Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Oy kullanırken çok düşündüm elim "Sanji'nin okama oluşuna" gitti.

Zoro'nun diz çökmesi hayal kırıklığından ziyade hoşuma gitti. luffy için gururunu bir tarafa katmasi kaptanına ne kadar bağlı olduğunu bir kez daha kanıtladı benim açımdan.

Teach topuklamasi onun karakteristik bir özelliği zaten bunda hayal kırıklığı aramamak lazim.

weevil zaten troll çıkacağına inandığım bir karakter o yüzden beyazsakalin oğlu olması pek ilgimi çekmedi. eger doğruluğu kanitlarsa beyazsakal gerçekten gözümden düşer. Aile temasini bu kadar derinden işleyen bir karakterin çocuğunun olduğunu bilmemesi uzer beni.

Shanks kolunu kaptirmasina kullanmayi düşündüm oyumu halen bir fikrim yok ama yinede oyumu veremedim.

luffynin zehir olayi bence odanin sirf Sanji'nin kardeşiyle alakalı diye işlendiğini düşünüyorum. bir karakteri tanıtmak için kendince bir çabaya girişmiş. üstüm de bir hayal kırıklığı yaratacak kadar önemli değil.

Ace eli kolu bağlı savaşı izlerken yaşadığı psikolojik bunalima yoruyorum bunu. o kadar arkadaşın öldü ne yapacaksin onlara laf soyleyen birine karşı kuyruğunu kıstırıp kaçacak misin. ayrıca luffy için bedenini siper etmesi kardeşliligin bir gereği.

Garp'in Ace in ölümünü seyretmesi beni hüngür hüngür ağlatmıştir ama adam denizci yapacak birşey yok.

Rayleing Ace'in Roger'in oğlu olduğunu bilmiyordu bence o yüzden birşey yapmamasi normal. sonuçta adam aylak aylak gezen bir tip nereden öğrenecek rogerin oğlu olduğunu. arti parantez eger biliyorsa ve kurtarmak için gelmediyse ozaman seriden cikarilsa sevinirim. seride tek sevmediğim karakter Akainu'dur. Rayleing de eklenir buna.

Tiger'in ölüm şeklini hatirlayamadim o yüzden birşey diyemem :(

Sabo'nun yaşadığını duymak aksine sevindirdi beni.

buggyi severim. hikayeye renk katmasi için oda nin böyle birşey yaptığıni düşünüyorum. ve doğru bir karar.

Usopp, luffyden sonra tayfada en sevdiğim kişi o yüzden sevinmiştim hatta baya gülmüştum :) fakat Usopp için bu ödül tabiki fazla.

Ama Sanji'nin okama oluşunu birseye yoramadim. Oda nin neden böyle birşey yaptığına akıl sır erdiremedim. aklima gelen tek şey Sanji'nin sapık ruhunu bastirabilecegi yer oluşu fakat başka bir temaylada işleyebilirdi.

Zoro'nun en büyük rakibi Mihawk mu? Evet.
Zoro'nun önünde eğileceği en son kişi Mihawk mu? Evet.

Şimdi şunu sorarım en büyük rakibinden, en son yenmen gereken rakibinden eğitim alıp, onun tekniklerini öğrenip, onun öğrencisi olduktan sonra onu geçmenin ne numarası kalıyor?

Boynuz kulağı geçer. Öğrenci ustasını geçer. Bu olay Zoro'nun en iyi kılıç ustası olmasını önemsiz hale getirdi. Şimdi Zoro kendi imkanları ile en iyi olsa sence de daha iyi olmaz mıydı?

Bu şekil bir son benim içime sinmiyor. Sadece bence Zoro bunu kendi imkanları ile gerçekleştirmeliydi. Mihawk'tan eğitim almamalıydı diye düşünüyorum. Aldığı için işin tadı kaçtı bana kalırsa.

Zoro'yu Luffy'nin adamı haline getirdiler. Eskiden Zoro'nun Luffy'den bağımsız bir kişiliği vardı artık öncelikle Luffy'nin adamı oldu. Sonra kendi öncelikleri var.
Dediklerin doğru Zoro kendi başına o seviyeye ulaşsa luffy nin yanında hiçbir işi kalmazdı Oda da Zoro nun bireyselliğini ortadan kaldırmış oldu.Luffy nin yanında Mihawkın öğrencisi olarak zirveye gidicek.Mihawk eğitmese One piece Zoro nun yolunu izlerdik tayfadan da ayrılırdı haliyle

Ama Sanji'nin okama oluşunu birseye yoramadim. Oda nin neden böyle birşey yaptığına akıl sır erdiremedim. aklima gelen tek şey Sanji'nin sapık ruhunu bastirabilecegi yer oluşu fakat başka bir temaylada işleyebilirdi.
Oda burada aslında basit bir espri yaptı sadece, Oda'nın zıtlıklara sürekli başvurması zaten hep olan bir şey ama Sanji'yi gömmek için hep başvurulan sahne bu oldu. Sürekli gündemde. Çünkü Sanji'ye gömülecek başka bir sahne yok. Çünkü Sanji tayfadaki en adam gibi adam. Çünkü Sanji Sanji.

Üstelik seride İvankov ve ekibi ve de Bon-chan gibi okamalar varken okamalara laf edilemez. Bütün okamalar diğer karakaterlerden daha kişilikli çıktı. En esaslı yol Okama way deyip çekiliyorum.

zor anket. Usopp'mu desem, Ace'in kendini öldürtmesi mi desem, Luffy'nin balık olayına girmiyorum bile.
Shanks'ın kol kaptırması gayri resmi açıklandı zaten ona daha takılmaya gerek yok. Adam sırf editör zoruyla senaryo gereği öyle oldu. Sırf bu yüzden "gücünden bir şey kaybetmedi" dedi ya ODA hatta. Yoksa arasında kaldığım şık sayısı artar o yüzden kendimi böyle avutuyorum

Fuji karakter olarak beğenmesemde herifte yine amiral gücü var.Sengoku da ne bir amiral ağırlığı var ne de o gücü var.Tipi de zaten masa başına uygun.İnsanın inanası gelmiyor zamanında Wb'yle uğraştığı.Aslında şu an da Luffy-Smoker arası da baya fark var ama Smoker'ın duruşu en azından iyi bunda hiç bir şey yok.

Güzel anket.

Sanji'nin 2 yıl sonra gözükmesinin ardından bişey yapmaması benim için.Tamam yapacağı şeyler ertelendi ama insan direk bişeyler bekliyor.Mesela Pekoms'u o götüreydi sonrasında bunlar olaydı daha güzel olurdu benim açımdan.Sonrasında okama olması,Vergo'ya bacağını çatlatması var.

Reyiz için 2 yıl sonrası felaket cidden.Ama her şeyi düzelteceği bi arca giriyoruz çok şükür.

Ayrıca Leo Bazuka sonrası Dof'un düşmemeside hayal kırıklığına uğramama neden olmuştur.

Bunlar ayıramadıklarım ve şu anlık akla gelenler.

Şu seçeneklerde sadece Teach'in topuklaması hayal kırıklığına uğrattı. Süper savaşlar olabilirdi ama topukladı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık