Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Şimdi şöyle bi baktığında mangakanın dram kasayım diye çizdiği şeylere fazlasıyla gaza gelip aldanan kişiler pek kurgudan, hikayeden anlamıyor demek ki diyesi geliyor insanın. İlk bakışta böyle gözüküyor Sanji haterlarının işi ama değil. Zaten sevmiyorlardı mangaka malzeme verince bahane oldu sadece. He sorun şu, işte bu arkadaşlar kendilerine karşı ya da bize karşı pek dürüst değil :) Kimse sevmek zorunda değil ama başka karakterlere başka bu adama başka davranıyorlar. Klasik yanlı doğrulamalar falan, hoş değil.

:good:
Olay bu zaten.Kimse Luffy’i tayfanın eski düşmanı yüzünden tayfanın dağılmasına neden oldu diye gömdüğünü gördün mü ? Yada Robin yüzünden dünya hükümetine savaş açtığı için ? Yada Croco’yu hapisten çıkardığı için.
Lan Luffy’de çok totoşluk yapmış he.

Luffy fan kulübüne seni almıştım. Bege seviyorsan ona da alayım. Sonra da Sanji'yi Oda'dan koruma ve göklere çıkarma derneğini Sanji'yi severler olarak ortaklaşa kuralım. Sonra da Oda'yı ziyarete gidelim. :(
Bege'ye nötrüm bilemiyorum yani.Ama Sanji'yi Oda'dan koruma ve kollama derneğini kurmada yardımcı olabilirim.İlk icraatımız ne olsun? asfdagsd
Edit:Oda'yı ziyaret yazmışsın sorry:D

Son düzenleme:
Bege'ye nötrüm bilemiyorum yani.Ama Sanji'yi Oda'dan koruma ve kollama derneğini kurmada yardımcı olabilirim.İlk icraatımız ne olsun? asfdagsd
Edit:Oda'yı ziyaret yazmışsın sorry:D
Bege sempatisi kazanman için bir ara çabalayacağım. :( Oda'yı ziyarete gideceğiz de gitmeden önce burada Sanji düşmanlarını bastırmak lazım. Sonra baş düşman olan Oda'yı hallederiz.

Olay bu zaten.Kimse Luffy’i tayfanın eski düşmanı yüzünden tayfanın dağılmasına neden oldu diye gömdüğünü gördün mü ? Yada Robin yüzünden dünya hükümetine savaş açtığı için ? Yada Croco’yu hapisten çıkardığı için.
Ya hıyar daha geçen durduk yere ağaç parçalıyordu tam çevre düşmanı :D Harbiden insanlar kimi karakteri o veya bu sebeple sevmeyebilir ama bahaneler üretip haklı çıkarmaya mı çalışıyorlar kendilerini, biz de nefret edelim mi istiyorlar anlamıyorum çok dürüst gelmiyor bu tavırlar.

Ben gömdüm kral.

Tüm yorumları okudum, Sanji eleştirileri tamamen haklı he gerçi farklı bi bakış açısı sunmaya çalışan olsa da 20 sayfa sonra yine görüşlerinde hiçbi değişiklik olmadan aynı şekilde eleştiriyorlar zaten :D, o yüzden fark etmiyor net haklılar. Zaten fanlarının durumu da ortada... Millet manga sayfası atıp tak tak gömebilirken Sanji fanları suskun, Sanji fanları üzgün, alıntı yapmadan yazıyor ki yapsa da gerçek bi cevap veremiyor ve savunamıyorlar da. Sanji karaktersiz ve adam değildir, umrunuzdaysa tabi :D

Zoro Sanji atışmalarını GS ve FB li arkadaşların atışmalarına benzetiyorum. Gs’liler bizim UEFA kupamız var derken FB’liler de GS lilere siz Fetöcüsünüz diye damga vuruyor.
Ben Luffy’e vurmasından başka bir hatasını görmedim. Akabinde pişmanlıktan ağlıyor zaten bu da benim onu affetmem için yeterli başkaları için değilse bilemem.

Ha birde Luffy’e güvenmeme durumu var neymiş Luffy’e sen KK olacaksın diyor ama şunu bunu yaptı Big Mom’u ondan üstün gördü diyor.
Zoro da Zou Arc’da Kaido belası yetmezmiş gibi birde Big Mom çıktı başımıza derken Luffy’e sonsuz güven duyuyordu zaten değil mi?

Neyse buraya gelip Sanji gömmeye çalışan arkadaşların %80’i Zoro konusunda karşılarında Sanjici tayfayı buldukları için başka hiç bir nedeni yok. Ama kaliteli benzetmeler yapılıyor bende gülüyorum bazı yorumlara o yüzden devam gençler. Xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık