Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jack

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 101 77.7%
  • Jack

Kullanılan: 26 20.0%
  • yenişemez

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    130
OP daki bütün power uplar zaten bu sebebten dolayı olmadı mı
"Gen uyanması" olsa olsa psikolojik bir etkiyle olur. Çünkü Sanji daha önce de ölümün kıyısına geldi.
Ayrıca karakterler genelde adlıkları eğitimleri hatırlayarak endi çabalarıyla ya da tamamen dış etmenlerle power up aldılar. Gen uyanması h.haki ilk çıkışı gibi psikolojik bir çaresizlikle olur olacaksa. Yoksa olmaz bence. Tüm Kek bunun için harika bir ortamdı. Oda es geçti. Mümkünse artık uyandırmasın.

"Gen uyanması" olsa olsa psikolojik bir etkiyle olur. Çünkü Sanji daha önce de ölümün kıyısına geldi.
Ayrıca karakterler genelde adlıkları eğitimleri hatırlayarak endi çabalarıyla ya da tamamen dış etmenlerle power up aldılar. Gen uyanması h.haki ilk çıkışı gibi psikolojik bir çaresizlikle olur olacaksa. Yoksa olmaz bence. Tüm Kek bunun için harika bir ortamdı. Oda es geçti. Mümkünse artık uyandırmasın.
Karşısında 1 milyar belilik jack var. Luffy , Katayı görünce onu yenmem lazım dedi.Bir dövüşte geleceği gördü.
Sanji ise
1-) Vergo ile dövüştü yarıda kaldı.
2-)Daifiku ile dövüştü yarıda kaldı.
3-)Oven ile dövüştü yarıda kaldı
4-)Page one ile dövüştü yarıda kaldı.
5-)Drake ile dövüştü yarıda kaldı.
6-) King ile dövüştü bile denemez.Tanıştı diyelim.

Bu şartlarda ne gen uyanır nede haki :artiz:

Karşısında 1 milyar belilik jack var. Luffy , Katayı görünce onu yenmem lazım dedi.Bir dövüşte geleceği gördü.
Sanji ise
1-) Vergo ile dövüştü yarıda kaldı.
2-)Daifiku ile dövüştü yarıda kaldı.
3-)Oven ile dövüştü yarıda kaldı
4-)Page one ile dövüştü yarıda kaldı.
5-)Drake ile dövüştü yarıda kaldı.
6-) King ile dövüştü bile denemez.Tanıştı diyelim.

Bu şartlarda ne gen uyanır nede haki :artiz:
Bundan bahsetmiyoruz. Kurgu açısından ailesinin işlendiği ve seri başından beri en çok yıprandığı, en çok acı çektiği en çok çaresiz hissettiği, en çok güçsüz olduğunu düşündüğü arcı boş geçti Oda. Böyle bir arc varken "rakibinin gücü" gibi cılız bir şeyle bunu işlemesi yersiz olur dedim/k.

Bundan bahsetmiyoruz. Kurgu açısından ailesinin işlendiği ve seri başından beri en çok yıprandığı, en çok acı çektiği en çok çaresiz hissettiği, en çok güçsüz olduğunu düşündüğü arcı boş geçti Oda. Böyle bir arc varken "rakibinin gücü" gibi cılız bir şeyle bunu işlemesi yersiz olur dedim/k.
Mantklı düşün sen olsan 1 milyar ödüllü adamdan sağlam dayak yiyince mi gen uyanır.Sevmediği babasını ve kardeşlerini karşısında görünce mi? Sadece mantıklı ol.

Üye silindi 5781

Sanji'nin uyanışı (varsa yani bunu çizecekse) duygusal olarak sanji'yi etkilemesi lazım. Mesela Usopp'un ölümü veya tayfadaki herhangi bir arkadaşının ölümü.
Kim öldürdüyse ona çok sinirlenecektir bu şekilde uyanış olacaktır gibi gibi.
Yoksa ah uh tokat yiyom yetiş ya Oda gibi bir şey olursa saçma olur.
Sanji'yi başka bir X karakteri ile karıştırmayalım lütfen ?

Üye silindi 6810

Sanji'nin uyanışı (varsa yani bunu çizecekse) duygusal olarak sanji'yi etkilemesi lazım. Mesela Usopp'un ölümü veya tayfadaki herhangi bir arkadaşının ölümü.
Kim öldürdüyse ona çok sinirlenecektir bu şekilde uyanış olacaktır gibi gibi.
Yoksa ah uh tokat yiyom yetiş ya Oda gibi bir şey olursa saçma olur.
Sanji'yi başka bir X karakteri ile karıştırmayalım lütfen ?
Tayfadan kimse ölmez bence veya sanji ah uh diye tepki versede oda zaten pek sevmiyor p.up vermez sanji şuan jack alacak seviyede olmalı dövüş sırasındada saldırı gücünü arttırır belki az gelirse ama ben az geleceğinide sanmıyorum jack zaten dayak yedi yukarıda o yüzden güçden düşmüş olacak belkide ve sanji 2-5 sayı içinde dövecektir onu veya 2-3 sayı içinde başka bir karakter (muhtemelen jinbei) sanji nin yerine geçip jack ile dövüşecek sanji ise o sırada Queen ile dövüşecektir, kısaca gen uyanışı olmaz bence olması için tayfadan biri ölmez belki usoop ağır yaralanır ve sanjiye yalvarır sanji bizi kurtar falan filan o ara bayılır sanjide bunu öldü sanar ve senin dediğin gibi dostuma bunu nasıl yaparsın bunu ödeyeceksin filan der o ara belki gen uyanışı olabilir ama benim düşüncem gen uyanışı olmadan jack'i dövmesi yönünde.

Mangada karşılaşıp dövüşürlerse tabiki kazanır. Luffy’nin 3-4 mola vererek, kucaklarda gezerek, nami+orman’dan falan yardım alarak kendinden güçlü düşmanları indirdiği bi manga bu.

Normal şartlarda sanji’nin şansı yok. Zaten jack yaralı olduğu halde bile sanji tek dövüşmeyecekmiş gibi görünüyor. 9 kının yanındaki silüet kimse o yardım edebilir.

Sanji'nin normalde şansı yok diye bir şey yok.Sanji'nin suitle sınırını herkes kesin görmüş gibi konuşuyor.Sanji'nin hali hazırda zaten suitle iyi featleri var.Suitsiz de iyi featleri var.Bırak yaralı Jack'i,normal Jack'i alacak güçtedir Sanji.Jack'in abisi damage atamadı,fark edemedi.Gözlem ve hareket kabiliyeti olarak fakir bir çar olan Jack nasıl vuracak bile ki bu adama.King bile görünmez ol istersen kaçmayı dene diyor.Kendisinin bile çok rahat bulamayacağı net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık