Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonu Güç Dengeleri

Anti meyve seysine getirecem de buzun magmadan bazı şeylerde daha baskın olduğu şeyler gösterildi ondan hiç bu toplara girmiyorum, kendimi patlatmiyim. Buranın işleyiş fizik sistemi farklı gibi. :D

Ben hala Akainu=Aokiji olarak görüyorum. Bu ikisini de Kizaru üstü görüyorum. Bu adama en zayıf amiral denmesi hoş olmuyor.

Seri sonu Sanji=Zoro de olur hani.

Bu arada Sabo>Ace :D
Ya bu seride çizerin kafasında belli seviyeler var ona göre çiziyor, mantık çerçevesinde bakmanın hiçbir mantığı yok :) Hele bi de millet rpg oyunmuş gibi inciğine boncuğuna her şeyiyle analiz yapıyor ya bitiyorum.

Sabo>Ace nasıl dersin ya adam gözümüze gözümüze soktu işte 26-24 ile :D
Mesaj arada kaynamış, kusura bakma. :(

Ben Big Mom'un Luffy'den güçlü üç tane adamı vardır derken de, Yonkou Luffy'e tek atar derken de aynı linci yedim, yine yiyorum. Ha kesin haklı çıkacağım falan demiyorum da, shonen okuyoruz yani. Beyazsakal > Roger mümkün değil. Hadi eşit deseniz bir yere kadar tamam diyeceğim.

Amiraller her zaman önemli bir güç olacak, ama bu Sanji'nin amiral, Zoro'nun en kötü ihtimalle amiral üstü yonkou altı olmasını engellemiyor yani. :p
Ya bi git! Mümkün değilmişmiş. Hadi vivre kartları sallayalım, adamın en güçlü unvanı varken daha nasıl mümkün olmuyor :/

Ya bu seride çizerin kafasında belli seviyeler var ona göre çiziyor, mantık çerçevesinde bakmanın hiçbir mantığı yok :) Hele bi de millet rpg oyunmuş gibi inciğine boncuğuna her şeyiyle analiz yapıyor ya bitiyorum.

Sabo>Ace nasıl dersin ya adam gözümüze gözümüze soktu işte 26-24 ile :D

Ya bi git! Mümkün değilmişmiş. Hadi vivre kartları sallayalım, adamın en güçlü unvanı varken daha nasıl mümkün olmuyor :/
Şu Vivre card'ları neden ciddiye almadığımı hatırlamam lazım. :ehe:

Şimdi şöyle, Beyazsakal en güçlü unvanını Roger öldükten sonra almıştır, basit yani. :D

Şu Vivre card'ları neden ciddiye almadığımı hatırlamam lazım. :ehe:

Şimdi şöyle, Beyazsakal en güçlü unvanını Roger öldükten sonra almıştır, basit yani. :D
Hayal kur sen, Oyaji hater'ı :( Korsan krallık saf güçten başka şeylerle ilişkilendirildi sürekli. O yüzden bana hiç sırıtmıyor Beyazsakal'ın Roger korsanlar kralıyken en güçlü adam olarak var olması.

Neyse ararım bir ara.

Ben, denk dövüştü dense bile iki kişinin denk olamayacağını savunurken ve Garp hakkında buna benzer bir söz yokken benim mantığımla nasıl denk dövüştü diyebiliyorsun? Bunu ben bile diyemiyorum daha:)

En güçlünün olduğu ortamda biri gelip onun üstüne çıkıyorsa denir. En güçlü olana KK demek gerekmez, çünkü KK ondan daha ileri bir şey. Misal bunu Big Momın sözlerinden anlayabiliriz. Kadın, KK olmak istiyor di mi? Peki neden ittifak yapmak istiyor? Shanks, Kaido ve hatta WB'yi yenmek. WB o zamanlar halen en güçlü unvanına sahipti. Kadın, KK olmak istiyor ve de WB'yi yenmek istiyor. Eğer KK olmak en güçlüden üstün olmayı gerektirmiyorsa Wb'yi yenmek istemesinin bir anlamı olmazdı.
Çünkü WB tahtın önünde duruyor. Mangada bu söylendi. Roger dönemiyle alakasız. Neyse, ben yazanı kabul ederim. Siz tartışın.

Hayal kur sen, Oyaji hater'ı :( Korsan krallık saf güçten başka şeylerle ilişkilendirildi sürekli. O yüzden bana hiç sırıtmıyor Beyazsakal'ın Roger korsanlar kralıyken en güçlü adam olarak var olması.
Kimse benim Oyaji sevgimi sınamasın şimdi. :D Sadece objektif olmaya çalışıyorum.

Benim dediğim gibi, farklı bir argüman eklemiyorum. Bu seri bir shonen. Roger korsanlar kralı, Beyazsakal yonkou olarak anılıyorsa ve Roger Beyazsakal ile denk dövüşen tek kişiydi degil de Beyazsakal Roger ile denk dövüşen tek kişiydi deniliyorsa, Roger > Beyazsakal'dır.

Yemişim o ilgilenmiyorum ayaklarını. İlgilense kral olacak sanki. Niye adalar üzerinde hakimiyet kurup çekişmeye girmiş o zaman? Takılsaymış bir yetimhane açıp.
ahgsjkdglhfdşgfhilgjhkj

Ben şöyle yapardım:

Zirve: 100+
Luffy, Tiç, Im,

Korsanlar Kralı: 100-95
Garp, Roger, Beyazsakal,

Yonko: 95-90
Dragon, 4 imp, Kid, Zoro, Mihawk, Sakazuki,

Amiral: 90-85
Bilinen Amiraller, Sanji, Sabo, Coby, Shiryuu

YC1: 80-70
Bilinen Sağ kollar, Law, Drake, Hawkins, Killer, Apoo,

YC2: 70-65
Franky, Brook, Chopper, Robin, Cavendish, Bartolomeo, Jinbe

YC3: 65-60
Nami, Usopp,

Aklıma başka karakter gelmiyor. :/

YC: Yonko Commander.

ahgsjkdglhfdşgfhilgjhkj

Ben şöyle yapardım:

Zirve: 100+
Luffy, Tiç, Im,

Korsanlar Kralı: 100-95
Garp, Roger, Beyazsakal,

Yonko: 95-90
Dragon, 4 imp, Kid, Zoro, Mihawk, Sakazuki,

Amiral: 90-85
Bilinen Amiraller, Sanji, Sabo, Coby, Shiryuu

YC1: 80-70
Bilinen Sağ kollar, Law, Drake, Hawkins, Killer, Apoo,

YC2: 70-65
Franky, Brook, Chopper, Robin, Cavendish, Bartolomeo, Jinbe

YC3: 65-60
Nami, Usopp,

Aklıma başka karakter gelmiyor. :/

YC: Yonko Commander.
Olmamış.Zirve dediğin yer fazla absürt olmuş.Wbnin üstünde bir güç çıkmaz.Ek olarak Kk bölgesine Sengokuyu da ekle.Zoro ve Mihawkın yonkouda ne işi var la ahahah :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık