Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jack

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 101 77.7%
  • Jack

Kullanılan: 26 20.0%
  • yenişemez

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    130
Normal şartlarda karakterlerin şimdiye kadar işlenen dövüşleriyle sanji ve zoro komutan, luffy yonkou alamamalı. Luffy şu an komutan ile amiral arası bir seviyede, sanji ve zoro ise drake ve who seviyesinde olmalıydılar. Ancak görünen o ki bu arc tayfa çapında bir plot devreye girecek. O yüzden karşılaşırlarsa alabilir diyorum.

Gönlüm sanji tarafında ama ne olur çözemedim. Jack dayak yiyor diyelim bi tane kadın bulup öldürürüm teslim ol dese sanji ölür :DD

Önüne gelenden dayak/ayar yiyen, bırak süpernova uçan altılıya bile üstünlük kuramayan Sanji karşısında Jack'in eziklendiğini, küçümsendiğini gördüm ya artık her türden yorum beklerim forumdan.
Jack 'kum torbası' olarak yaftalanıp ezikleniyorda amirallere veya efsanevi bir ırkın ordusuna karşı 'kum torbası' olmak 500 kilo taş ister. Öyle Vergo, Dof veyahut Pageone'a benzemez.

Önüne gelenden dayak/ayar yiyen, bırak süpernova uçan altılıya bile üstünlük kuramayan Sanji karşısında Jack'in eziklendiğini, küçümsendiğini gördüm ya artık her türden yorum beklerim forumdan.
Jack 'kum torbası' olarak yaftalanıp ezikleniyorda amirallere veya efsanevi bir ırkın ordusuna karşı 'kum torbası' olmak 500 kilo taş ister. Öyle Vergo, Dof veyahut Pageone'a benzemez.
Kör öldü badem gözlü oldu demek:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık