Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Verdiğin örneklerden Sanji'nin durumuna uyacak olan bir tek Kuma olayı olabilir. Onda da yine tayfaya ne olduğu belli değildi sanırım. Muhtemelen hepsinin öldüğünü düşündü. Sanji Pudding beni sevmiyor diye bile ağladı yav.
Hayır, ben sadece ağlama örneği de vermedim, buraya niye bu kadar takıldık anlamadım.
Ağladı diye Kral Haki çıkmaz diyorsun ya bende alakası olmadığını söylüyorum. Sulugözlülükte önce Luffy gelir. Diğer bir çok Kral hakisi olan karakterinde süründüğünü, ağladığını, çaresiz kaldığını gördük..

Sen sadece 1 arca takılmışsın önceki 800 bölümün pek bir önemi yokmuş gibi sadece oradan yürüyorsun.

Ağladı diye Kral Haki çıkmaz diyorsun ya bende alakası olmadığını söylüyorum. Sulugözlülükte önce Luffy gelir. Diğer bir çok Kral hakisi olan karakterinde süründüğünü, ağladığını, çaresiz kaldığını gördük..

Sen sadece 1 arca takılmışsın önceki 800 bölümün pek bir önemi yokmuş gibi sadece oradan yürüyorsun.
Namiden sonra salya sümük ağlayan bir Zoro gerçeği varken, çocukluğu aglayarak geçen bir Luffy varken ağlayamaya takmakta nedir. :bilmem: Artık argümanları kalmadı heralde.

Sanji de kral haki çıkar diyorum bu arada. Ama mangaka ben olsam çıkmazdı. Kral hakisi olan diğer karakterler gerçekten yapacak bir şey kalmadığında çaresiz kaldı, Sanji'de ise daha her şey bitmemişti.

Bu adam nefret ettiği ailesinin verdiği suit'i ilk fırsatta giyip sonra kadınlar hamamına gitti. İki psikolojik baskı sonucunda kadın kılığında gezmeye başladı. Nami kendisine düzenli sex vaat etse All Blue hayalinden vazgeçip hayatını Nami'nin kölesi olarak sürdürebilir. WCI haricinde de bence kendisinde kral haki kumaşı yok o yüzden bence.

Usoppta olurda Sanjide olmazsa gemilere biner Japonlara yürürüz. :D :at:
Ya aslında çok da önemli değil bence. Kral hakinin kendisinden daha kraldır Sanji.

Bu zamana kadar ayırdığı sayfaları yine ayırsın karakter kendiliğinden zirveye yürür ekstra çaba harcamasına gerek yok Oda'nın. Ama işte zıttırıvızzık karakterlerle kıyaslanınca işin rengi değişiyor. Yoksa Doflamingo kim ? Katakuri kim ? : /

Sanji de kral haki çıkar diyorum bu arada. Ama mangaka ben olsam çıkmazdı. Kral hakisi olan diğer karakterler gerçekten yapacak bir şey kalmadığında çaresiz kaldı, Sanji'de ise daha her şey bitmemişti.

Bu adam nefret ettiği ailesinin verdiği suit'i ilk fırsatta giyip sonra kadınlar hamamına gitti. İki psikolojik baskı sonucunda kadın kılığında gezmeye başladı. Nami kendisine düzenli sex vaat etse All Blue hayalinden vazgeçip hayatını Nami'nin kölesi olarak sürdürebilir. WCI haricinde de bence kendisinde kral haki kumaşı yok o yüzden bence.
Herşey bitmişti işte bir saattir neden bittiğini anlatıyorum :(

Sanji'nin ağlaması Kral haki kullanıcısı davranışı falan değil dedin ya ordan geldi konu buralara.

Suiti gitmesinide Zoro'nun Mihawk'a diz çökmesiyle eşit. Kanat dediğin öyle kolay olunmuyor Mercury.

Düzenli sex vadetmesi serinin erken bitmesine neden olur zaten yazar o topa girmez.

Op'ta önemli olan kan'dır ve Sanji bu kana sahip, h.haki çıkacak. Lufi, Zoro ve Yamato'da var. Ataları belli. Ailelesi açıklandığı vakit Nami'de de çıkar, kutsal ejder zaten muhtemelen. Zeus'da zaten var sayılır mı bilemiyorum ama varsa da kullanamıyor belli ki. Usopp babası ile kapışırken açar diye tahmin ediyorum. Bunlar antik zamanlardan kalma uzun burunlu bir klandır. Şanks hain, savaş geliyor. Diğer bir uzatmalı kutsal ejder olan Vivi'de de vardır. Franki'nin gerçek ailesi ortaya çıkınca belki açar. Vegapunk'un torunu falan olabilir. Tayfa'da komple çıkma ihtimali de yok değil ama Jinbe, Robin, Brook, Karuu ve Coppa'da beklemiyorum ama kesin konuşamam. antik ruh diyerek Sanigo'da bile çıkabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık