Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
bu adamı ilk defa okudum. hakkaten harika adammış. ben bu adamı animede izlemiştim. aceba mangada farklı gösterdikleri yerler varmıydı_bi de canlı halii aynı zoro

b

teşekkürler smoker

Zombi olmasına ragmen üstündeki kıyafeletler özenle çizilmiş başarılı bir geçmişi var (Gördügümüz kadarıyla).

eline sağlık çok güzel bir savaştı zoro-kun Ryuuma'yı biraz basit bir şekilde yendiğini düşünüyorum sadece bir bölüm sürdü aslında savaşı dha da uzatabilirlerdi çünkü Ryuuma o kdar kolay bir rakip değildi ...
ruhundan dolayı yoksa zoro kim ryuma kim bence ryuma çok daha üstün ...
bu arada eline sağlık süper çeviri

o kdar da değil zoro da basit bir teknik kullanmıyor ve kuma ile yapacağı dövüş içinde düşünüyorum fazla o yüzden hırpalamamıştır
şu kısmını pek anlamasamda söyleyeyim ryuma denilen adam efsane ciddi bir şekilde ve brook un tekniğide zoronun kinden çok daha iyi bu arada fanlık yapma elini vicdanına koy ve düşün :good:

ejderhanın kafasını tek hamle ... ejdarhaya atak şansı bile sunmadı bukadar piskopat ve güçlü ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
vallah zoro nun aynı bunun gibi olmasını isterim hem mütevazi,hem yardım sever ,hemde çok güçlü

ellerine sağlık smoker... ryuuma nın gençligi aynı zoro ama benzer degil yani aynı bi tek saç rengi,modeli degisik...

Abi bi kaç yorumu okudumda ryuuma için mihawkı geride bırakırdı felan demissiniz yapmayın allah askına daha adamın 1 teknigini bile görmedik..Bir ejder kesti popüler oldu..Tamam zoroyu yenerdi fakat mihawkı yenecegini sanmıyorum..Ayrıca çok ayrı şeyler

Biri kılıç ustası
Digeri Samuray.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık