Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonu Güç Dengeleri

Wb ile diğer 3 imparatoru değil de Roger'ı çizmesi sence de açık değil mi ?
Biz zaten hepsi birbirine eşit demiyoruz. Ki WB en güçlü unvanına sahip. Wb öldükten sonra geriye kalan Shanks, Big Mom, Kaido üçlüsü içerisinde bile halen bir sıralamadan bahsediyoruz. Denk görülen diğer üç imparatorda bir sıralamdan bahsedebiliyorsak, yine denk görülen(bazılarınca) Roger ve Wb arasında da illaki bir sıralama olacaktır.

Biz zaten hepsi birbirine eşit demiyoruz. Ki WB en güçlü unvanına sahip. Wb öldükten sonra geriye kalan Shanks, Big Mom, Kaido üçlüsü içerisinde bile halen bir sıralamadan bahsediyoruz. Denk görülen diğer üç imparatorda bir sıralamdan bahsedebiliyorsak, yine denk görülen(bazılarınca) Roger ve Wb arasında da illaki bir sıralama olacaktır.
Görünen şey böyle bir sıralamanın olmadığı ve bu ikisinin denk olduğu.Elbette savaşın sonunda bir kazanan çıkacak.Ancak bu savaşın kazananı net şekilde Roger değil.İki tarafın da şansı eşit.Belki bir dövüş oldu ve birisi kazandı.Belki yarıda kesildi vesaire.Elde veri yokken bir şeyleri tartışmaya çalışmak doğru değil.

Hayır ne alaka.Yanlış yazmışım düzelttim.Korsanlar kralı seviyesi demişsin.Yonko falan değil direk onun da üstü kral olan adamların seviyesi.2 kral diye kapak var ikisinde de h.haki var.Yani gösterge de kral olmasının sonucu de kral seviyesi olduklarının imzası olarak duruyor h.haki sahibi olmaları.Garp da bu seviyede sözde ama h.haki yok.Umarım çıkar da rahatlarsınız ne diyeyim. :D Yoksa göstere göstere atılan bir gol geliyor Oda tarafından.
Öncelikle, senle bu konuyu 14000062 kez tartıştık zaten. Net şekilde biliyorsun fikirlerimi. Her seferinde yeni ada keşfetmiş denizci gibi atlama sebebin eski günlerdeki gibi yüksek heyecanlı bir tartışma yapmak sanırım. Benim yerimi kimse dolduramaz tabi. :D
Diğer ikisini Garp'la aynı seviyeye yerleştirme nezaketi göstererek onları yüceltmiş oluyorum aslında. Yoksa iyi biliyorsun ki Garp>Roger>WB diyen biriyim.
Onlar iki kral. Garp ise Kral Avcısı.
Haosoko Haki, kuvvet ile ilgili değildir, kudret ile ilgilidir. Kuvvetle ilgili olsa amirallerin istisnasız hepsinde olurdu ve sağ kolların hiçbirinde olmazdı. Chinjao gibi bir vasatta hiç olmazdı, Weevil gibi kontrol edilen bir safta olurdu.
Garp gibi birinde o tip bir güç olmaz. Eğer olur da çıkarsa, kendisi hakkında eksik bildiğimiz şeyler var demektir. Çıksa rahatlamam yani, daha da meraklanırım.

Tartışmayı devam ettirme. Bi espri falan yap geç. Devam edemem hiç. D:

Öncelikle, senle bu konuyu 14000062 kez tartıştık zaten. Net şekilde biliyorsun fikirlerimi. Her seferinde yeni ada keşfetmiş denizci gibi atlama sebebin eski günlerdeki gibi yüksek heyecanlı bir tartışma yapmak sanırım. Benim yerimi kimse dolduramaz tabi. :D
Diğer ikisini Garp'la aynı seviyeye yerleştirme nezaketi göstererek onları yüceltmiş oluyorum aslında. Yoksa iyi biliyorsun ki Garp>Roger>WB diyen biriyim.
Onlar iki kral. Garp ise Kral Avcısı.
Haosoko Haki, kuvvet ile ilgili değildir, kudret ile ilgilidir. Kuvvetle ilgili olsa amirallerin istisnasız hepsinde olurdu ve sağ kolların hiçbirinde olmazdı. Chinjao gibi bir vasatta hiç olmazdı, Weevil gibi kontrol edilen bir safta olurdu.
Garp gibi birinde o tip bir güç olmaz. Eğer olur da çıkarsa, kendisi hakkında eksik bildiğimiz şeyler var demektir. Çıksa rahatlamam yani, daha da meraklanırım.

Tartışmayı devam ettirme. Bi espri falan yap geç. Devam edemem hiç. D:
Bir yanlışlık yoksa h.haki için devasa haki gücü denmiş.Bellamy de benzerini söylüyordu.

Haki seviyesinin önemsiz olduğunu söylüyorsan ne diyeyim daha.Okyanus ile deniz arasında fark vardır.

Ha onun dışında kuvvet derken bir noktada haklısın.Garp fiziksel olarak çok kuvvetli ve dayanıklı vurduğu zaman herkese etki edebilir.Ama bu o 2 kralla aynı seviyede olduğunu göstermez.Kudret kısmı Roger için burada devreye girebilir.Herşeye kadir tarzı bir güçle Garp istediği kadar kuvvetli olsun onunla arasında seviye farkı olacaktır.Zaten Garp'ın inanılmaz kuvvetine rağmen şansla bir yerlere geldi Roger demesinin sebebi de tahminen inanılmaz kuvvetinin bile fayda etmemesidir.Burada doğaya emir verme tarzı güçler devreye giriyor muhtemelen diye tahmin ediyorum.İleride görürsünüz.

Ayrıca bu Garp nasıl aynı seviyede olduğu adam olan beyazsakala denizlerin efendisini kızdırdık diyebiliyor o da merak konusu. :) O kim oluyor beni kızdırmasın demesi gerekir aynı seviyede olan kişinin ama neyse...

Bir yanlışlık yoksa h.haki için devasa haki gücü denmiş.Bellamy de benzerini söylüyordu.

Haki seviyesinin önemsiz olduğunu söylüyorsan ne diyeyim daha.Okyanus ile deniz arasında fark vardır.

Ha onun dışında kuvvet derken bir noktada haklısın.Garp fiziksel olarak çok kuvvetli ve dayanıklı vurduğu zaman herkese etki edebilir.Ama bu o 2 kralla aynı seviyede olduğunu göstermez.Kudret kısmı Roger için burada devreye girebilir.Herşeye kadir tarzı bir güçle Garp istediği kadar kuvvetli olsun onunla arasında seviye farkı olacaktır.Zaten Garp'ın inanılmaz kuvvetine rağmen şansla bir yerlere geldi Roger demesinin sebebi de tahminen inanılmaz kuvvetinin bile fayda etmemesidir.Burada doğaya emir verme tarzı güçler devreye giriyor muhtemelen diye tahmin ediyorum.İleride görürsünüz.

Ayrıca bu Garp nasıl aynı seviyede olduğu adam olan beyazsakala denizlerin efendisini kızdırdık diyebiliyor o da merak konusu. :) O kim oluyor beni kızdırmasın demesi gerekir aynı seviyede olan kişinin ama neyse...
Garp'ın mizacı o. Rayleigh'e de 2 efsaneyle baş edemeyiz diyor. Mütevazı takılan bir tip. Rocks'ta bile dem vurulunca her şeyiyle açıp konuşmuyor konuyu. Belli adam bir şeyler yapmış.

KK ünvanı Roger'ın One piece bulmasıyla başlayan bişey zaten. Sonra Wb takmadığı için hem de Roger adama herşeyi anlatıyor gitse bile bir anlamı olmucaktı.

Roger, Wb, Garp eşit benim gözümde, Garp'ı çogu kişi bu ikisinin hep aşağısına koyarlar la bu adam bildiğim Luffy'nin büyümüş hali.

Herzaman yeni nesil eskisini gecer ben özelikle Kaido'nun Wb, Roger, Garp seviyesinden bile üst seviyeye geldiğini düşünüyorum. Tabi ki Luffy onu yenerek daha da yukarı taşıyaçaktır, sonucta ana karakter.

Im düz insan One piece de örgütlerin başı zeki değilde güçlü olan kişiler vardır ama ım için bu gecerli degil.

Teach 2 yıl önce ödülü yoktu şimdi nerde. Serinin bağı sınırsıza yakın potansiyel çıkabilir 3. veya 4. meyveler gibi yada Oda bu kadar güc yeter işi kurnazlık ve fırsatçılıktan götürebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık