Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
@kadir †.

bir tarafta aç olan ve yemek bekleyen bir erkek.
diğer tarafta da Sanji'yi öpmek isteyen bir kadın.

Sanji'nin elinde de yemek var. Erkeğe yemeği götürürse kızı öpemicek, kızı öpmeye giderse de erkek ölecek açlıktan. Birisini seçmek zorunda. Sence?
Heh işte Sanji'nin seviyesine yakışır bir soru, böyle sorularla gelin. Atladım ama kusura bakma. Sanji arc sonu çıkacağı seviyeyle öpülmesi gereken kadın varsa onu öpecektir.

Heh işte Sanji'nin seviyesine yakışır bir soru, böyle sorularla gelin. Atladım ama kusura bakma. Sanji arc sonu çıkacağı seviyeyle öpülmesi gereken kadın varsa onu öpecektir.
O zaman cevap çok bariz.

"Powerup dahil hiçbir şey yapamaz. Dayağa devam eder."

not: hocam ne atlaması ayıp ediyorsunuz.

@kadir †.

bir tarafta aç olan ve yemek bekleyen bir erkek.
diğer tarafta da Sanji'yi öpmek isteyen bir kadın.

Sanji'nin elinde de yemek var. Erkeğe yemeği götürürse kızı öpemicek, kızı öpmeye giderse de erkek ölecek açlıktan. Birisini seçmek zorunda. Sence?
Yemeği götüreceği kişinin kim olduğuna göre değişir. Mevzu kaptaniysa kızı öpmekten vazgeçer bence.

Yemeği götüreceği kişinin kim olduğuna göre değişir. Mevzu kaptaniysa kızı öpmekten vazgeçer bence.
Ne erkeği, ne kızı tanıyor. Erkek sefil mi sefil birisi. Kıyafetleri yırtık pırtık, açlıktan ölmek üzere. Kız da dünyanın en güzel kızı. Dekolte giymiş ve "Sanji gel." diye sesleniyor.

Ne erkeği, ne kızı tanıyor. Erkek sefil mi sefil birisi. Kıyafetleri yırtık pırtık, açlıktan ölmek üzere. Kız da dünyanın en güzel kızı. Dekolte giymiş ve "Sanji gel." diye sesleniyor.
Önce kızın peşinden gider sonra kızdan özür dileyip sefil kişiye yardım eder. Oda gibi düşünmek lazım :D

Luffy'nin böcek mi KK olmak mı gibisinden komik bir tereddüte düşmesinden farksız. Kızın tekini öpecek diye tayfadan birisini o durumda bırakmaz aslan parçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık