Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jinbe

sanji vs Jinbei

• Sanji affetmez

Kullanılan: 48 31.0%
  • Jinbei alır

Kullanılan: 97 62.6%
  • kararsızım

Kullanılan: 10 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    155
Tekrar doğruyu bulman güzel.Ben önceden de yazmışım sana bir zamanlar doğru yolda olduğunu ama dinlememişsin beni. :/

Umarım bir gün Hater of the Doflamingo yazısı da silinir oradan.O konuda da tam tersine doğruyu bulacağın günü dört gözle bekliyorum. :)
Az önce kaldırmayı denedim ama yanlışlıkla yazdığım şey profilimde çıktı sonra onu silip bıraktım beceremedim yani. Luffynin big Mom'ın adasında rahat rahat gezdiğini görünce dofun çok ta kötü olmadığına karar verdim ama severim diyemeycem:)

Edit: Tamamdır :D

Sanji bu arc gen uyandırıp+koka yapıp+okama teknikleri kullanıp Zoro ayarına gelir ve Jinbei'yi geçer.

Zoro Jinbei'de üstün mü ki Sanji Zoro ayarına gelince Jinbei'yi geçsin (fikrini merak ettim.)?
Cümlem açık değil mi ?
Jinbei'den üstündür. Sebeplerini öğrenmek istersen kısaca yazayım.

Luffy h.haki kullandığında Jinbei'nin şaşırıp bu çocuk nasıl bir canavar diye bakarken Zoro'nun bu kadarını yapamasa zaten kaptanım olmazdı söylemidir.
Bunun yanında Zoro'nun birçok kez Luffy'nin g2+g3 teknikli halinden güçlü olduğunu gösterdiği olayların olması Zoro'nun Jinbei'den güçlü olduğunu gösterir bana kalırsa.

Sanji eğer koka ve okama teknikleri gibi yeni teknikleri varsa zaten Jinbei ile eşit güçtedir ki öyle olduğuna düşünüyorum. Jinbei ile birlikte Watadsumi ile dövüşmesi bunu düşnmeme itiyor. Gen uyandırınca da Zoro seviyesine gelir.

Bu dövüşte Jinbei'nin saldırmasına rağmen son saldırıyı Sanji yapmıştır ve Watadsumi öyle yenilmiştir.

Koka+Okama Sanji ≡ Jinbei ≡ Çaylak Ace (Şu an)
Gen uyandırmış Sanji ≡ Şuanki Zoro > Jinbei

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık