Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    242
Boş yapma deyip ağır boş yapan nadide insanlardansın he. :D
Yahu savaşta kullanmak farklı çarpışma farklı, sende yeme burada milleti yav. Don Chinjao'nun ölü hali de haki çarpışması yapıyor MW. Şimdi onun Dressrosa halini de mi ölümüne övelim? :S
Kata-King kıyasında h.hakinin etkisi yoktu şimdi etkisi mi oluyormuş :D Mw gene bir şeyler deniyor :D

Sohbet ederken mi çarpıştırmışlar ağır boş yapıyorsun şu an.Chinjao ölü hali mi şaka yapma... Adam hırsla geldi üstüne Luffy sağlam kapıştı onla istersen @Alpamis sor.Chinjao güçlü bir rakipti yani ön dövüş olarak.Kral hakiyi savaşlarda kullanan güçlü adamları öveceğiz tabii ne yapacağız.Kata övüyorken Dofa gelince ikiyüzlülük yapmayın.Kral haki konusunda dressrosadan farklı birşey yapmadı.Yine kral haki çarpıştırdılar aynı sahne.Savaşta her iki tarafta salmış dövüşüyorken çarpışma yaşanıyor bir taraf kendini tutması lazım ki bu olmasın.
Chinjao eskiye göre çaptan düşmüş bir korsan yav. Çok güçlü falan demeyin şuan ki serinin geldiği yere göre yapmayın etmeyin kime derseniz güler. Eskiden ortalama üstü bir korsanmış o ayrı ama yaşlılık, ana gücünün yok oluşu gibi etmenler eklenmiş adama ne şaka yapmasından bahsediyorsun? Hırsla geldi diyorsun bir de. :(

Yahu Kral hakiyi savaşta mı kullanıyor Dof MW? Valla olmayan şeyleri öyle bir yazıyorsun ki sanki farklı manga okuyoruz. Kral hakisi açığa çıkıyor çarpışma sonucu, bugün Kral hakiyi doğrudan saldırılara ekliyor kullanıcılar. Dof'un nerede böyle bir saldırısı var? Yok.

Sanji'den İfrit Jambe'ı alın, orta zorlukta yer Dof'u. Ciddi ciddi Dof alır diyen olduğuna inanmıyorum. Varsa bile kendini eğlendiriyordur en fazla.

Sanji de kral haki yok, doffy'nin sanjiyi rahat șekilde alması bir kral hakili power upa bakar. Wano öncesinde kral hakiyi doğru düzgün kim kullanmıșda doffy kullansın. Anca bayıltma üzerine kurgulamıș adam. Sonradan aklına gelip bağlıyor olayları.

Seride kral haki çok nadir olarak gösterildi șimdi bakiyorsun, her köșede bir kral hakili eleman çıkıyor. Bunlardan hedefleri olan kralların hakisini daha iyi kullanıyor. Doffy de o kumaș var, tekrar gözükse sanjiyi kral hakiyle yamultur.

Sanjiye havadan suit, gen vs bir sürü power up geliyor ama zavallı doffy kral hakisini bile kullanamayacagı varsayılacak. La zoro bile daha yeni ögrendigi kral hakisini kılıçlarına yedirdi. Doffy gostermedi diye kullanamaycak olayına karsiyim ben. Zamanında noahı G3 yumruklariyla durduran adam G4 yokmuș gibi hareket ediyordu. Aynı bu mantıkla kral hakinin tam oturmadigi arclarda islendigi için kral haki power upı gelmesi olası doffy için.

Sağlık olsun be üstad :) Gönüller bir olsun öncelik o.

@Millennium Wizard Croco son savaşta Dof'u dövecek sen de kenarda hüzünle izlersin artık xd.
Noldu baktın Kata’da iş yok Sir Crocodile ile ittifak kurup Crocoya mı bel bağladın bana karşı.:hhh::hhh: Croco hakkındaki yorumlarım @Sir Crocodile özelinde sadece onla tartışırım beni soğutmuştu çünkü karşılığını verip beni eğlendirsin bari. :D
Chinjao eskiye göre çaptan düşmüş bir korsan yav. Çok güçlü falan demeyin şuan ki serinin geldiği yere göre yapmayın etmeyin kime derseniz güler. Eskiden ortalama üstü bir korsanmış o ayrı ama yaşlılık, ana gücünün yok oluşu gibi etmenler eklenmiş adama ne şaka yapmasından bahsediyorsun? Hırsla geldi diyorsun bir de. :(

Yahu Kral hakiyi savaşta mı kullanıyor Dof MW? Valla olmayan şeyleri öyle bir yazıyorsun ki sanki farklı manga okuyoruz. Kral hakisi açığa çıkıyor çarpışma sonucu, bugün Kral hakiyi doğrudan saldırılara ekliyor kullanıcılar. Dof'un nerede böyle bir saldırısı var? Yok.
Wano’ya gelene kadar hangi karakter eklemiş.Bu savaşta kullanmadıkları anlamına gelmiyor manga bilgilerini gözden geçir daha fazla tartışamayacağım boş bir tartışma oluyor bu konu.

Noldu baktın Kata’da iş yok Sir Crocodile ile ittifak kurup Crocoya mı bel bağladın bana karşı.:hhh::hhh: Croco hakkındaki yorumlarım @Sir Crocodile özelinde sadece onla tartışırım beni soğutmuştu çünkü karşılığını verip beni eğlendirsin bari. :D

Wano’ya gelene kadar hangi karakter eklemiş.Bu savaşta kullanmadıkları anlamına gelmiyor manga bilgilerini gözden geçir daha fazla tartışamayacağım boş bir tartışma oluyor bu konu.
Hala Wano'ya gelene kadar kimeklemiş gibi bir ergüman sunuyorsun ya. :S
Dediğin gibi iyice içi boşlaştı tartışmanın anlamsız ergümanlarla, salalım böyle. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık