Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259

Rise and Shine

Zoronun Diz Çöküp Rakibine beni eğit deyip birde rakibi seni eğiteceğim deyincede yüzünde güller açması

Öldü diye düşündüğüm karakterlerin ölmemiş olması tam bir hayal kırıklığıdır benim için. Conis'in babası, Pell falan. Ama Sabo için bu pek geçerli değil. O yüzden Ace'in kendini boş yere öldürtmesi diyeceğim.

Roronoa Zoro

Forumda bu durumların farkındalığının artmasında önemli bir payım olduğunu düşünüyorum, öncelikle bunu belirteyim. Ace'in kendini öldürtmesi bir hayal kırıklığı değil beklenilen bir sonuçtu benim için. Sinirlendim mi? Sinirlendim, o ayrı mesele, hayal kırıklığına uğramadım keza aynısı Garp the Gavat için de geçerli;ama o Rayleigh'in içki yudumlayıp seyretmesi var ya... Boşuna çocuğunu bırakmamış o şerefsize, ha Garp'a bırakmış adam sanmış, olanı görüyorsunuz. Boşuna Garp the Gavat demiyoruz. Fisher Tiger ağır balon çıktı, onda da hayal kırıklığına uğradım bak, ama kimse Rayleigh'ın eline su dökemez.
Sanji'nin okama oluşu? HAAHAHAHAHAH.
Zoro'nun diz çökmesi de hiç Zoro'ya yakışmadı. I-ı.

Eğer mevzu ansa, Shanks'ın kolunu kaptırdığı andır benim için. Bu arada weevil'ın kesin babanın oğlu olduğu ortaya çıktı mı? Bir de Mihawk'ı Zoro için rakip görmemek lazım diye düşünüyorum ben.

Çok güzel konu bence bravo :D Kesinlikle Sanji diyorum. Şu an etkisinden çıktım ama ilk başta cidden feci hayal kırıklığına uğramıştım :D

Diğerlerinde ise hiç hayal kırıklığım yok şahsen :)

serinin basinda olan bir yonkonun daha serinin basindaki tüysüz luffynin tokatladığı deniz canavarina kolunu kaptirmasi ne kadar uzucu olsada adam tekdir.bizim usoppun odulunun sanjiden fazla olmasi bide torpil yapmislar bizim sanjiye trollu bile komik degil. :(

Fujı şu anda Ace i falan geçti yani.. Ace nefretim bitti. Fuji başladı ben böyle amiral görmedim ya .. Kizaru ya bak Fuji ye bir gülme geliyor.

ben shanks ın kolunu kaptırması derim çünkü adam Oda nın düşünmeden yediği bok yüzüne(haki vb.) kolundan oldu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık