Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Bege, yapılan her saldırıyı içeri alacak ve karşı taraf ne yapacağını bilememezlikten endişeye düşecek. Bege aptal aptal sırıtırken ampul yanacak ve " bu herif her şeyi içine alabiliyor olsa bile alabildiklerinin bir sınırı olmalı" deyip durmaksızın saldırmaya başlayacak ve bege içeriden patlayacak. Ve bitti.
Direk içine değil de başka bir boyuta alıyorsa bir sınırı olacağını ve patlayacağını düşünmüyorum.

Gönül sanji der, mantık ise bege. Ben gönlümün sesini dinliyorum ve sanji diyorum. Reise güvenim tam benim, hayal kırıklığına ugratmayacaktir bizleri. Yani öyle umuyorum en azından. :good:

Biraz ciddileşeyim durun.

Sanji Bege'nin süvarilerine tek atar. Gönderilen topları ayniyle geri yollar. Yüzlerce bölümdür top ateşine tutulan bir tayfadan ve bu topları tekmeleyen Sanji'den bahsediyoruz. Hala daha topla gülleyle uğraşacak değil iki sene sonrasında, lütfen :artiz:

Şu an Bege'nin gözüken en tehlikeli saldırı çeşidi tüfek mermileri olur.

1.27'den itibaren bakınız:

1.33'ten itibaren bakınız:

Aklıma gelen ilk örnekler bunlar. Özellikle kenb. hakisi kötü dediğiniz Zoro, Kuma'nın bu tarz saldırılarından kurtuluyorsa Sanji de ustalığı kenb. haki üzerine olan biri olarak bu tarz mermi vs. saldırılarından sıyrılabilir.

Tek derdiniz mermi olsun beyler. Ayrıca Sanji'nin spectre gibi çok yakın temasa girmeden yapabildiği saldırıların olduğunu da unutmayalım.

1.13'ten itibaren bakınız:

Bu tarz bir saldırı ile Capone'ye zarar verebilir. Ya da Capone bunlardan kaçmaya çalışırken sky walk ile hemen yanına gelip tehlikeli darbeler vurabilir. Falan felan.

Ben Capone'nin douriki anlamında çok güçlü olduğunu düşünmüyorum beyler. Hele ki hızlı olduğunu hiç düşünmüyorum. Bu seride hemen her karakter, kendinde ağır basan özellikler ile ön plana çıkar. Bakınız:

Shanks= Kral haki
Hakuba, Luffy, Sanji, Kizaru = Hız
Zoro, Wb, Karasakal, Kaido= Dayanıklılık, fiziksel güç
Mingo, amiraller= Meyve

Bege'nin bu zamana kadar olduğu yerde durmasından ve durduğu o yerden saldırılar yapmasından başka hareket ettiğini gören var mı ? ''Ee hareket etmemesi hızlı olmadığı anlamına mı gelir kardeşim!'' demeyin. Çünkü, evet aynen o anlama gelir :)

Kizaru, adam hızlı gonzales; gösterildiği ilk sahnelerde hızını belli etti daha.

Luffy; hızı hep göz önünde.

Hakuba; kaşla göz arasında kolezyumu doğradı vs.

Yani hızlı olan karakterler gayet de net bir şekilde gösteriliyor. O yüzden Bege'den hız falan beklemiyorum. O yüzden kendisinden hızlı olan karakerler karşısında ciddi zaafları olabileceğini düşünüyorum.

Daha evvel de yazdığım gibi, meyvesi toplu savaşlarda çok işlevsel. Mf gibi bir yere sal bu adamı, koştursun dursun. Rütbesiz denizcileri pataklama konusunda çok uygun. Ama o kadar. Güzel meyve ama kalbur üstü adamlar karşısında işlevini kaybeden bir meyve bence. O yüzden her daim Sanji :a:

Biraz ciddileşeyim durun.

Sanji Bege'nin süvarilerine tek atar. Gönderilen topları ayniyle geri yollar. Yüzlerce bölümdür top ateşine tutulan bir tayfadan ve bu topları tekmeleyen Sanji'den bahsediyoruz. Hala daha topla gülleyle uğraşacak değil iki sene sonrasında, lütfen :artiz:

Şu an Bege'nin gözüken en tehlikeli saldırı çeşidi tüfek mermileri olur.

1.27'den itibaren bakınız:

1.33'ten itibaren bakınız:

Aklıma gelen ilk örnekler bunlar. Özellikle kenb. hakisi kötü dediğiniz Zoro, Kuma'nın bu tarz saldırılarından kurtuluyorsa Sanji de ustalığı kenb. haki üzerine olan biri olarak bu tarz mermi vs. saldırılarından sıyrılabilir.

Tek derdiniz mermi olsun beyler. Ayrıca Sanji'nin spectre gibi çok yakın temasa girmeden yapabildiği saldırıların olduğunu da unutmayalım.

1.13'ten itibaren bakınız:

Bu tarz bir saldırı ile Capone'ye zarar verebilir. Ya da Capone bunlardan kaçmaya çalışırken sky walk ile hemen yanına gelip tehlikeli darbeler vurabilir. Falan felan.

Ben Capone'nin douriki anlamında çok güçlü olduğunu düşünmüyorum beyler. Hele ki hızlı olduğunu hiç düşünmüyorum. Bu seride hemen her karakter, kendinde ağır basan özellikler ile ön plana çıkar. Bakınız:

Shanks= Kral haki
Hakuba, Luffy, Sanji, Kizaru = Hız
Zoro, Wb, Karasakal, Kaido= Dayanıklılık, fiziksel güç
Mingo, amiraller= Meyve

Bege'nin bu zamana kadar olduğu yerde durmasından ve durduğu o yerden saldırılar yapmasından başka hareket ettiğini gören var mı ? ''Ee hareket etmemesi hızlı olmadığı anlamına mı gelir kardeşim!'' demeyin. Çünkü, evet aynen o anlama gelir :)

Kizaru, adam hızlı gonzales; gösterildiği ilk sahnelerde hızını belli etti daha.

Luffy; hızı hep göz önünde.

Hakuba; kaşla göz arasında kolezyumu doğradı vs.

Yani hızlı olan karakterler gayet de net bir şekilde gösteriliyor. O yüzden Bege'den hız falan beklemiyorum. O yüzden kendisinden hızlı olan karakerler karşısında ciddi zaafları olabileceğini düşünüyorum.

Daha evvel de yazdığım gibi, meyvesi toplu savaşlarda çok işlevsel. Mf gibi bir yere sal bu adamı, koştursun dursun. Rütbesiz denizcileri pataklama konusunda çok uygun. Ama o kadar. Güzel meyve ama kalbur üstü adamlar karşısında işlevini kaybeden bir meyve bence. O yüzden her daim Sanji :a:
Ne güzel yazmışsın, ama işte çok önemli bir detayı atlamışsın. Sanji ile Bege aynı boyda değil, bire bir kapışma olmaz. Bege devasa bir kale, Sanji 1.80'lik delikanlı. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık