Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Kral haki kullanıcıları çaresiz kalmıyor mu ?
Kalıyor, ama Sanji'den farklı davranıyorlar. Doflamingo'nun Dressrosa'daki veya Beyazsakal'ın MF'deki davranışlarıyla Sanji'nin WCI'daki davranışını kıyaslayınca ne demek istediğim anlaşılabilir bence. Daha somut bir şey istiyorsan son ana kadar vazgeçmeme, o durumlarda daha sakin ve soğukkanlı kalabilme, kafana koyduğunu yapmak için imkan dahilinde elinden geleni ardına koymama vs. diyebilirim. Ama tam olarak açıklayamıyorum, o yüzden başkaları ile karşılaştırarak örnek veriyordum.
Luffy'nin seçiminin hoşumuza gidip gitmemesi de direkt konuyla alakalı değil, çünkü Sanji'yi o yüzden eleştirmiyorum.

Karşıdakini hater diye suçlayarak sorunu çözemezsin hocam. Zaten ben Sanji'yi de severim, ve o arc'da Sanji'nin iyi yazılmadığını düşünüyorum. Zaten bu yüzden kral haki çıkabilir dedim.
Luffy'e vurmak da pek bir irade göstergesi değil. Robin de benzer durumda Usopp'a saldırdı; hatta davranışı neredeyse tamamen Sanji gibiydi. Nami de aynı şekilde Usopp'a saldırma süsü verdi. Usopp da Kaya'dan hediye gelen gemi için Luffy'e meydan okudu. Peki bunlardan nasıl bir sonuç çıkarmalıyım?
Sana özel demedim genel bir yorumdu sitede malum en çok haterı olan karakter ve ben bu tip yorumları okumaktan bunaldım.

Nami'yle, Robin'in durum farklı.İnsanların Sanji'den Baratie'ye ışınlanıp Zeff'i kurtarmasını falan bekliyorlar.

Sanji'nin bariz bir şekilde ''Luffy burada durumlar karışık, seni pes ettiremeyeceğimi biliyorum, anlaman için durumu bu noktaya getirmek zorundayım.'' Deme şekliydi o sahneler.

Sanji'nin Luffy yada tayfadaki X kişisi için canını bile feda edeceğini bilmeyen yoktur zaten.

Sana özel demedim genel bir yorumdu sitede malum en çok haterı olan karakter ve ben bu tip yorumları okumaktan bunaldım.

Nami'yle, Robin'in durum farklı.İnsanların Sanji'den Baratie'ye ışınlanıp Zeff'i kurtarmasını falan bekliyorlar.

Sanji'nin bariz bir şekilde ''Luffy burada durumlar karışık, seni pes ettiremeyeceğimi biliyorum, anlaman için durumu bu noktaya getirmek zorundayım.'' Deme şekliydi o sahneler.

Sanji'nin Luffy yada tayfadaki X kişisi için canını bile feda edeceğini bilmeyen yoktur zaten.
Işid militanlarında kral haki çıkar mı mesela, onlar da canlarını davaları için feda ediyorlar.
Sanji'den Zeff'i kurtarmasını beklemiyorum, ama en azından soğukkanlı bir şekilde gözlem yapıp uygun anları bekleseydi, veya iyi bir plan yapsaydı.
Adam arc boyunca ağlıyordu ama onun yerine. Yanlış anlaşılma olmasın, ağladığı için kendisini eleştirmiyorum ama kral hakisi olan birinin davranışı değil bu.

Wci için Sanjide kral hakisi çıkmaz diyenler Zoronun ilk arkını düşünsünler. Zoro nasıl Helmeppo denen çöpe inanıyo sonrada Sanji gibi son ana kadar işime karışma diyo Luffye. Sanji en azından insan öldürmekle ünlü bir Yonkouya karşı aynı tavırı alıyor. Wci Sanji kötüyse Zoro çöptür.

Işid militanlarında kral haki çıkar mı mesela, onlar da canlarını davaları için feda ediyorlar.
Sanji'den Zeff'i kurtarmasını beklemiyorum, ama en azından soğukkanlı bir şekilde gözlem yapıp uygun anları bekleseydi, veya iyi bir plan yapsaydı.
Adam arc boyunca ağlıyordu ama onun yerine. Yanlış anlaşılma olmasın, ağladığı için kendisini eleştirmiyorum ama kral hakisi olan birinin davranışı değil bu.
Zeff rehin Germayla ya BM'la iyi geçinmeme ihtimali yok adamın.Bm'ye de dalsalar Germayı'da paket etseler, adada yaşam belirtisi bırakmasalar, bir Den Den Mushi'yle Zeff'i harcayabilirler. Sen hala soüukkanlılık diyorsun.

Ace ağladı, Chinjao ağladı, Zoro ağladı, Luffy ağladı,Garp ağladı....... Demek Kral Hakinin ağlamayla alakası yokmuş.

Wci için Sanjide kral hakisi çıkmaz diyenler Zoronun ilk arkını düşünsünler. Zoro nasıl Helmeppo denen çöpe inanıyo sonrada Sanji gibi son ana kadar işime karışma diyo Luffye. Sanji en azından insan öldürmekle ünlü bir Yonkouya karşı aynı tavırı alıyor. Wci Sanji kötüyse Zoro çöptür.
Sanji hatunun ihanetini anlamasa dönmeyecekti bile tayfaya hacı :D

Zeff rehin Germayla ya BM'la iyi geçinmeme ihtimali yok adamın.Bm'ye de dalsalar Germayı'da paket etseler, adada yaşam belirtisi bırakmasalar, bir Den Den Mushi'yle Zeff'i harcayabilirler. Sen hala soüukkanlılık diyorsun.

Ace ağladı, Chinjao ağladı, Zoro ağladı, Luffy ağladı,Garp ağladı....... Demek Kral Hakinin ağlamayla alakası yokmuş.
İlk paragrafından anlıyorum ki, sende de kral haki çıkmazmış. :d Zaten soğukkanlı olmamak hiçbir sorunu da çözmez, o yüzden baştan anlamsız.
Mesele ağlamak demedim zaten, zırt pırt ağlamak dedim. İkisi arasında fark var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık