Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    242
Noldu baktın Kata’da iş yok Sir Crocodile ile ittifak kurup Crocoya mı bel bağladın bana karşı.:hhh::hhh: Croco hakkındaki yorumlarım @Sir Crocodile özelinde sadece onla tartışırım beni soğutmuştu çünkü karşılığını verip beni eğlendirsin bari. :D

Wano’ya gelene kadar hangi karakter eklemiş.Bu savaşta kullanmadıkları anlamına gelmiyor manga bilgilerini gözden geçir daha fazla tartışamayacağım boş bir tartışma oluyor bu konu.
@Sir Crocodile Kata Dof'a ne yapar 1v1 dövüşte anlatsana şu abiye :D

Sanji'nin yenme ihtimali Zoro'dan çok daha fazladır Doffy'yi.

Sanji: %70 - %30 :Doflamingo
Zoro: %60 - %40 :Doflamingo

Bunun sebeplerini daha önce yazmıştım. Yine kısaca yazayım.

Bence Zoro, Sanji'den güçlü. Eee o zaman nasıl Sanji, Zoro'dan daha fazla yenme oranına sahip diye şaşırmayın. Doflamingo hem çok çevik hem zeki ve hızlı bir karakter ve yeteneği itibari ile Zoro'yu, Sanji'ye oranla daha fazla yoracaktır çünkü bazı karakterler çok zıt yetenek ve güçte olabiliyor. Sanji'nin yenme ihtimali daha fazla çünkü hızı, Kenbonshoku Haki'si, Zoro'ya oranla çok iyi bir seviyede. Üstelik hava savaşı verebilecek güzel bir yeteneği var. Uyanış yeteneğini açtığı zaman Sanji'ye yetişemeyebilir ama Zoro yerde mücadele eden biri olduğu için epeyi zorlayacaktır.

Sanırsın Luffy kral hakiyi saldırılarına eklemek için çok antremanlar yaptı. Adam tek arcda yaptı ne yaptıysa. Zoro bir fb ile kılıçlarına enma sayesinde kral hakiyi basmayı öğrendi :D Bunlar çok çabuk unutuldu sanırım.

Croco 2y önce işlendi diye ve MF de haki namına bir şey göstermemesine rağmen, şimdi gösterilse 3 haki tipini de gösterilir diye söylenince mantıklı bakılıyor ve hakisi var diye varsayılıyor ama Doffy de h.haki olmasına rağmen saldırılarına h.hakiyi eklenmeyeceğinin söylenmesi garip bir durum. H.Haki sahibi herkes Luffy ve Kaido gibi eklemese de saldırılarına kral haki ekleyecekdir serinin ilerikisi aşamasında. Her kral haki ekleyen gök yaracak diye bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık