk uykucu Ryuuma kılıcının kınına dokunan bir adama savaş açtıgı için Mihawkı yenebilecek sevyedemi oldu ? Vistaya erteliyelim dediyse ne olmuş ? Bu Mihawkın ezikligini degil vistanın üstün kılıc yeteneklerinden kaynaklanıyordur..Wbnin kılıç ustası sonucta..Ayrıca korkutugu içinmi erteliyelim dedi ? Altı üstü bir ejder kesti adamı kral yaptınız..

Buggyi kesmekten bile aciz bir adam diyorsunuz mihawk için burda buggynin kişiligine göre konusmayın Buggynin meyvesine göre konusun..Buggy mihawkın önüne aniden cıktı o anda haki kullanamamış olabilir ?

Mihawk Zoronun iradesinden etkilenmesinde kim etkilensin ? Zoro gibi kılıcustasımı var..

mihawk sadece bir kılıçustası, ryuuma samuray

aralarındaki farkı anlıyormusun ? ;
biri vistaya erteleyelim mi diyen,
crocoyu görünce topuk yapan,
jozuya ses çıkaramayan kişi

ryuuma, sırf kılıcının kınına dokundun diye ölümüne dövüşen biri

ryuuma kahraman, mihawk uykucu

ryuuma tam anlamıyla efsanedir ve kahramandır, gittiği köylerde kral lakabı almıştır,
bu yüzden haoshokusu olma ihtimali bile var bence
mihawk ise sadece yeteneği ile ön plandadır, hakisi bile olmayan buggy yi kesmekten aciz bir adam
zoro nun iradesinden bile etkilenmiş biri, ryuumanın iradesinin çok daha yüksek olduğu burdan belli,
kendi iradesi çok yüksek olsa etkilenmezdi

ejderha ile denizkralı farkı mı ?
ejderha da bir kere nerdeyse deniz kralı kadar büyük + uçuyor , uçan her varlık belirli bir hız seviyesine sahiptir
ejderha'nın ateş gücü ve efsanevi güçleri vardır ,
zaten ejderha mistik canavar sınıfına konur,
deniz kralı ise canavar

mihawk o ünvanı aldıysa devirde ryuuma gibi biri olmadığı içindir
Tokuşturacakları şey ne olacak o 2'sinin ?

Sen o adamın tam performans sergilediğini gördün mü ? bu kadar emin konuşuyorsun ? kendin diyorsun uykucu adam kendini kanıtlamış bilen biliyor zoro gibi bilmeyenlerede ortadan yarıkla gösteriyor..Mihawk'ıda gören altına ediyor :flaugh: sanki o tanınmıyor.. Bi Mihawk Anti daha..

Her ejderha Uçabilir.. Ama ateş saçamayanlarıda görüyoruz.. Deniz krallarının boylarını biliyorsun ejderhalardan daha büyük olanları var.. aynı şey'de ryuuma için geçerli..

Sakin ol dostum.Naruto izliyordum...
Ejderha "efsanevi" bir yaratıktır( bu bile Deniz kralı ile kıyaslanmıyacağının kanıtı), peki ya deniz kralı ? Sen gelmişsin bana efsanevi bir şey ile, Deniz kralı dediğimiz, her yardımcı amiral seviyesindeki adamın posta koyabildiği şeyi kıyaslıyorsun.
o ejderha mihawkın karşısınada çıksa ölecek..

Bundan önceki en iyi kılıç ustası ne kullanıyordu? Kokutou Yoru mu?
kılıcı elemek gerekir diyen sendin ?

Venomemre1907

Seninkide zevk tatmin etme o zaman. Birine dünyanın en iyi kılıç ustası denmiş diğeri ejderhayı kesmiş efsane 2 tane adam. Ryuuma ölmese idi yaşasa idi ne olacağı belli değil.Aralarında 1 vs de yok. Ama başkalarına ''zevk tatmin etmek dir bu'' demek de neyin nesi ? Seninki de zevk tatmin etme. Mihawk senin için kral. Diğerlerine göre de Ryuuma kral. Kısacası kişilerin kendi kararı...
yanlış anlaşılmak istemem herkes çok emin konuşuyor bu bunu alır diye benim lafım onlara.. tabi herkesin kendi düşüncesidir o ama bazıları aşırıya kaçıp anticiliğe vuruyor işi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık