Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Conis'in babası ölmemeyi başardığında. Pell, ayağının altında patlayan bombadan sağ çıktığında ve vesaire. One Piece çok güzel bir evrene sahip ancak öyle hatalar var ki senaryo bazen Tom ve Jerry'ye dönüyor. Kıy şu yan karakterlere artık be Oda ya.

Diğer karakterleri, adaları ve ülkeleri daha az görmek beni hayal kırıklığına uğratıyor. Tayfayı değil de evrenin diğer karakterlerini daha çok görmek istiyordum, baktım olmuyor ondan da vazgeçtim gerçi :/

Deme öyle deme aman. Şimdi hemen sen kimsin kime cahil diyorsun diye atar yapan bi genç var bu aralar. Alır façanı aşağı valla. Hem daha neler var, kişiliğinden girer psikolojinden çıkanlar falan.

ben shanks ın kolunu kaptırması derim çünkü adam Oda nın düşünmeden yediği bok yüzüne(haki vb.) kolundan oldu :D
Oda kendi ağzıyla o kolu canavarın değil editörün aldığını söylüyor. Kaynak aşağıda.

Oda had no intention that Shanks lost his arm, but after an editor told him that the story was not interesting enough, Oda decided to cut his arm off. ONE PIECE Grand Countdown 2(2010)

Adam güncele yeni geldiyse bilmemesi normal. Kim güncele gelmeden sbs, databook, röportajlardan haberdar ki. Cahillik değil acemilik. Söyleseniz öğrenir:(

Diğer karakterleri, adaları ve ülkeleri daha az görmek beni hayal kırıklığına uğratıyor. Tayfayı değil de evrenin diğer karakterlerini daha çok görmek istiyordum, baktım olmuyor ondan da vazgeçtim gerçi :/

Deme öyle deme aman. Şimdi hemen sen kimsin kime cahil diyorsun diye atar yapan bi genç var bu aralar. Alır façanı aşağı valla. Hem daha neler var, kişiliğinden girer psikolojinden çıkanlar falan.
Bayılırım psikolojik tahlillerimin çıkarılmasına, zehir gibi bu forum. :(

Bu arada katılıyorum bende evreni görmek istiyorum.

Adam güncele yeni geldiyse bilmemesi normal. Kim güncele gelmeden sbs, databook, röportajlardan haberdar ki. Cahillik değil acemilik. Söyleseniz öğrenir:(
Ben güncel gelmeden önce de biliyordum :S Spoiler bile yedim oradan. Bu dönemde herşey kolay erişilebilir olmuş bi de. Neyse ben birşey dememiştim zaten.

Listedekilerin hiçbiri hayal kırıklığı değil, her biri hikaye için güzel şeyler. Sadece Sabo'nun ölmemiş olmasında buruldum biraz. Ace ve Luffy'nin ateşlenmesi için güzel bir arka plan hikayesiydi, yaşıyor olmasına pek gerek yoktu. :/

+123456789

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık