Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç

Zaman baskısı üstünlüğüne sahip bir Carlsen'in onu kullanmaması ilginç cidden. Ben bunu hızlı oyunda pataklayayım demiş herhâlde. :oleyo2:
Benim pro satranç hakkında bilgim yok ama dünkü oyun çok ilginç geldi. Normal birisi oradan beraberliği kabul etmezdi, en azından son 5 dk da. Carlsen benden farklı düşünmüş olacak ki böyle bir karar verdi ya da satranç baronları maçların uzamasını istedi. :oleyo2:

Benim pro satranç hakkında bilgim yok ama dünkü oyun çok ilginç geldi. Normal birisi oradan beraberliği kabul etmezdi, en azından son 5 dk da. Carlsen benden farklı düşünmüş olacak ki böyle bir karar verdi ya da satranç baronları maçların uzamasını istedi. :oleyo2:
Senin gene iyiymiş. Benim satranç hakkında bilgim yok desem yeridir. :oleyo2: Amerika'nın arkasında olan İsrail'in arkasında olan uzaylıların arkasında olan sürüngenler tarafından ayarlanmış bir tezgah. Son güne kalsın istemişler. :oleyo2:

Senin gene iyiymiş. Benim satranç hakkında bilgim yok desem yeridir. :oleyo2: Amerika'nın arkasında olan İsrail'in arkasında olan uzaylıların arkasında olan sürüngenler tarafından ayarlanmış bir tezgah. Son güne kalsın istemişler. :oleyo2:
Maçlar beraberlikle devam edip Armageddon’da kazanana karar vereceklermiş. Kulislerde konuşulan konu bu deyoğlağ. :oleyo2:

Ekşideki başlığa da baktım bu şekilde düşünen tek kişi değilmişim, sevindim doğrusu. :D

Kimse Carlsen’in beraberlik niyetine anlam verememiş. :hhh: Anlamak için süper, mega, über büyük usta olmak lazımmış. Peh... :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık