Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Bir süper novaya karşı diğer süper novanin 2. Adami. Gönlüm sanjiden mantığım begeden yana.
Ama zoro çizer orası ayrı.

Mesela karşısında Zoro olsa, Pica golemini ikiye böldüğü saldırısıyla zarar verebilirdi Bege'ye. Veya Luffy king kong gun ile çok ciddi zarar verebilir, Elizabello kral yumruğuyla yapar vs. Ama işte Sanji'de yıkıcı alan saldırısı yok.
Ayrıca Bege de boş adam değil.
Belki tüm vücuda çalışması gerekmez. Sadece kafayı ateşe verebilir, yada orayı yıkmaya çalışabilir.

Sanji tekmeleri ile yakın dövüşte etkili bir karakter. Bege'ye yaklaşırsan sonun kötü oluyor gibi duruyor. Meyvenin mutlaka bir zayıflığı vardır ama o zamana kadar Bege.

Unknown

Ben öldü demedim ki flashbackte işleyen silahların varlığını esprik yaptım ağabey kızmasana. :(
İltifat da edermiş. :rolleyes:
Bende karakterler silah kullanmıyor demedim. Biraz alakasız olmuş yani resmi atman. :)

Tabi övülecek işler yapıyorsun ne de olsa. Bana bu hafta ki bölümde olanları hatırlattın. Bir de özelden falan şeyi atsana bana Sanji'nin soyadı neydi?

Bege'nin içinde adamları ile silah bulundurmaktan başka numarası yoksa, Sanji'de Luffy gibi gizlediği güçleri varsa (ihtimaller hep)..
Sanji o bacaklarndaki güç ile hızlı haraketlerle cayır cayır yanan bacağını Bege'nin ağzına sokar. (İhtimaler sadece..)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık