Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Döneminin zirvesi ise bugün yaşasa gene zirvedir. Bir de bu adam wanodan çıkmış dünyayı dolanmış tek başına. Gene indiren çıkmamış. Dikkat TEK BAŞINAYKEN. Koca denizciler bu adamı tanımıyor mu?
Tanımaz olur mu canım? Lakin Ryuuma'nın bir korsandan farkı topluma tehlike arz etmiyor. Person of interest değil yani. Sen Ryuuma'ya bulaşma, o da sana bulaşmaz. Ha ülkesine dönüp gelen geçen herkeze tırrığı çekmeye başlayınca düşmanı olmuştur tabii, o zaman da yalnız değil.

Garp'ın torununu öldürdükleri halde sadık kaldığı hükümet ve onların koruduğu asilleri zamanın da ülkesine sokmamış ve onları ölümüne korkutmuş adamı mı alacak Garp? Yavaş alsın ahahaha.

Garp Roger'a kaç kere vurmuştur kim bilir diyorsun da. Tek atacak hali yok zaten, Roger'a Kaido da tek atamaz Ryuuma da.
Ben atar demedim. Ayrıca ben Roger ile Garp'ı da aynı seviyede gören biri değilim. Garp Roger'ı Allah bilir ölümünden en son kaç sene önce görmüş. Smoker Luffy'i çocukken tokatladı kaç kez diye aynı seviye görmekten bir farkı yok.

Funduska

Şimdi Ryuuma'nın döneminde güç dengeleri nasıldı,en güçlü kişi şimdikinin en güçlüsüne eşit miydi bilmiyoruz.Adam bir ejderha doğramış herkes tarafından duyulmuş,luffyler bile ilk bölümlerde ejderhadan büyük deniz krallarını doğrayıp yiyorlardı.Olaya bu açıdan yaklaşmak lazım.

Ben atar demedim. Ayrıca ben Roger ile Garp'ı da aynı seviyede gören biri değilim. Garp Roger'ı Allah bilir ölümünden en son kaç sene önce görmüş. Smoker Luffy'i çocukken tokatladı kaç kez diye aynı seviye görmekten bir farkı yok.
Yaptığın kıyas yanlış. Ryuuma'nın tek attığı ejdere Garp'da tek atar misal. Böyle bakmak lazım.
Bu arada Roger kendi Garp'ı dengi görüyor başkasının görüp görmemesi pek mühim değil.

Roger'a kaç kere vurmuştur Allah bilir Garp, adam gitti Korsanlar Kralı oldu. Ryuuma Dünya Hükümeti'ni öyle bir korkutmuş ki yüzyıllar sonra bile Wano'ya amiral yollamaktan çekiniyorlar. Herif gelene geçene koymuş, öyle 500'lük adamları vurdum, kalkamadı havasında da değil, öyle alçak gönüllü ki gençliğinde kendini arayıp durmuş.
Taraflı yorum gördüm. Ryuuma'nın kime tek attığını gördün? Bir de Roger'a kaç kere vurmuştur diyon. Ryuuma tek atardı yani? :D

Garp'ın torununu öldürdükleri halde sadık kaldığı hükümet ve onların koruduğu asilleri zamanın da ülkesine sokmamış ve onları ölümüne korkutmuş adamı mı alacak Garp? Yavaş alsın ahahaha.
Ne güzel bir betimleme :D

Birisi savaşır onlarla, birisi ejderlerin arkasından konuşur Goa Kralı Sterry ile falan deyip gelistirebilirsin :D

Şimdi Ryuuma'nın döneminde güç dengeleri nasıldı,en güçlü kişi şimdikinin en güçlüsüne eşit miydi bilmiyoruz.Adam bir ejderha doğramış herkes tarafından duyulmuş,luffyler bile ilk bölümlerde ejderhadan büyük deniz krallarını doğrayıp yiyorlardı.Olaya bu açıdan yaklaşmak lazım.
+1
Engelini kaldırdım bu yorumla kardeşim

Yaptığın kıyas yanlış. Ryuuma'nın tek attığı ejdere Garp'da tek atar misal. Böyle bakmak lazım.
Bu arada Roger kendi Garp'ı dengi görüyor başkasının görüp görmemesi pek mühim değil.
Luffy de kendini Smoker'ı kendi dengi görüyor, bu aynı güçte olduğu anlamına gelmiyor. Ayrıca o ejderhaya tahminimce Sanji bile tek atar, Sanji=Roger doğrulandı diyebilir miyiz?
Taraflı yorum gördüm. Ryuuma'nın kime tek attığını gördün? Bir de Roger'a kaç kere vurmuştur diyon. Ryuuma tek atardı yani? :D
Hasan bi' git Allah aşkına, demediğim şeyi demişim gibi ağzıma tıkmaya çalışma gayreti nedendir yakışıklım? :D

Ryumanın yaşadığı döneme ait bir bilgimiz pek olmadığı için onun döneminin ''en güçlü'' sıfatına sahip birine güç biçmek zor.
Zaten ben nesiller ilerledikçe kaosun arttığını ve oluşan rekabetten güç skalasının sürekli yükselişte olduğunu düşünen biriyim. O yüzden daha taze olan Garp a gidiyor oyum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık