Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Ne güzel yazmışsın, ama işte çok önemli bir detayı atlamışsın. Sanji ile Bege aynı boyda değil, bire bir kapışma olmaz. Bege devasa bir kale, Sanji 1.80'lik delikanlı. :(
Eyvallah @ch3rl0b11n :)

Ama o zaman düşündüğünde kimsenin bu adamın yanına yaklaşamaması gerekir ? Sugar'ın meyvesi gibi. Gitsin Wb'yi oyuncak yapsın hadi :)

Sanji'nin küçüldüğünü düşünelim. Kalenin içinde hiç güçlü adam gördük mü ? Ben görmedim. Bu durumda Sanji küçük olsa bile kaleyi talan eder tek başına. Çünkü karşısındaki adamlar da küçük :)

Kalenin içindeki adamlar bittikten sonra sıra Bege'ye zarar vermeye gelir. Onu da nasıl yapar ? :)

Bir videoda Bege'nin içindeki adamların duman kokusundan etkilendiklerini görmüştüm. Capone'nin içindeki adamlar dış etkenlerden etkileniyorlarsa aynı şey Capone için de geçerli olmalı. Kalede yangın çıkarır reyiz :) Bege içinden çıkarmak zorunda kalır. Bu sefer kalesinde hiç silahlı gücü kalmadığı için de meyvesi tırt olur o an için. Ondan sonra yer misin yemez misin :D

Forumda Sanji almış her zamanki gibi. Zoro, Sanji ve diğer karakterler forumda herkesi aldı. Balıkadam adasından başlayıp yazsam roman olur ikisinin de aldığı karakterleri.
Ama bu işler mangada olduğu gibi ilerliyor.

Bege 5 kişiyi aldı. Sanji de bunların içerisindeydi.

Sanji Monster Trio'dan biri değildir artık. Tayfanın adına leke sürmüştür. Tayfanın savaş gücü olarak savaşması gerekirken teslim olmuştur.

#sanjitayfayageridönmesin

Forumda Sanji almış her zamanki gibi. Zoro, Sanji ve diğer karakterler forumda herkesi aldı. Balıkadam adasından başlayıp yazsam roman olur ikisinin de aldığı karakterleri.

Sanji Monster Trio'dan biri değildir artık. Tayfanın adına leke sürmüştür. Tayfanın savaş gücü olarak savaşması gerekirken teslim olmuştur.

Dövüştüler mi?

Hayaller ve hayatlar xd

Eyvallah @ch3rl0b11n :)

Ama o zaman düşündüğünde kimsenin bu adamın yanına yaklaşamaması gerekir ? Sugar'ın meyvesi gibi. Gitsin Wb'yi oyuncak yapsın hadi :)

Sanji'nin küçüldüğünü düşünelim. Kalenin içinde hiç güçlü adam gördük mü ? Ben görmedim. Bu durumda Sanji küçük olsa bile kaleyi talan eder tek başına. Çünkü karşısındaki adamlar da küçük :)

Kalenin içindeki adamlar bittikten sonra sıra Bege'ye zarar vermeye gelir. Onu da nasıl yapar ? :)

Bir videoda Bege'nin içindeki adamların duman kokusundan etkilendiklerini görmüştüm. Capone'nin içindeki adamlar dış etkenlerden etkileniyorlarsa aynı şey Capone için de geçerli olmalı. Kalede yangın çıkarır reyiz :) Bege içinden çıkarmak zorunda kalır. Bu sefer kalesinde hiç silahlı gücü kalmadığı için de meyvesi tırt olur o an için. Ondan sonra yer misin yemez misin :D
Kimse normal boyuyla yaklaşamaz zaten, adam kale. :/ WB olsa bir depremle tüm burçlarını yerle bir eder zaten, o ayrı.

Sanji'yi kolay kolay içeri almaz, vardır numaraları. Daha görmediğimiz için net konuşamıyorum zaten. Kapıları da kendisi istediği yerden açıyor sanırım, Blueno gibi. Yani kapının olmadığı yerde Sanji'nin duvar kırıp içeri girmesi lazım ve o da öyle kolay değil, duvar kırılırken oturup izlemeyecek Bege. Bu adamla dövüşte ya yıkıcı saldırın olacak veya aşırı kıvrak ve güçlü olarak birden fazla şeyle aynı anda uğraşabilecek biri olacaksın.

Kaptan Usopp-sama

Bu vs için erken haftaya ki bölümü görüp ona göre yorum yapalım ama sanjiye oy verdim Vinsmoke Sanjinin de timeskipten sonra bir güç artışı goremedik yani ciddi bir vs si yok ikisininde yetenekleri icin erken acilmis bir vs

Bunu tek bir manga sayısından mi çıkardın?
Tek yiyebilir ne yahu? Oda bile bu kadar gömmez Sanji'yi, abartmayın.
Oda Sanji yi bugüne kadar ne zaman kayırdı ki şuan ki durumda kayırsın. Teke giderse şaşırmam. Kale meyvesi çok sağlam meyve savunma anlamında adı üstünde zayıflığı yok gibi. Yenmek için sağlam b.haki-k.haki-douriki-meyve kombinasyonu şart gibi oda Sanjide şuan yok.

İchiryu

Sanji nin böyle capsizlarla aynı seviyede olması beni çok üzüyor.

Dövüştüler mi?
Dövüşemediler bile işte.
Sanji'nin ortalama üstünde hiç bir karakteri alamadığından yola çıkarsam ve Bege'nin 1 bölümde gözüküp yaptıklarına bakarsam.
Bege alır mangada olduğu gibi.

Sanji'ye silah doğrultması zaten Sanji'nin teslim olması için yetecek gibi gözüküyor.
Hayaller ve hayatlar xd
Hayaller=Sanji Bege'yi alır.
Hayatlar=Bege Şov. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık