Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Birbirlerinden çok şey götürür bu 2 'li. Ama garp sevgi yumruğuyla altın vuruşu yapar ve bir kolunu bırakır.

Funduska

+1
Engelini kaldırdım bu yorumla kardeşim
:D
Adam kutsallara ve denizcilere karşı ülkesini korumuş, tokatlayıp bırakmış. Herifler halen denizci yollamıyor Wano'ya korkudan. Algıda seçe seçe ejderha kiki kiki diye tepeden bakabileceğin hikayeyi mi seçtin? :D
Ben bunu kişi odaklı söylemiyorum ki o dönem yaşayan herkesi kapsayıcı bir şekilde konuşuyorum.Senin dediğin olaylar benim anlatmak istediğim durumun alt kümesinde kalıyor,söylediğime verdiğin cevap alakasız yani.

Adam Roger'dan başka hangi kralı indirmiş de kral avcısı oluyor, olsa olsa başarısız kral avcısı olur. Ayrıca 550'lik balon Çincao neyin kralı, karıncaların mı? :D Daha Zoro'ya öff ne güçlü delikanlıymış falan desin o, krallık aşar çapsızı.
Dâhil olduğum için kusura bakma da Ryuuma için olan efsaneye inanıyorsun da Garp için denilince niye kem küm ediyorsun. Şeffafmışsın!

Dâhil olduğum için kusura bakma da Ryuuma için olan efsaneye inanıyorsun da Garp için denilince niye kem küm ediyorsun. Şeffafmışsın!
Yok canım buyur, tartışmassak ne tadı kalır? :D
Kem küm etmiyorum biraderim, neresine kem küm etmişim yahu?

:D

Ben bunu kişi odaklı söylemiyorum ki o dönem yaşayan herkesi kapsayıcı bir şekilde konuşuyorum.Senin dediğin olaylar benim anlatmak istediğim durumun alt kümesinde kalıyor,söylediğime verdiğin cevap alakasız yani.
Bence dokunmak istediğim noktaya ayak parmaklarım dahil girdim, alakasız görmüyorum :)

Baktım, Akainu da güvenlik tehlikesinden yollamıyor. Ryuuma da yaşamıyor ha şu an bu arada, öleli yüzyıllar geçmiş :)
Yani dediğin gibi wano sendromu yok. Akainu temkinli davranıyor sadece. Kaido girmiş, Kizaru salın tek gireyim diyor.
Ama Garp piyasaya çıktığında nasıl bir sendrom varsa, arkasında WB olan korsanlar bile tırsıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık