Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Tayfadan 3 kişi+Momo ile Zou'ya gidene kadar yol üstünde iki gülle sektirdi diye inanılmaz liderlik örneği göstermiş sayılıyor. İlginç. Allah'tan o liderlik örneğini göstermek için kaptanından izin almayı akıl edebildi.

WCI'ya gelmeyenlerde Wano'ya kendi başlarına gitti oranın inanilmaz lideri kim peki?
Öyle yada böyle tayfaya bugüne kadar sadece ''Curly Hat Crew'' ve ''Strawhat Crew'' ''dendi ;)

En son Zoro samurayları toplayacağım falan dedi, bir şey göremedik kendisinden zira kendisinde liderlik vasfının zerresi yok.

Zaten ele ayaga düstü sanjinin nesi eksik su liste dışında en az bi 5-10 kiside daha vardır
Ben ele ayağa düştüğünü düşünmüyorum çünkü seri de zaten Don yeni dünyada pek çok kişinin kral hakisi kullandığını söyledi buna karşın Kid, Zoro, Yamato gibi hakisini yeni uyandıran yada izole edilmiş bir yerde yaşayan kişileri saymazsak yeni dünyaya girdiğimizden beri az kral haki kullancısı gördük yeni jenerasyonu onların içinde uyandıracak olanları geçtim eski çağın karakterlerinden bence daha pek çok kişide kral hakisi göreceğiz

Bence Sengoku Kral Haki'sine en çok yakışan karakter asıl olmasa garip olurdu bu adam yıllardır Filo amiralliği yapıyor ve Tüm Denizcilere liderlik ediyor ayrıca Sengoku'nun adalet anlayışı "Reigning Justice" anlamı hüküm süren adalet gibi bir şey.
Ama başkalarının emri altında. Eğer yukarıdan gelen emir kendinin istemediği birşey olsa bile yapmak zorunda. Bu yönden bakınca iradesi başkalarının iradesine boyun eğmiş gibi gözüküyor. Bu yüzden h.hakinin liderlikle bir alakası yok diyorum.

Don dediğin adam filo sahibi ama. Kendi çaplarında takılıyorlar. Adamın imza yeteneği varmış zamanında. Hayata küstüyse güçten düşmüş ise karşısına garp çıktığından...
Evet ve hayali de zengin olmak. Rayleigh'in iradesi de köle satıcılarını dolandırıp alkol almak. Bunlarda çıkması doğal karşılanıyorsa tayfada Zoro ile birlikte yardımcı kaptan rolünü üstlenen (ki bu ikilinin tayfadaki pozisyonu da Robin'in ağzından Oda tarafından onaylanmış durumda şu noktada) ve Germa'nın gelecekteki gerçek kralı olma potansiyelini taşıyan adamda kral haki çıkmaması bir tık mantıksız kaçıyor :D

Ele ayağa düştü zaten seçeneğini işaretledim, ama Sanji'nin güçsüz olduğunu düşündüğümden değil. WCI'da bence kral haki kullanan birine yakışacak iradeyi gösteremedi kendisi. O yüzden mangaka ben olsam Sanji'yi kral haki kullanıcısı yapmazdım.
WCI çok yoruma açık bir arc. Örneğin Zoro olsaydı ne yapardı ? diye düşünmek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık